Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Zamolio bih da nas ljudi ne porede ni na koji nacin sa Road Festom i covekom koji stoji iza toga...

Hvala Bogu, nakon Carrerasa, nece smeti u Srbiji da se pojavi :)

 

Iskreno se nadam da smo mi svojim trudom i radom ipak stekli neko ime i status, barem toliko da nas ne trpaju u isti kos sa pomenutim covekom. :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prepade me, jebote! Taman sam se usrao da ćemo slušati tog smarača...

 

Nisam bas nesto u toku... Ako si to rekao za Malmsteena i Rippera, razocarao si me... Ma da si rekao i za bilo koga od njih dvojice, bruka... Malmsteen jeste stoka, ali gledaj malo pesme! Za Rippera cu samo da ti kazem: gledaj (slusaj) Live In London iz 2002, i necu vise da pricam o tome!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas nesto u toku... Ako si to rekao za Malmsteena i Rippera, razocarao si me... Ma da si rekao i za bilo koga od njih dvojice, bruka... Malmsteen jeste stoka, ali gledaj malo pesme! Za Rippera cu samo da ti kazem: gledaj (slusaj) Live In London iz 2002, i necu vise da pricam o tome!

 

 

malmsteen nije imao dobru pesmu deset godina a dobar album od 86.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi vi ste stvarno ludi ko struja, umro sam od smeha citajuci komentare danas

ToC super ti je ispala sa caletom i kevom pao sam na dupe :mhihi::mhihi:

a vi teoretichari muzike gledate malmstina svakih 2 meseca pa vam dosadilo, smaranje, brate a?

 dajte, ja sam za to da dodje sto vise, sto boljih bendova pa kad sve prodje onda ajmo svi da opletemo kritiku

Share this post


Link to post
Share on other sites

malmsteen nije imao dobru pesmu deset godina a dobar album od 86.

 

Seres! Bolje da si cutao...

 

Slusaj malo ove pesme, te pesme su ti u poslednjih 10 godina... imas i godinu...

 

Alchemy [1999]

 

Blitzkrieg

Leonardo

Playing With Fire

The Stand

Blue

Legion Of The Damned

Demon Dance

Hangar 18, Area 51

 

War To End All Wars [2000]

 

Crucify

Bad Reputation

Molto Arpeggioso

Wizard

Wild One

War To End All Wars

 

Attack [2002]

 

Baroque & Roll

Beauty And A Beast

Cherokee Warrior

 

 

A albumi posle 86te:

 

Fire And Ice [1992]

Trilogy [1986]

Odyssey [1988]

Eclipse [1990] na ovom su lepe pesme

 

Ne pravim se pametan, ali nisi u pravu... Ja nemam pojma sta si ti slusao...

 

Zaboravih...

 

Odyssey [1988]

 

Album na kome je pevao John Lynn Turner...

 

I Inspiration [1996]

Pesme nisu njegove, ali su odlicno uradjene...

 

Trebalo bi da odslusas Malmsteena...

 

a vi teoretichari muzike gledate malmstina svakih 2 meseca pa vam dosadilo, smaranje, brate a?

dajte, ja sam za to da dodje sto vise, sto boljih bendova pa kad sve prodje onda ajmo svi da opletemo kritiku

 

Volim da se svadjam kad znam da sam u pravu! :rockdevil: Ili jos bolje kad neko bas lupa... :) I nisam teoreticar, nego mnogo volim ono sto slusam, pa volim i mnogo da pricam o tome... :)

Edited by KaSSa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Квлтна тема, једино ми је жао што ће овај главни лик да га испуши кад се азал врати.

Рипер је краљ, ја га више волим од Халфорда. Burn In Hell је једина песма коју могу да слушам од JP, а и онај Халфорд је јебена педерчина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da brisem sve ovo. Ionako ide nova tema poslije objave cijelog lineup-a.

 

Sam rekao nesto sto ne treba? Nije tema, ali jebiga... Ne dirajde mi Malmsteena! I slobodno obrisi ako 'oces, ja sam rekao ono sto jeste!

 

Квлтна тема, једино ми је жао што ће овај главни лик да га испуши кад се азал врати.

Рипер је краљ, ја га више волим од Халфорда. Burn In Hell је једина песма коју могу да слушам од JP, а и онај Халфорд је јебена педерчина.

 

Ko ce da me ispusi, bre?! :) Ripper jeste kralj, ali nemoj Halforda... jeste peder, ali dobro peva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas potvrdjen nastup ICED EARTH-a na Metal Camp-u.

 

Mogli bi makar njih da dovučete, s obzirom na to koliko često će nastupati u budućnosti. :rolleyes: A i sad će svi verovatno biti nenormalno naloženi jer je ovo prva turneja otkad se pevač vratio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,ako mi vec pises nick pisi ga il' latinicom il' barem sa velikim slovima :D:meshuggah::pivopije:

Neobican mi je ovako...

nadoknadicu ti latinichnim pivom u tvrdjavi :pivopije:

:)

OK :pivopije:

 

 

Nema sanse. I to je previse, zaista. Vrijeme je da se okrene malo drugaciji list, sto ne znaci da su sve ekstremni bendovi, cak sta vise.

:(

 

 

samo ti mudro cuti i nista  nam ne pricaj

:lol: :lol: :lol:

 

 

zar je iko bio i sekundu pomislio da ce taj nesrecni Roadfest biti realnost? :)

Well,neki su se nalozili na to :lol:;)

 

 

Zamolio bih da nas ljudi ne porede ni na koji nacin sa Road Festom i covekom koji stoji iza toga...

Hvala Bogu, nakon Carrerasa, nece smeti u Srbiji da se pojavi :)

Uh,ne bih da budem pesimistican,al' to je ko-zna-vec-koji njegov "kraj" :udri::rolleyes:

Lik je vec vise puta zajeb'o X ljudi i uvek se digne frka,da bi posle godinu-dve-tri (kad se prasina malo slegne) bilo - oooop,eto ponovo njega :udri::no:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

My Dying Bride

Opeth

Katatonia

Mercenary

Masterplan

Beyond Twilight

Wolverine

Anathema

Vanden Plas

Pelican

Isis

 

Dragi organizatori, hvala vam za sve do sada ucinjeno.

 

Uh, ovo je trebalo da ide u Predlozite bendove, izvinjavam se.

Edited by SkyValley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...