Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Ako ne dođe DeFeis, nije to to. Bez The Final Sacrifice, nema smisla.

 

Ako DeFeis dolazi, dolazi da peva "Mind, Body, Spirit, "Wings Of Vengeance", "Victory Is Mine" i ostale klasike, nikako da otpevushi dve-tri power pesmica :da:

 

Ej,bre!!!!!Nemoj tako.Ja idem i na Kamelot i na Slayer. :pivopije:

 

To se ceni :pivopije:

 

A ja idem i na Vokodlok i na Kamelot :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:(

Niko vas ne tera da se parite sa nama zatupljenim.

 

Pa,i necemo. :D

 

Haha...vidish da chovek sebe ochigledno smatra vishom rasom :)

Mi cigani idemo na Kamelot,a on neka raketira :tehkista:

Ne smatram sebe visom rasom,samo smatram da su neki zatupljeni,a neki drugi nisu. Meni je trebalo mozda godinu dana da prestanem da slusam power,i to ne u tripu "ja sam sad odrastao,necu to vise da slusam" nego sam jednostavno prestao da pustam te stvari. Pure & simple,to je prazna muzika.

Stoga,moje licno angazovanje u raketiranju tog mesta bi bilo gubljenje vremena. :cool:

To se ceni :pivopije:

 

A ja idem i na Vokodlok i na Kamelot :)

 

A,jebi ga sad,bio sam ja na Suffocationu i na Stonsima prosle godine. To je valjda najveci extrem koji je bilo moguce izvesti! :lol: Ali eto,islo mi se,moglo mi se. Ove godine cu morati da pravim zescu selekciju,i samo cu na zaista posebne koncerte otici.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se sajt castle festivala nije update-ovao sto godina???? Pocinjem da mislim da je ovo neka navlakusa... Masovna! Jel vam treba administrator??? Evo ja se nudim u zamenu za kartu!

 

Ma 100% navlakusa. Objavili Judas Priest,COF,Cavalera Conspiracy,Helloween,Adagio,Avantasia itd. Stavili karte u prodaju, bendovi postavili obavestenja na svoje sajtove, a sve to u cilju da zajebu metal publiku u Srbiji. U potpunosti se slazems a tobom. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel iko primetio na linku malu nepravilnost (ili gresim, mada sumnjam) sto se tice line-upa? postavljen je Dismember i Casket Garden a koliko sam ja upucen, Casket garden je naziv albuma i same pesme, grupe Dismember i nigde nisam video da postoji grupa Casket Garden.... :o zatim Downstroy bend (a ustvari je Downstroy pesma benda Soulfly)..... u cemu se ovde radi? iliti WTF???

Edited by AceMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel iko primetio na linku malu nepravilnost (ili gresim, mada sumnjam) sto se tice line-upa? postavljen je Dismember i Casket Garden a koliko sam ja upucen, Casket garden je naziv albuma i same pesme, grupe Dismember i nigde nisam video da postoji grupa Casket Garden.... :o zatim Downstroy bend (a ustvari je Downstroy pesma benda Soulfly)..... u cemu se ovde radi? iliti WTF???

 

 

Jel bilo teško ukucati u google "casket garden"? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused: nesto nam nema organizatora da nam se obrate u zadnje vreme

] alo gde ste ljudi sta ima novo

jbg 7. je mart a nikakvih novosti :confused:

ajde ajde javite se :violent:

Rekli su vec da ne rade vikendom :):bigblue:

 

 

@AceMan:naravno da postoji bend Casket Garden...cak su i svirali u Srbiji par puta (inace su iz Madjarske)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...