Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Guest Black Gruja

E ako se ne smire ove gluposti sa tim j***nim Kosovom mi metalci cemo najgore proci jer necemo videti nijedan bend koji dolazi kod nas ili u komsiluk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ako se ne smire ove gluposti sa tim j***nim Kosovom mi metalci cemo najgore proci jer necemo videti nijedan bend koji dolazi kod nas ili u komsiluk.

 

Uf uf uf... pazi da ne nateras nekome suze na oci. Jadni mali metalci, smrc... potreseni zbog nestabilnosti u zemlji i otimanja tamo nekog dela zemlje za koju nisu ni ucili iz geografije kome pripada.

 

Inace daleko je ovaj Castle Fest, do tada bi moralo da se stabilizuje stanje.... ali evo Beovizija je isto muzicki event, pa je odlozena do daljnjeg... i Eurosong je na klimavim nogama.

 

Ali ta prica za bendove cave je u principu tacna, cak sta vise - sto crnji metal bend vece pizde i biraju vise fensi drzave i uslove za gostovanje... :pivopije:

 

 

Inace sranje sto nema na zvanicnom sajtu Whitesnake, sad cud a vidim na njihovom sajtu dal' ima onda na vasem ni ne mora. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako se ne smire ove gluposti sa tim j***nim Kosovom mi metalci cemo najgore proci jer necemo videti nijedan bend koji dolazi kod nas ili u komsiluk.

A neki (pa i ja) vec uzeli karte :(

 

 

neće nas par stotina dokonih budaletina sprečiti da uživamo u metalčugi

Hell yeah! :pivopije:

 

 

Sta je ovde smesno? :confused:

:)

Ma to sto to nema veze sa ovom temom ;)

(spam - sta drugo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...