Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Upravo sam doneo konacnu odluku:

necu da dodjem na festival. Sad sam saznao od druga da dovodite Tokio Hotel, i ne pada mi napamet da idem na festival od ljudi koji dovode ono djubre!

Toliko od mene, nema me vise na ovim temama....

Poz.

Srecno

P.S.Nadam se da na tvrdjavi nece imati staklenih flasa.....

 

Nista te ne shvatam. Tokyo Hotel ne dovodimo, a i da dovodimo, to apsolutno nikakve veze sa festivalom nema. Kako hoces.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alo bre shamane!!!!! Dolazi jebeni Judas Priest i Avantasia i Helloween i josh plus ako dolaze oni za koje sam chuo da doolaze!!!!!! A ti zbog fensiranog Tokio Hotela necesh da dodjesh na Castle Fest! Ne kapiram te! Jbte... Samo nemojte da dovedete KORN plsss!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam doneo konacnu odluku:

necu da dodjem na festival. Sad sam saznao od druga da dovodite Tokio Hotel, i ne pada mi napamet da idem na festival od ljudi koji dovode ono djubre!

Toliko od mene, nema me vise na ovim temama....

Poz.

Srecno

P.S.Nadam se da na tvrdjavi nece imati staklenih flasa.....

 

Malo smo retardirani, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam doneo konacnu odluku:

necu da dodjem na festival. Sad sam saznao od druga da dovodite Tokio Hotel, i ne pada mi napamet da idem na festival od ljudi koji dovode ono djubre!

Toliko od mene, nema me vise na ovim temama....

Poz.

Srecno

P.S.Nadam se da na tvrdjavi nece imati staklenih flasa.....

Gomila gluposti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde ja zivim? ne mogu da verujem, tek sam sad video za ovaj festival, i jos uvek se tripujem da nije neka neslana sala!!!

 

Pa ovo je festival snova, nisam ovakav spisak bendova video ni na najcuvenijim festivalima....sigurno bi svako imao jos poneku zelju kao uostalom i ja ali ovo je i previse!!!

 

STRAVA!!!!

 

 

- jel ce biti moguce da se kupe dnevne karte??? To bi znacilo recimo meni jer ne bih nocio u Smederevu, a u tom slucaju ne bih bas svaki dan dolazio vec samo mozda 2 ili 3 dana.

Edited by mikki270

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S.Nadam se da na tvrdjavi nece imati staklenih flasa.....

Ahaaha... e zbog ovakvih ljudi volim obaj forum.

Srpski ti nije jaca strana. :D

 

Nego, ozbiljno, aj dovedite TH, bilo bi bas tr00! :)

 

Mrznja prema TH-u je nadvladala ljubav prema Sodom-u... Sledeci njegov korak je selidba iz BG-a, ipak ce to mesto biti opoganjeno i kontaminirano posle njihovog koncerta.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde ja zivim? ne mogu da verujem, tek sam sad video za ovaj festival, i jos uvek se tripujem da nije neka neslana sala!!!

 

Pa ovo je festival snova, nisam ovakav spisak bendova video ni na najcuvenijim festivalima....sigurno bi svako imao jos poneku zelju kao uostalom i ja ali ovo je i previse!!!

 

STRAVA!!!!

 

 

- jel ce biti moguce da se kupe dnevne karte??? To bi znacilo recimo meni jer ne bih nocio u Smederevu, a u tom slucaju ne bih bas svaki dan dolazio vec samo mozda 2 ili 3 dana.

 

Stari, predlazem ti da kupis kartu za 5 dana, pa dodji kad ti se svidja, bice ti isplativije nego da ganjas jednodnevne karte, posebno dok traje ova cijena od 4400... O jednodnevnim kartama nece se znati nista jos dugo, a garantujem da ce kupovina za vise od jednog dana biti apsolutno neisplativa u odnosu na cijene kompleta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam doneo konacnu odluku:

necu da dodjem na festival. Sad sam saznao od druga da dovodite Tokio Hotel, i ne pada mi napamet da idem na festival od ljudi koji dovode ono djubre!

Toliko od mene, nema me vise na ovim temama....

Poz.

Srecno

P.S.Nadam se da na tvrdjavi nece imati staklenih flasa.....

 

STA JE,BRE OVOM IDIOTU?IZ KOJE JAME JE ON IZASAO?VEROVATNO SEPTICKE.JEBO GA TOKIO HOTEL.BITNO DA DOLAZE OVI NAJAVLJENI.STO SE MENE TICE MOZE DA DODJE I DJ BOBO.DA ODGLEDAM JA JUDAS PRIEST,PA POSLE MOGU I DA UMREM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 17.12.2007. komplet petodnevnih karata za festival moze se nabaviti na svim prodavnim mestima eventima i bilet servisa, po ceni od 5300 dinara. Naravno, karte se i dalje mogu porucivati preko naseg call centra, SMS servisa i formulara, a za sve fanove koji zele da kupe kartu za Iron Maiden u Splitu i Castle Festival, u paketu, obezbedili smo popust od 15%! Ovaj popust vazi samo za direktnu kupovinu preko nasih servisa.

Sve najbolje,

 

Castle Fest Team

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...