Jump to content

Battle Flag


bogsvarog

Recommended Posts

Da, da, jak je album, ima dosta svetlih momenata (Beli Vuk pre svega, ili onaj uvodni instrumental).

 

Samo ne znam koliko bi se clanovi benda slozili da im ovde stoji ceo album za download? Jesi li ih pitao za dozvolu, ili si sam uploadovao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требало је питати за дозволу!

 

У сваком случају ЈЕБЕН бенд, један од наших најбољих, Раме уз Раме, Бели Вук, Дигни Заставу су фантастичне песме!

 

Чује се завијање у шуми

Он зна да више није сам

Јер са њим напред маршира

Српска дивизија Крв и Част!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno da se neko setio da otvori ovaj topic.

 

Na zalost bend nije aktivan vec par godina, inace ovo izdanje je vec sada dosta staro, mislim jedno 4-5god

 

Pored ovog albuma, koji je izdat u Poljskoj, bili su deo jos jedne kompilacije domacih bendova, iz istog perioda.

 

Poslednja prica je bila da se izda drugi album pre jedno 2 god ali je polako nestajalo motivacije u novoj postavi i bend se gasio

 

Komsije smo i dobri su mi prijatelji pa imam te informacije

 

Iskreno se nadam da ih ovakvi komentari po forumima povrate u zivot jer su svi tu samo treba neko da ih mrdne! Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne znam koliko bi se clanovi benda slozili da im ovde stoji ceo album za download? Jesi li ih pitao za dozvolu, ili si sam uploadovao?
Link se lako pronadje kada ukucaš BF u google.Neko je pre mene već to uradio.Hehe svaka mu čast,inače cd imam kod kuće uredno plaćen :pivopije:

 

 

 

Interesantno da se neko setio da otvori ovaj topic.

 

Na zalost bend nije aktivan vec par godina, inace ovo izdanje je vec sada dosta staro, mislim jedno 4-5god

 

Pored ovog albuma, koji je izdat u Poljskoj, bili su deo jos jedne kompilacije domacih bendova, iz istog perioda.

 

Poslednja prica je bila da se izda drugi album pre jedno 2 god ali je polako nestajalo motivacije u novoj postavi i bend se gasio

 

Komsije smo i dobri su mi prijatelji pa imam te informacije

 

Iskreno se nadam da ih ovakvi komentari po forumima povrate u zivot jer su svi tu samo treba neko da ih mrdne! Pozdrav

Žao mi je zbog ovog,u svakom slučaju komšija hvala na informacijama. :pivopije: Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj link za skidanje je mrtav...Jel ima neko drugi?
Kod mene radi.

 

Odlican bend...beli vuk jeste najbolja pesma,ali meni je i 46 years of pain takodje predobra stvar!

a tekst "za tebe zivot pocinje sad" je vrh

"Ovo je početak a ne kraj..." :pivopije: pozdrav brate 88! Edited by bogsvarog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Jolly Roger

Drago mi je da se neko setio B.F-a!Bend je zadnju svirku odradio za Srbsku novu godinu (docek 2007) u Bgd-u!Ne secam sa imena kluba a to je i nebitno!Od tada je bend neaktivan.To je bila i zadnja moja svirka sa tim bendom!Neki clanovi su okupili novu ekipu pa cemo da vidimo sta ce da ispadne iz svega toga!Njima sve najbolje zelim.Samo napred!Inace,svirao sam bubjeve za BF par godina.

Pozdrav !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...