Jump to content

Narodna Milicija...


voodoo_

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

sve te huligane treba u gasnu komoru mamicu im jebem, gamad gola. njih pedeset na jednog murkana, bio sam tamo, video sve. GAMAD! majke im ga nabijem, treba ih totalno razjbati i debelo kazniti zvezdu sto je uopste i dozvolila da unesu ona sva govna na teren. bar sa deset utakmica da je osure.

Spasavali murkana kazu, sa nogama u glavu, jes'...primereni navijaci, stoka degenericna...i oni traze prava neka...jes, treba uvesti pravo, da im se zveki metak medju oci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

vracaju, ko zadnje picke...pa ti si zbog navijaca i dobio batine, sto si se ti medju njima kretao,isti kurac...drugo mesto...ali to i nisu navijaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je sto nisam bio medju navijacima,vec sam bio sa druge strane tribina,kada je krenula guzva mi smo krenuli kuci jer su jednom tako grobari podivljali i jurili mog ortaka,pa noseni proslim iskustvo instiktivno smo krenuli napolje.I kurac,sve zivo su tukli,decu od 10 godina,mojoj drugarici su nagnjecili zeludac,ortaku ispao telefon,patike,otisao je otprilike u boksericama kuci.

Zandarmerija se tako postavila da si morao izmedju njih da prodjes,e sad ja kontam da su oni kontali kako smo mi pretrcali teren i izasli na drugu stranu kako ne bi dobili batine.Al kurac,nema tu mnogo objasnjavanja,njih 30 se poredjaju i svaki kad te opauci po 2-3 puta nije ti bas svejedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma fudbal vise nije ono isto kao ranije, poslednju utakmicu sam gledao pre sedam godina. Plasim se da prodjem pored stadiona i kad se kupuju karte, necu da izgubim zivot zbog majmuna. Jebo te video sam dosta puta tako padne jadnik u nesvest od batina a oni se izredjaju na njemu kao na lutki. jedan nezgodan udarac i cao kao da nikad nisi ni postojao. ZAJEBI ME TOGA, ocu josh malo da se zezam da karam super cice sviram i imam neku decu po mogucstvu, ne zelim da mi poslednja slika bude znojavi majmun bez zuba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moj najjaci dozivljaj sa murkanima je kada sam se u VEOMA pijanom stanju ispovracao po cipelama pripadnika Interventne brigade. Pitaj Boga kako je iskulirao. Mozda sam ga posetio na njega kada je bio mojih godina.

 

Bilo je krvavo i kada sam zapisavao maricu na beerfestu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo najgore iskustvo je kad te startuju jer im je dosadno! Bila sam na NBGu u neko gluvo doba s ortakom i ortakinjom koja je inace maloletna i prebijena od alkohola u datom trenutku! Samo ih posmatram kako pokusavaju da zadrze autoritet a vidi se da im je dosadno pa pricaju s nama... Smorili su nesto kako bi mogli da nas vode jer smo napili maloletnicu, bla bla, nasli ortaku prijavu jer je digo sokice iz otvorenog kioska kod skc-a, pa sto pijemo, pa u koje skole idemo, pa da li jos predaje neki neki lik u mojoj srednjoj, pa da... mator je bio jos onda... pa opet sto pijemo, to nije dobro, pa sto je ovaj digo sokice, pa sto upropastavmo mladost... i onda ajd zdravo!

40 minuta agonije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fora je u tome sto murije nikad nema kada ti stvarno treba, npr. dosao si u BG na svirku, napali su te neki levi likovi koje nisi ni popreko pogledao, 2 druga ti zavrse u bolnici a murija ti kaze " Ne treba vam pomoc, veliki ste tucite se sami!!!!!!!!!!!!!". Tako da ako mene neko nesto pita za muriju mogu samo da kazem **************!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам неколико другара који раде у полицији. Не бисте веровали шта све разним будалама пада на памет, па не треба кривити људе који раде у полицији што им понекад пукне филм.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je ziva istina. Takvo nam je celo drustvo.

 

Bas sam imao juce priliku da pricam sa likom koji je pomocnik sudije za prekrsaje. Kaze da ako se skrivas od policije, da je najpametnije da

posetis lekara, kako bi ti utvrdio da si citav i dao ti potvrdu da nemas masnica na telu ili slicnih povreda.

 

Onda ne mogu da te biju jer imas potcrdu lekara da si na odredjen datum bio zdrav, pa to mozes da koristis kao dokaz na sudu.

Znaci, mozes da ih tuzis.

 

To je kul.

 

 

 

 

Sva sreca pa nisam u bekstvu, niti planiram neke akcije kako bih se nasao u istom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MRZIM PANDURE! Vec pola godine mi bleji marica ispred zgrade.Kao, cuvaju nekog tipa u zgradi do... a ja sam na drugom spratu i celu zimu mi turiraju pod prozorom, ne mogu da disem od smrada nafte i da zivim od narodnjaka..

BAGRA!!!

A pri tom imaju najskuplje laptopove (igraju zumu u kolima), mobilne i ta chuda..

 

uzas... to sve treba na terazije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...