Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj vidi negde u civilizaciji..

ja sam čuo da je pre neki dan planinski jarac poginuo pokušavajući da dođe tamo..

znate sta, mogli bismo da pocnemo da sviramo po kucama, da vas sve obidjemo ponaosob, posto niko nece nigde da se iscima da dodje...

 

sviramo u Stratusu.

 

a vas 'fanove' niko ne bije po usima da morate da dodjete..

 

pozz

 

ps pushite zmiju i bice sve OK biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znate sta, mogli bismo da pocnemo da sviramo po kucama, da vas sve obidjemo ponaosob, posto niko nece nigde da se iscima da dodje...

 

Pa kad smo svirali u Podgorici i Boru , kontam da nista nece faliti i da pocnemo da sviramo po kucama,satorima,svadbama,letnjikovcima...itd.

 

Jeki ce biti srecan.

 

Kontam da mozemo da napravimo svirku i u Kumodrazu...za Saurona i moju babu.... laugh.gif

 

Jeki ce opet biti srecan... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znate sta, mogli bismo da pocnemo da sviramo po kucama, da vas sve obidjemo ponaosob, posto niko nece nigde da se iscima da dodje...

 

sviramo u Stratusu.

 

a vas 'fanove' niko ne bije po usima da morate da dodjete..

 

pozz

 

ps pushite zmiju i bice sve OK biggrin.gif

ok.. javi mi kad dođe vreme da mene obiđete..

 

ma ne, meni nije problem da dođem, i doći ću, imam auto.. samo što će vama biti manje ljudi.. meni je sve jedno..

 

kontaš sinovac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vazi... icon_rolleyes.gif  ti si njegov band mate, ne ja. Vi se golicajte a ja cu samo da pijem sok od jagode dok se ne oleshim  icon_smile.gif  laugh.gif  icon_redface.gif

Ima mene ko da golica i da se sa mnom leshi od jaggode,tako da ti drage volje ustupam Danila....pa se vi lepo druzite...mozete cak i gothic bendic da napravite... laugh.gif

icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

Consecration vesti:

Zbog ove izjave,omrazeni petokolonas LESH je upravo izbacen iz benda laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima mene ko da golica i da se sa mnom  leshi od jaggode,tako da ti drage volje ustupam Danila....pa se vi lepo druzite...mozete cak i gothic bendic da napravite... laugh.gif

icon_razz.gif  icon_razz.gif  icon_razz.gif

Consecration vesti:

Zbog ove izjave,omrazeni petokolonas LESH   je upravo izbacen iz benda laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

(mrgudni glas) Errr a zasto ga odbijash... aee jeeeli boga ti?! icon_smile.gif

Inace pojavio ce doticni fan Consecration-a na forumu. Tvrdi da mu je basista ovog benda omiljeni clan. >>>FAN<<<

 

ph34r.gificon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...