Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma bole me qrac za kisu, neka pada koliko oce...

jedino sto moze da smara su komarci i nista vise... ma ima da bude uzivancija. prepodne izlezavanje i pivo, a uvece metal do kasno u noc i opet pivo :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au da jbt..totalno na prvenstvo zaboravih :) to i krece uskoro...

 

Ispite možeš da položiš i u drugom roku, važno je da se pripremiš za njih. Ali, ako nekoga otpuste s posla zbog odlaska na Castle, to je već druga priča.

 

Pa mogu, mogu, no ja kad zacrtam sebi neshto, volim i to da odradim, a imao sam zacrtano ne bash da ochistim godinu odma' u junu, ali barem uslova da dam, da mirnije glave budem na jesen. No, ni ovako nije strashno..

 

'Ajde da je neki engleski...secam se kad sam se vrnuo mrtav umoran sa Blind Guardiana prvog, minimum spavanja, i prvi chas pismeni, odrao ga onako ne pri sebi, ali ovo je matematika i to usmeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barem sam se ja usrecio sa ispitima, ispiti su mi od 12-og do 16-og juna.

 

Inace zanima me, dal ce biti neki deo na fest odovjen za prodavnice mrchendajza grupa koji dolaze? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali savet, prijatelju, matematika=oktobar 2 :)

 

Idi begaj, nikako :)

 

Matematika 2 inache..prvu polovinu sam dao, ostali mi josh pismeni i usmeni drugi deo..pismeni imam uskoro, a usmeni mi se pada 3. jula, e taj cu da odradim u septembra, il kad vec bude prvi rok..avgust/septembar.. Meni je math od najmanjih bauka, ali mi ipak treba koncentracija, a usred festa, nikako to necu da imam cenim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barem sam se ja usrecio sa ispitima, ispiti su mi od 12-og do 16-og juna.

 

Inace zanima me, dal ce biti neki deo na fest odovjen za prodavnice mrchendajza grupa koji dolaze? :D

Naravno da ce biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo objavili fest, nismo znali da ce prijemni biti od 30. juna do 02. Jula. Tako da je glupost iskljucena. Druga stvar je da smo nebrojeno puta ponovili da je festival ovog datuma zbog Judas Priesta, koji su bukirani za 01. Jul, tako da to ne moze da se mijenja. Jebi ga, problem su prijemni, ali, ako treju do 02. Jula, vec drugog vece je cijela 89 generacija slobodna.

da se ne lazemo, svake godine su prijemni poslednja 3 dana juna i prvih par dana jula... tako da je neznanje iskljuceno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego ljudi,treba da se brinemo za najveci problem,sta ako bude kisa kao ovih dana na roland garosu?:)

 

Od pet dana minimum jedan dan mora kiša da pada. Ja se zato nadam da ispod nas neće biti blatnjava podloga, već beton ili trava i da će biti dosta pokrivenih mesta gde će stajati oni koji ne prate određeni koncert, da ne kisnu džabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kritikujem vas samo vam kazem da naucite za sledeci put..Prijemni je uvek oko prvog..a drugi ,treci pa sve do 5og su ono rezultati zalbe itd

E da i iz priche na chatu sa likovima iz Rumunije niko tamo nema pojma o ovom festu...

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ali mi tu ne mozemo nista. Sto se neta tice, pokrili smo gotovo sve, a slabo sta mozemo za prvo izdanje festa vise da uradimo. Imamo baner na metalheads.ro, objavljene vijesti na najvecim metal sajtovima, imamo i narudzbine za karte iz Rumunije. Jebi ga, stvarno ne mozemo da dodjemo tako lako do svakog metalca na planeti, a ako imas neku ideju da pomognes oko marketinga, slobodno javi, najiskrenije, svaka dobra, a i losa ideja je dobrodosla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEDAN OGROMAN PROPUST CASTLE ORGANIZACIJE I TO BASH GLUP STO NISU PROMISLILI O DATUMU OD 1-DO 5 SU PRIJEMNI ISPITI...

Uh yeah,bas veliki propust - citavih 0,1% ljudi (od tih sto polazu prijemni) zbog toga nece moci da dodje na fest :rockdevil:

 

Bas glupo :)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad... :)

 

 

E,jedna devojka mi sinoc pricala kako joj je neka drugarica iz Smedereva rekla da je pre nekih godinu dana na Tvrdjavi bio neki reggae festival i da je dosla murija i rasterala sve,tako da od onda niko ne pravi neka desavanja (festivale) na Tvrdjavi,jer niko ne moze da dobije dozvolu za to od gradskih vlasti (?) :confused::ph34r:

 

 

Ne znam kol'ko je ta prica istinita... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...