Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zavisi kakva je podloga. Nadam se da neće biti gola zemlja tamo gde budemo stajali.

 

U celoj tvrđavi je trava, a postoji stazica koja skoro pa prati zidine... A ako nekom 11 hektara nije dovoljno za šetnju i odmaranje između bendova, onda ono, jbg... :evotigana:

Što se tiče kiše, ako padne na 40+ stepeni, ne verujem da će ikom smetati... Mene samo brine da se ne ponovi ovo:

 

db379c5b775d670f59a2e3d7ba9bf255.jpg

 

Zaboravih, po nekoj mojoj skromnoj proceni, bina će biti postavljena levo (po ovoj slici), kod ovog paviljona... Odatle do zidina ima nekih 300 metara, i samo jedno drvo u sredini... Ostatak tvrđave može da se koristi za bilo šta, ima gomila mesta...

Edited by Zeka_sd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kisa....kisa....pa niste od secera....jeste ikada bili na svirci da pljusti kisa?Ja jesam - i super je filing..jos u julu - osvezavajuce stavise :) Gde moze da se vide neke informacije vezane za camp - posto planiram da ponesem sator,pa me interesuje da li treba da se rezervise,plati,overi i dogovori u napred...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма дај ко ће после 10 пива да мари за кишу, поплаву, земљотрес неће нико ни да осети кад бендови почну да праше има да буде опако добро, :rockdevil::pivopije:

него нема нам организације нигде, лепо рече лазагнр млого су се нализали изгледа

ајде дајте вести из света сад је дневник навикли смо да чујемо новости у овом термину

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jul, 2005, Exit Fest, SLAYER

 

Priceless :veseli:

 

Na Slayer-u padala je kisa koja je napravila blatiste i svinjac ali nam je bilo mnogo lepo u prvom redu ispred King-a taman da su bombe padale... Bas je bilo u pravom smislu Raining ali ne blood kao na Still reigning DVD-u.

Ako sva organizacija protekne dobro nece nas spreciti par kapljica u sred Jula ako uopste i bude a tad obicno bude susha kao sto inace i najavljuju.

Nego mene zanima hoce li biti na kocertu standova za prodaju/kupovinu muzike i garderobe kao na ostalim svetskim festivalima?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma proracunali su to organizatori...znaju valjda sta rade...sto ste svi tako pesimisticni...bice - ako nista - vaterpolo,sto rece covek :D

 

Imaju par meteorologa u TN-i ;) Momci su iskusni u predvidjanju elementarnih nepogoda i sluze se oprobanim metodama kao sto su:tumacenje snova, gledanje u pasulj i kokosje iznutrice, dojave baba Vange sa onoga sveta i opazanje promena u ponasanju zivotinja. Ne lupaj,svega ti, ne moze se poplava "proracunati."

 

pesimisticni...

 

...rece covek koji ima bar 10 postova o tome kako ce sv biti otkazano :):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego mene zanima hoce li biti na kocertu standova za prodaju/kupovinu muzike i garderobe kao na ostalim svetskim festivalima?

 

Postojace standovi sa jako puno stvari, izmedju ostalog garderoba i muzika. Hranu i pice ne moram pominjati, to se podrazumeva.

U svakom slucaju, trudimo se da obezbedimo bogat prateci program, a bice zaista sjajnih iznenadjenja koja mnogi verovatno i ne ocekuju.

Ono sto garantujemo svakako je to, da ako vas ne bude zanimao bend koji je na bini, imacete veliki izbor stvari da vam boravak u tvrdjavi bude

veoma zanimljiv.

 

Samo malo strpljenja, sve u svoje vreme... :opusteno::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postojace standovi sa jako puno stvari, izmedju ostalog garderoba i muzika. Hranu i pice ne moram pominjati, to se podrazumeva.

U svakom slucaju, trudimo se da obezbedimo bogat prateci program, a bice zaista sjajnih iznenadjenja koja mnogi verovatno i ne ocekuju.

Ono sto garantujemo svakako je to, da ako vas ne bude zanimao bend koji je na bini, imacete veliki izbor stvari da vam boravak u tvrdjavi bude

veoma zanimljiv.

 

Samo malo strpljenja, sve u svoje vreme... :opusteno::pivopije:

Hoce biti banjalucki cevapi? :wub: Bele vesalice, punjene pljeskavice... :wub:

 

Neka pada kisa, ma neka pada i kamenje necu se pomeriti iz prvog reda na Judasima sigurno.

E neka si im reko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...