Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

како је на турнејУ? ;)

 

Pa de ste drugari! :)

 

Na turneji je jebanje keve, ali majke mi. Prodali smo skoro 30 majici za 6 koncerata, sta da vam pricam. Belgijanci i Francuzi stvarno cene to sto radimo. Veceras sviramo u Amsterdamu, sutra imamo jos jedan koncert u Holandiji, i onda picimo za Nemacku.

 

Usput moram da se pohvalim - gitarist ABORTED-a je bio na svirci u Parizu i covek je kupio majicu nasu. :)

 

Svart Crown su ubice, sviraju kao Behemoth. Slusali smo u kombiju novi materijal njihov sto spremaju, uh...bice mnogo dobro.

 

Nista, begam ja da odmorim malo, prehladjen sam a treba veceras da se svira i peva...

 

PoZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa de ste drugari! :)

 

Na turneji je jebanje keve, ali majke mi. Prodali smo skoro 30 majici za 6 koncerata, sta da vam pricam. Belgijanci i Francuzi stvarno cene to sto radimo. Veceras sviramo u Amsterdamu, sutra imamo jos jedan koncert u Holandiji, i onda picimo za Nemacku.

 

Usput moram da se pohvalim - gitarist ABORTED-a je bio na svirci u Parizu i covek je kupio majicu nasu. :)

 

Svart Crown su ubice, sviraju kao Behemoth. Slusali smo u kombiju novi materijal njihov sto spremaju, uh...bice mnogo dobro.

 

Nista, begam ja da odmorim malo, prehladjen sam a treba veceras da se svira i peva...

 

PoZ

 

 

Ma samo bre cepajte i vratite se zivi, imate vi jos posla! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa di ste drugari :)

 

Evo konacno jedan day off, kuliramo kod bubnjara Svart Crown-a, ima mega gajbu :) pa taman da iskoristim da se javim i da updatujem.

 

Novi posednici Disdained majica izmedju ostalih jesu Aad (Sinister), Erwin (Supreme Pain) i naravno Steffen (Obscura). :)

 

U svakom slucaju, ostalo nam je jos jedan koncert u Francuskoj, 2 u Italiji, jedan u Austriji, 2 u Ceskoj i nazalost je to to - moramo 4 koncerta u Poljskoj da otkazemo zbog skrnavih VIZA, mater im jebem sto su nam dali 30 dana umesto 60, kao po nasem zahtevu. Ali jbg, sta da se radi, kad zivimo u toliko usranoj zemlji...

 

Inace da, eto Karci je post-povao neki klip sa prve svirke u Francuskoj, pa eto mozete pogledati veselje lol. BTW da to jesu ludacke kosulje, a na pitanje sto odjednom takav stajling pa odg. je jako logican - ovde ima more Death Metal bendova, pa sam skontao da cemo se ovako bar malo vise razlikovati. :)

 

Chaba - hvala puno za logo, jedva cekam da vidim pa da mogu da promovisem novi/stari projekat. U svakom slucaju ceka te pivo i jos neki KVLT kad se vratim ;)

 

Hajde begam ja da odmaram, sinocna svirka je bila bas...bas hahaha. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fenomenalno!!!!dobar je stajling,ne mijenjajte ga,dobro lezi.nije previse klinacki,dovoljno je suptilan i ozbiljan da pasuje muzici,a nije preizvakan.

 

dobra forma uzivo,nadam se da cete nesto slicno prikazati sledeci put kad budete svirali 'vamo,kuci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lele bre cepidlako! xD A ja kad kazem ubijaju mizlim dobro u ovom slucaju na muziku jer tekstove njihove nisam uspeo da pofatam tj razumem i tim izrazom ocem da reknem da cenim tu muziku koju su oni napisali i da je po meni dobra,mnogo dobra. . . E to za odziv publike bash bi onako detaljno volo da cujem ,znadem kako su proslii!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...