Jump to content

Disdained


banedeathmetal

Recommended Posts

E jebiga :icon_ne:

 

Tacno kao da je crna magija bacena na ove prostore, stvarno se pitam hoce li ikada ijedan bend uraditi nesto konkretnije i ostaviti traga na svetskoj sceni (cast izuzecima, ali opet...), a Disdained je bas imao potencijal za tako nesto... Jebiga.

 

Evo ga i propratni tekst:

http://www.serbian-metal.org/index.php/disdained-objavljen-prekid-rada-na-myspaceu.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Covek razvaljuje kako svira. Svaka cast. A vidim na njegovom myspaceu i da naplacuje svoje usluge kao session muzicar i do 50 evra na sat. Jes malo mnogo, al vredi, posteno. Vidim da kaze i da moze da svira sirok spektar muzickih zanrova. Pitam se koliko bi naplatio da mi odradi jedan BJ (bass jamming) posto imam jedan jazz funky projekat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Covek razvaljuje kako svira. Svaka cast. A vidim na njegovom myspaceu i da naplacuje svoje usluge kao session muzicar i do 50 evra na sat. Jes malo mnogo, al vredi, posteno. Vidim da kaze i da moze da svira sirok spektar muzickih zanrova. Pitam se koliko bi naplatio da mi odradi jedan BJ (bass jamming) posto imam jedan jazz funky projekat..

 

Hvala puno na komplimentima, sto se tice saradnje svakako moze tako da me kontaktiraj preko mail-a, a taj cenovnik se odnosi samo na kucanje bubnja po zelji u odnosu na pravac koji hoces..

 

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

obrnuo sam ga sinoc 2-3 puta i meni je ova produkcija mnogo bolja od onog promoa prosle godine.sve pesme su mi odlicne samo mi flames of scorn malo ne lezi ali jedino nju nisam do sada cuo.ko zna mozda mi se i svidi posle vise preslusavanja.sve u svemu steta sto ovo nije izdato :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

http://www.youtube.com/watch?v=iBs8mec1TDU&list=UUldTQRmqfTsDT0_iCYEyvkA&index=1&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=BVWLcrjqjL0&list=UUldTQRmqfTsDT0_iCYEyvkA&index=2&feature=plcp

dosta los snimak ali u kakvim je uslovima sve organizovano i snimano jos je super ispalo :haha:

ovo je iz 2008. sa banetom na gitari i vokalima,srdjan je bio scream,a tara tad nije bio valjda zbog obaveza na faksu ili slicno..

3 ipo godine je od te svirke proslo,a kao da je bila juce.. vreme bas leti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...