Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imamo novi tekst za pesmu.

mogao bi da se uradi u nekom hop fazonu.

ili, posto smo vec doom bend, tekst bi mogao da posluzi kao koncept za ceo album.

 

Tekst je prepisan do tancina zbog autenticnosti.

___

 

 

Слободна Тема

 

Био једном један пољски ве-це. У тај ве-це је улазио свако, од жандара до лопова, од цигана до племића, али сви који су ушли у њега нервозни излазили су срећни.

Али једног, врелог, сунчаног дана кад је била берба и кад се пило младо вино и јели млади прасићи, десило се да се један младић прејео и препио. Од силне муке коју су проузроковали млади прасићи и младо вино, он се несретник много унервозио и морао је да се ослободи све те нервозе. Али пољски ве-це, а самим тим и једини ве-це у целом селу био је заузет. Изгледа да се још неки несретник много унервозио и ушао у ве-це да се ослободи нервозе. Овај младић кога ћемо звати Миле и који је затекао ве-це заузет из трена у трен је био све нервознији, а није могао да се ослободи те нервозе. Миле је викао и урлао да се ослободи пољски ве-це и био је много нервозан, али како несрећа која је ушла пре њега у ве-це никако није излазила Миле једноставно није мого да издржи и ослободио се нервозе иза пољског ве-цеа и отишао је кући.

После месец дана дошла је санитарна инспекција и пронашла је оно што је Миле оставио и замислила се: ''Можда би требало да буде више пољских ве-цеа у селу.'' И као што кажу речено учињено. Од тада пољски ве-цеи окружују целу планету и више нико није нервозан.

 

Copyright by Yeqy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ce navrati fiery tabadzija i nesto napljuje tekst.

 

lose bi bilo da bude hop/bolje u waits fazonu, pomesanog nojza brisanja supka onim rozim toalet papirom s pijace i zvukom povlacenja vodokotlica. a za refren semplovati prdez i groktanje (prasici i mlado vino).

 

no dzaba kad nemamo semplove sad.gif

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слободна Тема

 

Био једном један пољски ве-це. У тај ве-це је улазио свако, од жандара до лопова, од цигана до племића, али сви који су ушли у њега нервозни излазили су срећни.

Али једног, врелог, сунчаног дана кад је била берба и кад се пило младо вино и јели млади прасићи, десило се да се један младић прејео и препио. Од силне муке коју су проузроковали млади прасићи и младо вино, он се несретник много унервозио и морао је да се ослободи све те нервозе. Али пољски ве-це, а самим тим и једини ве-це у целом селу био је заузет. Изгледа да се још неки несретник много унервозио и ушао у ве-це да се ослободи нервозе. Овај младић кога ћемо звати Миле и који је затекао ве-це заузет из трена у трен је био све нервознији, а није могао да се ослободи те нервозе. Миле је викао и урлао да се ослободи пољски ве-це и био је много нервозан, али како несрећа која је ушла пре њега у ве-це никако није излазила Миле једноставно није мого да издржи и ослободио се нервозе иза пољског ве-цеа и отишао је кући.

После месец дана дошла је санитарна инспекција и пронашла је оно што је Миле оставио и замислила се: ''Можда би требало да буде више пољских ве-цеа у селу.'' И као што кажу речено учињено. Од тада пољски ве-цеи окружују целу планету и више нико није нервозан.

 

Copyright by Yeqy.

i ko posle sme da kaze da bubnjari ne umeju da pisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

niste vi najgori.. publika je najgora. drago mi što nisam mogao da odem, jer bih se samo iznervirao..

 

jebi ga, imate malo ozbiljniju publiku, kojoj počinju ispitni rokovi, pa nemate podršku. šta ćeš kad klinci (koji mogu da dođu jer nemaju obaveze) ne vole doom previše..

 

ma zezam se.. najgori ste stvarno hahaha..

ok, sad se zezam mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

agarth je po svom poslednjem javljanju zavrsio negde na juznom polu beograda.. doslo je do prekida veze ali nadam se da cemo uspostaviti kontakt kasnije u toku dana biggrin.gif

I'm alive! icon_smile.gif

Dakle, do sad sam mislio da su Kneževac i Petlovo Brdo sam kraj Beograda i da posle toga sledi samo potop... međutim, Resnik! Kakav krajolik! icon_uhoh.gif

Misli u toku dva kilometra pešačenja po bestragiji poput ''jao, kako bih sad uzeo negde parče pizze'' ili ''treba mi upaljač'' su mi sinoć bile na nivou razmaženog fancy kaprica.

Na kraju sam uspeo da zapalim cigaru, sa poslednjim palidrvcetom koje sam imao. Sad sam imao i konačni virtuelni doživljaj ''Devojčice sa šibicama''...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...