Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzgred, definitivno smo odlucili da se svi koji kupe petodnevne ulaznice mogu prijaviti za besplatna kamp mjesta!

 

Je l' nas sve ta mesta čekaju kad god da se prijavimo, ili je broj mesta ograničen i postoji rok prijave?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, definitivno smo odlucili da se svi koji kupe petodnevne ulaznice mogu prijaviti za besplatna kamp mjesta!

Uuu, odlicno :pivopije:

Jos samo da obezbedite satore za iznajmljivanje i carevi ste :meshuggah:

Gde idu prijave za to?

E sad imam problem sto najverovatnije dolazim tek na treci dan, dal ce me mesto cekati dotle? :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, definitivno smo odlucili da se svi koji kupe petodnevne ulaznice mogu prijaviti za besplatna kamp mjesta!

...Nadam se da za konkretno dobijanje kamp mesta nece biti ko za stipendije na faxu-ko ima najmanja primanja caleta i keve i jos koju vezicu - dobija! A vamo nosi kozne jase i Sergio Tachini patike :lol:

 

Salim se,koliki ce otprilike biti kapacitet kampa? Bice valjda mesta za sve,ja se nadam! :opusteno:

Edited by Words Of Steel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako pitam Elderanea

jbt sta je sa Dargoronom oni su do jaja bend + su iz smedereva sto oni ne ucestvuju i plus imaju izdat allbum a sace drugi jbt stvarno ne razumem

onda Demether,Abonos i jos da ne zaboravim Nightfall pa mislim da su potpuno zasluzili da se nedju na ovom festivalu mislim stvarno ne razumem :confused:

da+Alogia mislim znam za deltu ali ipak bilo bi lepo kad bi culi i njihove pesme :D

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznajmim ti ja sator za male pare. ;)

 

Samo napred, spavaj ti u satoru. patim od alergija, osetljiva sam na hladnocu i nikad u zivotu nisam spavala pod vedrim nebom, tacnije van toplog kreveta. Zato i trazim neku udobnost. Definitivno nisam za underground varijante.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred, spavaj ti u satoru. patim od alergija, osetljiva sam na hladnocu i nikad u zivotu nisam spavala pod vedrim nebom, tacnije van toplog kreveta. Zato i trazim neku udobnost. Definitivno nisam za underground varijante.

ovo je za tebe

nadam se da ces uzivati

p.s

cini mi se da na autoputu ima neki motel "Jerina". Siguran sam da sam video taj motel, a verovatno je pored Smedereva s obzirom na ime.

Edited by ilegalac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred, spavaj ti u satoru.

patim od alergija, osetljiva sam na hladnocu i nikad u zivotu nisam spavala pod vedrim nebom, tacnije van toplog kreveta. Zato i trazim neku udobnost. Definitivno nisam za underground varijante.

U bre ala si ti fina.. :D Ja hteo da pomognem a ti tako. :)

Moj najbolji ortak zivi u SM tako da meni nije problem za smestaj, mada cu verovatno biti koji dan u kampu da osetim atmosferu. :)

 

Inace probaj na GOOGLE, iam svasta.

http://www.motelcar.com/

ili

HOTEL SMEDEREVO

Izletnička 8, 11300 Smederevo

Bela crkva je blizu SM tamo ima 10000000 smestaja ja sam sa zenom bio letos tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kakva je to opcija? Od cega nece biti nista i sta si se zajebao, ja nista ne kontam...

Ono što si rekao, ko kupi kartu od 5300, kada dođe na Fest, može da zameni tu kartu za komplet jednodnevnih i da gleda i dolazi samo na ono što ga interesuje od dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred, spavaj ti u satoru. patim od alergija, osetljiva sam na hladnocu i nikad u zivotu nisam spavala pod vedrim nebom, tacnije van toplog kreveta. Zato i trazim neku udobnost. Definitivno nisam za underground varijante.

 

Šator je ON-THE-GROUND vatijanta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, definitivno smo odlucili da se svi koji kupe petodnevne ulaznice mogu prijaviti za besplatna kamp mjesta!

:rockdevil::pivopije:

 

 

A hoce li se moci iznajmiti satori?

Ako pristajes da mi kupujes pivo svaki dan dam ti ja moj :da::pivopije:

 

 

Ono što si rekao, ko kupi kartu od 5300, kada dođe na Fest, može da zameni tu kartu za komplet jednodnevnih i da gleda i dolazi samo na ono što ga interesuje od dana.

Mislim da si ga pogresno razumeo Totamealand :ph34r:

Nisam siguran,al' mislim da nema te varijante da kartu za sve dane zamenis za 5 karata od po 1 dan :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da razjasnim, rekao sam da cemo naci nacin da ona jedna eventimova karta, za koju je jasno da se ne moze nikako cijepati 5 puta za 5 dana, zamijeni necim sto ce omoguciti posjetiocu da gleda svih 5 dana, i ima dokaz da je kupio petodnevnu kartu. Kako cemo to rijesiti, nismo jos 100% odlucili, ali ima nekoliko opcija. U svakom slucaju, sprijecicemo da petodnevnu kartu koristi vise ljudi, i to nece biti moguce. Dakle, koga zanima jedan ili 2 dana, neka kupi jednodnevne karte. Za kamp malo vise u toku sedmice, samo sam ostavio info da ce biti besplatan do daljnjeg za petodnevne karte.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...