Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E,jedna devojka mi sinoc pricala kako joj je neka drugarica iz Smedereva rekla da je pre nekih godinu dana na Tvrdjavi bio neki reggae festival i da je dosla murija i rasterala sve,tako da od onda niko ne pravi neka desavanja (festivale) na Tvrdjavi,jer niko ne moze da dobije dozvolu za to od gradskih vlasti (?) :confused::ph34r:

 

 

Ne znam kol'ko je ta prica istinita... :confused:

 

Tačno je da je bio rege festival, i takođe je tačno da je murija rasterala sve posle nekih sat-dva, ali samo zato što se vrli organizatori nisu setili da prijave fest muriji!!! :udri: :udri: :udri:

Inače, pouzdano znam da je TOS (Turistička organizacija Sd-a) na sajmu predstavljao Castle fest kao jednu od atrakcija ovog leta u Sd-u! Ne brinite, ima događaja u Đavi, evo sad u subotu je otvaranje letnje sezone, Domestic nastupa (pojma nemam ko su, al nema veze :zuba:)! :opusteno:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja

Kako sam se iznervirao, primeni za faks mi je istog dana kad i prvi dan festivala sad moram nekako da smislim kako cu iz NS-a u Smederevo. :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam se iznervirao, primeni za faks mi je istog dana kad i prvi dan festivala sad moram nekako da smislim kako cu iz NS-a u Smederevo. :mad:

Pa pretpostavljam da ti je prijemni ujutru/pre podne.

Tako da imas dovoljno vremena da do popodne stignes u SD :da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno da unajmite ekipu koja ce da nas prska sa vodom! :) Jebote, dehidriracemo tamo! Mislim, dok budem dosao do vaseg standa sa vodom, odumreh! :) Bar 20ak creva sa vodom na 30000, sta je to...

 

moze, moze! to je super ideja akp mislimo da prezivino na 40 stepeni! :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno da unajmite ekipu koja ce da nas prska sa vodom! :) Jebote, dehidriracemo tamo! Mislim, dok budem dosao do vaseg standa sa vodom, odumreh! :) Bar 20ak creva sa vodom na 30000, sta je to...

 

Ja se brinem da li će kiša da pada i starke mi propadnu, a ovaj traži još i da nas prskaju vodom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem kartu za festival, ili menjam za dve za prvi dan. Na pp

 

Evo problema...

pajtos iz bg-a u debilet servisu umesto da meni i drugu uzme karte za prvi dan Legacy-ja uzme karte za 1.dan Castle-a! Tek posle vido da se zaebo i da ovi ne vraćaju pare! Na stranu to što je obećao da će karte nekako preprodati i nadoknaditi nam štetu, ovi u Biletu mu još kažu da za Legasi imaju samo karte za oba dana! Pa majku mu, a mi teli samo na prvi iz, za nas, objektivnih razloga!

 

Elem, pitam: ima li IGDE karata za pojedinačne dane (konkretno, za prvi) i GDE? Pomagajte da ovaj drug ne digne ruku na sebe u trenucima očaja....

 

Pitaj coveka ako hoce da kupi jos jednu kartu za prvi dan pa da se menjate .

 

 

 

Nego , dajte neke vesti cisto da narod ima o cemu da prica , npr. za mr.metal stage u petak jos uvek pise +1tba , a i na space-u neko pomenu da ce nastupati i neki grci .... I naravno , sajt vam je u stanju raspada :bigblue: ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kritikujem vas samo vam kazem da naucite za sledeci put..Prijemni je uvek oko prvog..a drugi ,treci pa sve do 5og su ono rezultati zalbe itd

E da i iz priche na chatu sa likovima iz Rumunije niko tamo nema pojma o ovom festu...

 

Pa sta ima veze, kao da je to cudno, Rumuni su to. To je veca bagra od nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako je bilo u Zagrebu sinoc sto se tice Sodoma:

 

1. Blood on your lips

2. Outbreak of evil

3. Napalm in the morning

4. Sodomy & Lust

5. CIty of God

6. Surfin Bird/The saw is the law

7. Blasphemer

8. Agent Orange

9. WItching Metal

10. Ausgebombt

11. M16

12. Remeber the Fallen

13. Ace of spades

14. Bombenhagel

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ali mi tu ne mozemo nista. Sto se neta tice, pokrili smo gotovo sve, a slabo sta mozemo za prvo izdanje festa vise da uradimo. Imamo baner na metalheads.ro, objavljene vijesti na najvecim metal sajtovima, imamo i narudzbine za karte iz Rumunije. Jebi ga, stvarno ne mozemo da dodjemo tako lako do svakog metalca na planeti, a ako imas neku ideju da pomognes oko marketinga, slobodno javi, najiskrenije, svaka dobra, a i losa ideja je dobrodosla.

 

Ja sam se ponudio da izlepim po Pancevu plakate i delim flajere, culi smo se pre mesec dana, e sad ne pada mi napamet da ja vas jurim..

Neka vam dodje samo 15ljudi iz PA to vam je 60 000din...

 

Inace ljudi stvarno nisu informisani o festivalu, ja rekao dvojici ortaka juce, "e idem na LE\egacy fest za vikend", oni ce meni "a to ono u Smederevu..." :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

i ja sam juce cuo da ce se otkazati fest.....

 

Ja sam se ponudio da izlepim po Pancevu plakate i delim flajere, culi smo se pre mesec dana, e sad ne pada mi napamet da ja vas jurim..

Neka vam dodje samo 15ljudi iz PA to vam je 60 000din...

 

Inace ljudi stvarno nisu informisani o festivalu, ja rekao dvojici ortaka juce, "e idem na LE\egacy fest za vikend", oni ce meni "a to ono u Smederevu..." :)

 

 

 

 

e jbg ima mnogo takvih koji su neinformisani ,pogotovo po ovih manjih gradova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj nemoj da me plashite!!! Zamalo da dobijem heart attack! Jbte ne mogu da spavam danima jel se festival bliazhi, jedva chekam Avantasiju i Judas Priest da vidim konachno a vi tako!!!! Nek se javi Elderane ili neko!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...