Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

Evo pre nego sto postujem Blog na My Space-u:

 

"Greetings,

 

 

It is my pleasure to announce the guest musician appearances that you will get the chance to hear on our upcoming 2nd full-length studio record:

 

STEFFEN KUMMERER of OBSCURA

(Germany, Relapse Records)

 

HONZA KAPAK of AVENGER

(Czech Republic, DeathGasm Records)

 

UROK of MAY RESULT

(Serbia, BattleGod Productions)

 

 

Unfortunately the date of release is still TBA. However, promo copies/free downloads will be available soon, so be sure to drop by/contact me soon for yours!

 

Aso be sure to catch us live on our INFINITE BRUTALITY TOUR 2009 with Svart Crown (Death/Black Metal, France) & Fractured Insanity (Brutal Death Metal, Belgium). For more info, check out the previous blog, and see the confirmed dates on our profile page.

 

Hope to see you on Tour,

 

 

-Branislav & Disdained"

 

 

INTERVIEW* ZA METAL ONSLAUGHT MAGAZINE:

 

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseact...logId=503487069

 

*INTERVJU SA BRANISLAVOM IZ DISDAINED-a (NIKAD DO SAD OBJAVLJENE INFORMACIJE!!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SVAKA CASTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!666

 

samo tako i da svaka sledeca bude jos bolja od prosle :):bend: :bend: :bend::pivopije:

 

Svaka cast! Sve najbolje na predstojecoj turneji! :rockdevil:

 

svaka cast na touru,da je dobro odradite i ljepsom,vecom zamijenite,koliko keca toliko svirki,certova,albuma,radijskih hitova,lijepih grupi cura,alkohola(onda mogu i one ne tako lijepe grupi cure) i svake dobre srece!!!

 

Hvala lepo bracno !!! :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Gledam nesto jebo orla i dosho sam do zakljucka da je ovaj jebeni Disdained nesto najbolje sto je izaslo iz Srbije ikad jbt,gledaj ti kako malo vremena proslo a dokle su stigli,trud ,kintu,volja,zelja,optimizam,ovaj Bane neje normalan s mozak naravno u pozitivnom smislu,sve to ulozeno i plus dobra muzika steta sto vise bendova nisu kao ovaj jer ih ima mnogo koji imaju dobru muziku a ne trude se toliko oko sviranja uzivo ,za nastupe i to.............

samo napred! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Hehe, hvala puno! :rockdevil:

 

...a ja inace serem na nji'ovoj temi da bi pozurili sa albumom od muke od ove price.znam,ocajan sam.

 

tri prioriteta od albuma ove godine su novi dizejnd,najl i thorns.

 

Evo, sad imas jos jednu lepu novost u vezi novog koju sam okacio gore ;)

 

Samo jos da docekas da cujes hehe. Ako bude sve u redu, za 2-3 nedelje ce biti jedna nova pesma koacena na Space-u, a kada se vratimo sa turneje cemo deliti promo diskove i po Srbiji, i bice free download (2-3 pesme sa novog albuma).

 

Hvala na podrsci! :pivopije:

 

Ракић гостује на албуму? До јаја.

 

Hehe, evo sad u cetvrtak snimamo sa Milanom, bice jako vesela atmosfera u studio :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala lepo bracno !!! :pivopije::pivopije::pivopije::pivopije::pivopije:  

brate ako bide novi album upola lud kao sto si ti ima da se puca kao sinoc!

 

 

'aj' sa srecom i daj da bide kak'a svirka blize,sve po nekim njemackama,belgijama,uobrazili ste se,ovo-ono.

 

salim se,puno srece na roudu,vjerujem da ce biti za pamcenje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ako bide novi album upola lud kao sto si ti ima da se puca kao sinoc!

 

 

'aj' sa srecom i daj da bide kak'a svirka blize,sve po nekim njemackama,belgijama,uobrazili ste se,ovo-ono.

 

salim se,puno srece na roudu,vjerujem da ce biti za pamcenje.

 

Haha, pa evo QUOTE sa interview-a koji sam dao:

 

"Iskreno se nadam da cemo vise svirati po Srbiji kada se vratimo sa turneje."

 

Tako da, verovatno ec ih biti, bar se nadam.

 

Hvala, valjda cu okaciti neku pesmicu za 2-3 nedelje na My Space-u.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidio sam,ti si najpostenije i najiskrenije postupio,jbg niste vise vi nivo da se gurate i olite,vas trebaju da guraju i mole.

no,ko nece da vas zove manje mu u prkno.

