Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Pa ni mi nismo verovali da ce ljudi u 21 veku u sred Beograda da spale ambasada, pa se dogodilo. Verujte nije ni malo lako sada biti u poziciji da potvrdite bend za Srbiju. Velika Britanija SAD i Njemacka su izdale uputsvto svojim gradjanima da nije bezbedno da putuju na teritoriju Republike Srbije. naravno nije ovo nikakav alarm ali prosto svi cekaju da se strasti malo smire pre nego sto defintivno potvrde bendove. A iz naseg ugla mi smo zboh neobjavljivanja bendova vec izgubili dosta novca, jer smo spreceni da pustimo jednodnevne karte u prodaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nemoj? Evo kakvu mi je poruku Elderane poslao pre nekoliko meseci kada sam ga pitao kako funkcionišu karte.

Pozdrav! Jeste, jedna karta za sve dane. Kad dodjes u Smederevo na fest na osnovu te karte dobices narukvice i komplet karata za sve dane.

Ako me neko od vas zajebava, stvarno niste fer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni mi nismo verovali da ce ljudi u 21 veku u sred Beograda da spale ambasada, pa se dogodilo. Verujte nije ni malo lako sada biti u poziciji da potvrdite bend za Srbiju. Velika Britanija SAD i Njemacka su izdale uputsvto svojim gradjanima da nije bezbedno da putuju na teritoriju Republike Srbije. naravno nije ovo nikakav alarm ali prosto svi cekaju da se strasti malo smire pre nego sto defintivno potvrde bendove. A iz naseg ugla mi smo zboh neobjavljivanja bendova vec izgubili dosta novca, jer smo spreceni da pustimo jednodnevne karte u prodaju.

 

Znao sam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo zemlja zove ludake......

ljudi ajde dogovorite se pa izadjite pred nas sa nekim zvanichnim stavom

nemojte nas jebati za karte!!!!

sta treba da pomislimo da niko nece ni da dodje da svira kod nas zbog jebene ambasade

 o cemu se radi???

 ajde nek neko kaze nesto ozbiljno, jel ziv elderane?? :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu u pitanju samo ambasade, to je bilo nasilje jednog dana i možda se neće ponoviti (mada, nisam siguran, jer se najavljuju novi mitinzi), nego je problem u neprijateljskom stavu koji je naša vlast zauzela prema državama koje priznaju Kosovo. Kako očekivati da njihovi građani budu bezbedni u neprijateljskoj zemlji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo zemlja zove ludake......

ljudi ajde dogovorite se pa izadjite pred nas sa nekim zvanichnim stavom

nemojte nas jebati za karte!!!!

sta treba da pomislimo da niko nece ni da dodje da svira kod nas zbog jebene ambasade

 o cemu se radi???

 ajde nek neko kaze nesto ozbiljno, jel ziv elderane?? :violent:

 

Ej, nedelja je! Ne radimo danas, ne odgovaram nedeljom, nego ako slucajno banem na net, odmaram se, pijem kafe, i festival me malo manje zanima nego radnim danima. Rekao sam, bice jednodnevnih karata, do 10. Marta. A sto se petodnevnih tice, naravno da cemo naci nacin da sprovedemo sistem: 1 covjek, jedan komplet karata. Necemo dozvoliti da 5 ljudi zajedno kupi petodnevnu kartu, pa svi idu po 1 dan, to zaboravite. To je zvanican stav, a kako cemo to uraditi, javicemo kad dodje vrijeme. Prvo lineup, pa raspored po danima, pa jednodnevne karte, pa kamp, pa gomilu stvari, prije toga. Sto se tice bendova, ne bi trebalo niko da otkazuje zbog Kosova, niti ima naznaka za to, prvenstveno sto nemamo neke velike americke bendove, u kojima bi bio najveci problem.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno prva potvrda!

 

Imamo cast da Vas obavijestimo da ce britanske legende, kontroverzni Cradle Of Filth, nastupiti na Castle Festivalu.

Jos 5-6 stranih bendova, i mi smo zavrsili sa bookingom za ovu godinu, sto znaci da cemo uskoro izaci sa jednodnevnim kartama, a i svim potrebnim informacijama o kampu, i ostalom. A tek iznenadjenja u novim objavama... :)

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci iznenadjenjima stvarno nikada kraja :)

nije da ih slusam, ali nije i da ne mogu da ih slusam :)

 

a jos kad u zadnjoj recenici stavi "tek slede prava iznenadjenja" onda stvarno covek da umre od znatizelje :) :)

svaka cast :pivopije:

 

@elderane: jel ti stigao cd? meni jeste :D:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stize brate malopre, doneo mi postar pre pola sata najvise :)

naplatio mi 2101din :)

 

ajd da ne spamujem temu...

nego da li do sutra ocekujete jos neku potvrdu, mislim super je i jedna objava za dan ali pitam :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...