Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sad gledam na youtube neke snimke sa koncerata i ne mogu da verujem kako Niku glas lose zvuci?? Nemam nista protiv cistog glasa, taj deo mi ne smeta, nego jednostavno mu previse cesto glas puca i imam utisak da se bas muci dok peva. Snimke sa festivala Chayka u Kievu 2007. npr sam bas gledala u neverici.

Nisam nasla nesto mnogo utisaka sa proslog koncertau SKC u prethodnim postovima, je l moze neko ko je bio da napise utiske? Detaljne ako moze:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je to jako dobro posjecen i u sustini vrlo dobar koncert. Orphaned Land su prvi pokidali, a onda PL sa jako dobrom set-listom, sa Enchantment, Hallowed land, True belief, The Last time, Over the Madness, Forever after, Grey....

E sad, tada su neki bili nezadovoljni duzinom nastupa, ali svako ko prati PL, zna da oni nikad ne sviraju duze od 80-max.90 minuta... Sto se samog nastupa tice, bio je odlican koncert, i pored manjih problema sa zvukom u pojedinim momentima.

Isto tako, mnogi su zamjerali Nicku sto je sve pjevao clean, ali tako je bilo na svim turnejama u periodu One Second - Paradise Lost, pa nekome se svidja, a nekome ne... Cinjenica je da Nick nikad i nije bio neko koga bismo mogli nazvati nekim vrhunskim pjevacem, ali isto tako, vjeruj mi (ja sam ih gledao vec nekoliko puta) da to puuuno bolje zvuci uzivo nego sto se da naslutiti na snimcima po internetu koji su snimljeni telefonima i sl...

A taj nastup u Ukrajini je sam po sebi i bio potpuni raspad iz vise razloga, a i oni sami su to cesto spomnjali kroz salu...

Nick ce pjevati otprilike kao na Anatomy of Melancoly, recimo 85 % clean...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je to jako dobro posjecen i u sustini vrlo dobar koncert. Orphaned Land su prvi pokidali, a onda PL sa jako dobrom set-listom, sa Enchantment, Hallowed land, True belief, The Last time, Over the Madness, Forever after, Grey....

E sad, tada su neki bili nezadovoljni duzinom nastupa, ali svako ko prati PL, zna da oni nikad ne sviraju duze od 80-max.90 minuta... Sto se samog nastupa tice, bio je odlican koncert, i pored manjih problema sa zvukom u pojedinim momentima.

Isto tako, mnogi su zamjerali Nicku sto je sve pjevao clean, ali tako je bilo na svim turnejama u periodu One Second - Paradise Lost, pa nekome se svidja, a nekome ne... Cinjenica je da Nick nikad i nije bio neko koga bismo mogli nazvati nekim vrhunskim pjevacem, ali isto tako, vjeruj mi (ja sam ih gledao vec nekoliko puta) da to puuuno bolje zvuci uzivo nego sto se da naslutiti na snimcima po internetu koji su snimljeni telefonima i sl...

A taj nastup u Ukrajini je sam po sebi i bio potpuni raspad iz vise razloga, a i oni sami su to cesto spomnjali kroz salu...

Nick ce pjevati otprilike kao na Anatomy of Melancoly, recimo 85 % clean...

 

Hvala hvala hvala!!! :pivopije:

 

Da, za ovaj nastup u Kijevu sam i ja zakljucila da je nesto skripao, pogotovo mi je bio smesan onaj tip koji ih je najavljivao i dao im poklon... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jel ima neko neki link za pjesmu Back on Disaster koja je izasla kao japanski bonus za prosli album?

Ne mogu nigdje da je pronadjem na netu, a nije izasla ni na jednoj drugoj verziji albuma, ni na vinilu....

 

Ja tek sad ovo videh, imam tu pesmu odavno...

 

http://mediaboom.org/mp3/261144-paradise-lost-faith-divides-us-death-unites-us-2009-japanese-edition.html

 

Ali moraš ceo album skidati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

nick je tada bio bolestan zato što nije robot

 

inače, taj koncert u kijevu je neviđeni kult! devojčica koja ceo koncert skače pod lml i likovi koji su zajedno sa flašom ispali sa neke svadbe, a daju punu podršku bendu..  meni je taj snimak jedan od omiljenih  :cool:

 

'ladno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...