Jump to content

WWE


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Jeste, dobar je to reality. Samo da je malo duzi i uz vise prikaza sta tamo rade. Sad kad ostanu njih 6-7 bice pravih stvari i sigurno ce biti prilicno teze. Ako bih sad tipovao ko bi mogao da pobedi, onda je Martin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

andy je pobedio u tough enough-u.po meni skroz zasluzena pobeda,a onu picku lukea da su poslali kuci. mene je wwe i tna bas smorio jer su im mecevi jednolicni,a price ocaj.iskuliracu par meseci od raw-a,smackdown-a i impacta i pratiti samo PPV meceve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

ali baš sranje to za Edge-a. smorio sam se kad sam video. ali jbg, lik je ipak lomio vrat, nije to za zajebavanje. stvarno šteta. da nije toga, imalo bi u njemu Spear-a za još sigurno 10tak godina.

 

Bedak stvarno za Edge-a. Sada se izgleda prebacio na glumu. Glumi u seriji Haven Dvajta cistaca(ne obicnog). Nije los uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Na Wrestlemaniji nije bio, ali juce u Monday Night Raw-u (nisam jos gledao) se najverovatnije pojavio.

 

A Triple H i Undertaker... To je to. Nemaju vise sebi dostojne protivnike a i zajedno imaju 1000 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam iz spojlera ( :no: ) video da je bio juce. sto se tice wrestlemanije ono je bilo stvarno lose. sejmus i denijel samo taj jebeni minut da su imali u ringu dok su keli keli i ona voditeljka padale po ringu koliko 15-20min?! ma daj... kris dzeriko je smorio za medalju,a jedino sto sam hteo da vidim je undertejker protiv triple h-a.najcudnije je videti andertejkera bez kose i misica.meni je izgledao cak i malo smesno naspram triple h-a koji je sav napucan,a na andertejkeru se bas vidi da su ga stigle godine. no opet to je bio zaista odlican mec,vredan gledanja. da ne spominjem kejna i rendija koje je kamera zestoko sjebala. svaki potez se vidi kako kejn najavljuje rendiju,na jednom delu se cak vidi kako mu daje zilet,pa su valjda posle toga i zavrsili mec jer je postalo previse ocigledno.stvarno previse krupnih kadrova. voleo bih da je dzon sina pobedio jer rok je tako iritantan lik,nikada ga nisam nesto preterano voleo ali sad mi je isao uzasno na kurac. raw vs smekdaun nisam ni gledao te sam samo premotao do kraja i cim sam video da je raw pobedio znao sam da ce biti sranje jer ce sad mesecima tedi i lauranitis da se svadjaju i prepiru.big show i kodi roads su bili ok.zaista bi bilo glupo da je kodi izasao kao pobednik jer realno u kom svemiru bi on mogao da dobije big show-a,a i covek se ponizavao iz vreslmenije u vreslmeniju...samo bi kodi mogao prestati da se kliberi tokom ulaska u ring jer izgleda kao najgori moron.

sve u svemu matorci su bili odlicni,a ovi ostali mogu da stanu sa strane i teftere sve u notese.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...