Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

saznao sam adresu Stratusa - Jakuba Kuburovica 44.

 

stize se 15om tamo najbolje. moze i 18 i 58

Da samo gledaj da palis gajbi oko 2, jer sledeca 15-ica ide tek u 5, veruj mi zivim tamo.... stratus je zato jeb*no nezgodan za svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da samo gledaj da palis gajbi oko 2, jer sledeca 15-ica ide tek u 5, veruj mi zivim tamo.... stratus je zato jeb*no nezgodan za svirke.

Ma,dolazim ja kolima,pa cemo svi da se potrpamo!!!P.S.-vozicu na acid-u!!!___lajna___,ti ides samnom!?Ok?Bice bas super!!!Prskacu ljude protiv-pozarnim aparatima!!!He,he,he,he......!Svi cete biti beli.He,he,he....... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,dolazim ja kolima,pa cemo svi da se potrpamo!!!P.S.-vozicu na acid-u!!!___lajna___,ti ides samnom!?Ok?Bice bas super!!!Prskacu ljude protiv-pozarnim aparatima!!!He,he,he,he......!Svi cete biti beli.He,he,he....... orangelistening.gif

Oh sh*t!!! To ce bude do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,dolazim ja kolima,pa cemo svi da se potrpamo!!!P.S.-vozicu na acid-u!!!___lajna___,ti ides samnom!?Ok?Bice bas super!!!Prskacu ljude protiv-pozarnim aparatima!!!He,he,he,he......!Svi cete biti beli.He,he,he....... orangelistening.gif

He,he, do jaja, naravno da idem sa tobom! Bice sve belo...to nije dobro za mene...bolece me nos...ko zna gde cemo da zavrshimo posle svirke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...