Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haha, kako sam bolid zaboravila sam...

 

PA SRECAN VAM RODJENDAN!!! :pivopije::rockdevil:

 

cake449.jpg

(ignorisite to Aidan :) )

 

Da nam potrajete dugo, dugo, i da nas cesto tako obradujete kao sto ste danas :meshuggah:

 

Jooj sva se najezih kad videh to na blabbermouth-u :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evergreeeeey! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ne mogu da verujem! Nisam planirao da dođem na ovaj festival, ali sada me EG ubedio da dođem.

 

Drago mi je sto će Srđan moći da odsvira nešto od ED, mada iskreno ono što sam čuo je mlako ... ali ipak Gary & DC Cooper .. jbt jbt jbt jbt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR

ne bi bilo zgoreg da se vidi sa turističkom agencijom smedereva za posredovanje u smeštaju, jer ako je ona brojka gore spomenuta, to bi bila najbolja (win-win) kombinacija kako za posetioce, tako i za ljude koji bi rentirali sobe i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG znaci ovo je NEVEROVATNO !!!

Jos malo pa ce na ovom festivalu nastupati bukvalno svi moji omiljeni izvodjaci...

Secam se kad je objavljena Avantasia da sam u sali rekao da ako ste mogli njih da naterate mozete i Shadow Gallery, a sada cu eto imati prilike da cujem uzivo i njihove stvari... Znaci najludji snovi su bili Avantasia i Shadow Gallery i eto sad u 5 dana cu da slusam oba...

Zatim Evergrey, sta reci, jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio. Predstavljace novi album, a po onome sto sam cuo, album ce da razbija.

 

Sad da stanete sa objavama, ja sam prezadovoljan, ovo vredi mnogo vise od para koje sam da oza kartu, ovo je neprocenjivo!!!

 

Srecan rodjendan i zelim vam da vam posao u narednim godinama neprekidno ide uzlaznom linijom, i da od njega mozete sasvim lepo da zivite, i obogatite se, sto da ne :)

 

 

 

 

P.s Dosao sam upravo sa ispita pa sam malo slogiran, ocekujem da me euforija tek uhvati kad se odmorim... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evergreeeeey! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Ne mogu da verujem! Nisam planirao da dođem na ovaj festival, ali sada me EG ubedio da dođem.

 

Drago mi je sto će Srđan moći da odsvira nešto od ED, mada iskreno ono što sam čuo je mlako ... ali ipak Gary & DC Cooper .. jbt jbt jbt jbt!

 

Nisi valjda mislio da nece biti proga... :) Nego, nezvanicno za gitariste sa Wehrkampom se uveliko pregovara o odrzavanju gitarske klinike, i jako je zainteresovan. Dakle, ostalo je samo da se neki adekvatan prostor nadje, i imacemo i to.

Takodje, DC Cooper obecao je meet and greet, tko da i na to racunajte.

DC Cooper ce vjerovatno pjevati stvari sa solo albuma i Amaran's Plight.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...