Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neću da se žalim, ajde, kapiram da je ovo sjajan komercijalni potez i da ih puno ljudi obožava...

 

...ali jebote, od svog blacka na planeti vi dovedete Cradle :) Pre bih Nordsturm gledao :)

 

No dobro, bitno je da krenu da dolaze, pa će biti bendova :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je heavy metal. Na poslednja dva albuma sa black-om nikakve veze nemaju, a i ranije je to bio vuk koji se dosta razlikovao od klasičnog norveškog black-a. I sam Dani tvrdi da COF nikad nisu bili black. Uostalom, pitaj ove što slušaju black više nego ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da je heavy metal. Na poslednja dva albuma sa black-om nikakve veze nemaju, a i ranije je to bio vuk koji se dosta razlikovao od klasičnog norveškog black-a. I sam Dani tvrdi da COF nikad nisu bili black. Uostalom, pitaj ove što slušaju black više nego ja.

Ok u redu ja to ne slusam, nije blek metal ako kazes. A sta je onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto li mi nekako iznenadjenje smrdi na Maidene...:/

 

:muzicar: Kad bi se to dogodilo, ne bih mogao ama baš ništa više ikada da tražim od Castle-a, jer bih se radovao kao malo dete. MAideni vole da sviraju u novim i interesantnim prostorima gde ranije nisu, što se vidi na ovoj turneji, pa bi se Castle u to lepo uklopio. Ali, nekako mi to deluje nemoguće, ako ni zbog čeg' drugog, onda bog rasporeda samih Maidena. 2 Aug je Pariz, a 5 Aug London, i ne verujem da bi toliko skakali po Evropi. Teoretski i datumski jeste moguće, i bio bi to ooogroman magnet za masu ljudi, ALLLI... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo smrdi na dobro :) Nije da ih volim vise nego 'leba da jedem, ali nekako su se uvek vrteli u mom zivotu i lepe stvari sam uvek vezivala za cof. Kako ovo kretenski zvuci! Hmmmm... ;)

 

 

Aha. I pozuri, nece jos dugo biti toliko, nema smisla.

 

 

Lako je tebi da kazes! Neki ovde kupuju ne jednu vec tri karte pa ti sracunaj kakav je to udar na kucni budzet!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice liste sa zadnjeg toura, otprilike ide, ako se odbro secam - Principle, Forest whispers my name, Dusk, Cruelty brought thee orchids, From the cradle to enslave, Her ghost in the fog, Nymphetamine, Gilded Cunt i nekoliko sa novog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...