 

+1

 

Kada nece ovde da cene kvalitet i ne treba da sviraju ovde po rupama na krs opremi, samo da bi svirali po svaku cenu... Podrska i zapalite Evropu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prika,ne sviraju oni da bi svirali,vec se jebu po tim rupama i na tim krs opremama radi nas fanova iz njihove zemlje.to pokazuje koliki su ljudi.da je srece,i para pa da mi skoknemo napolju da ih cujemo na njihovom touru kao ljudi,ne bi ih ni pitao a ne bi bogumila mi ni on govorio da ce da sviraju dje bilo odje samo da ih zovnu.

 

uglavnom bane,ti si svoje rekao i svaka ti cast,neka si rekao.kome nije jasno sta si porucio i ne treba vam vala nizasta u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vise cenim bendove koji ne prodaju svoje dupe da bi svirali bilo gde, nego kojima je zaista bitno kako ce da zvuce! na stranu to sviranje za fanove, poznajuci baneta znam da oni sve ovo rade bas zbog domace scene, nas fanova pa na kraju i sopstvenog zadovoljstva koje dolazi uz sve to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MyDyingMind & stivbedezz:

 

Samo neka je Death Metal! :pivopije:

 

Evo, mali plakat + jos podrske:

 

Rectangle2.jpg

 

Dobili smo potpunu podrsku od METAL WORLD FANZINE:

 

http://www.myspace.com/metalworldfanzine

 

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseact...logId=503724203

 

Respect za njih!

 

EDIT: + Najavljeno sve na METAL UNDERGROUND takodje:

 

http://www.metalunderground.com/news/detai...fm?newsid=46829

 

http://www.metalunderground.com/news/detai...fm?newsid=46592

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ovo je jedan od razloga zašto ne volim majspejs, ko na ovoj stranici može da se snađe i pronađe nešto što ga zanima? pretrpano svim i svačim, milion slika pa se ti snađi ako imaš vremena da češljaš celu stranicu....

 

da ne bude toatalni offtopik, svaka čast bendu Disdained i na ovoj turneji, iako mi (da budem iskren) nije jasno kako se sve to isplati (mislim na turneju no name bendova), toliko svirki, putovanja i sl. ko sve to plaća :confused:

 

PS banedeathmetal smaraš više čoveče sa tim pivopije smajlijima...neko dođe i kaže bravo majstori, ti citiraš post i naravno pivopije....ne znam kako te više ne mrzi a i tema postaje nepregledan i zagušena.....

 

 

:pivopije::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бане, је л' има неких мајица?

 

Hej brate,

 

Novi dizajn za majice se tek radi, i bice valjda sve gotovo do turneje.

 

Sad sam pogledao da li nam je ostalo majici sa prosle turneje - samo jedna, i to M velicina (zenska)...

 

U svakom slucaju, kad bude nova tura sa novim dizajnom, tebi ostavljam jednu + CD, to je sigurno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дражен је одлучио да кад се вратите са турнеје одради интервју са целим бендом, тако да ће у првом броју да будете главне фаце. ;)

 

А што се тиче мајица - убићу те! Обећао си ми. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

da ne bude toatalni offtopik, svaka čast bendu Disdained i na ovoj turneji, iako mi (da budem iskren) nije jasno kako se sve to isplati (mislim na turneju no name bendova), toliko svirki, putovanja i sl. ko sve to plaća :confused:

 

PS banedeathmetal smaraš više čoveče sa tim pivopije smajlijima...neko dođe i kaže bravo majstori, ti citiraš post i naravno pivopije....ne znam kako te više ne mrzi a i tema postaje nepregledan i zagušena.....

 

 

:pivopije::D

 

Svart Crown je vec bio na Evropskim turnejama, tako da oni i nisu toliki "no name" bend. No, pored toga, preko manje poznat bend, ili bend koji prvi put svira u neku drzavu moze sasvim pristojno da naplati svirku, tako da eto ti i odgovor ko placa ovo zadovoljstvo - naplatimo svirku i pokrijemo se od toga + organizator sredjuje smestaj i hranu/pice. A sve sto od merchandise-a prodamo, to je sve plus nama.

 

E e e, ne diraj mi pivopijski smajli, taj mi je omiljen :):pivopije::)

 

Дражен је одлучио да кад се вратите са турнеје одради интервју са целим бендом, тако да ће у првом броју да будете главне фаце. ;)

 

А што се тиче мајица - убићу те! Обећао си ми. :(

 

Jej! :meshuggah:

 

Iskreno one majice mi nisu bile nesto najsrecnije - beli print na crnu majicu.

 

Sto je najgore, ni tada kad smo bili na Zemial-u nije ih je uopste bilo. Jbg ja sam utripovao da ih je vise ostalo, kad ono kurac, sve se rasprodalo (?!).

 

Ove ce biti mnogo bolje, videces!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...