Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Valjda ce ih dovesti i ove godine u Beograd. Samo da ljudi cuju novi album i bice pun SKC. Jos i kad vide setlistu za ovu godinu. Sviraju dosta starih stvari sa Gothic, Shades Of God i Icon albuma. Mislim, ja sam veliki ljubitelj i novijih radova (One Second, Host & Symbol Of Life su fenomenalni albumi), ali znajuci da ljudi vise vole starije radove onda je i bolje sto sviraju stare stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.aprila su snimili koncert u Londonu za potrebe DVD-a, koji ce nositi naziv: "From Gothic To Paradise Lost". Set lista:

 

01. The Enemy

02. Grey

03. Erased

04. Redshift

05. So Much Is Lost

06. Sweetness

07. Praise Lamented Shade

08. Pity The Sadness

09. Forever Failure

10. Once Solemn

11. As I Die

12. Embers Fire

13. Mouth

14. No Celebration

15. Eternal

16. True Belief

17. One Second

18. The Last Time

--------------------

19. Gothic

20. Say Just Words

--------------------

21. Isolate

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj novi me je malo razocarao (u poredjenju sa Draconian Times, ne sa onim novijim sranjima, u poredjenju sa njima nista ne moze da razocara). veliki plus sto se vracaju dobrom starom metal zvuku, kad ne umeju da sviraju onaj meksi zvuk, ionako ima previse Depeche Mode wannabes na svetu. osrednji minus sto su pesme previse slicne i sto nemaju onaj catchyness Draconian Times-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bitno da u bendu vidim potencijal za dobre radove. Ne snima se Draconian Times svaki dan, to je jedan od najvecih bisera metal muzike. Ovaj album je stilski sasvim dobar, fanovi benda ce ga sigurno voleti, a bar imamo cemu da se nadamo u buducnosti, ako ne zavlada neki novi trand ... :violent:

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

I shta sada ne moze vishe da mi se svidja ovaj iz 2005 godine nego In Requiem?

 

Poslushao sam novi stvarno milion puta i super je...ali proshli sam isto poslushao milijardu puta i jednostavno mi je bolji...al pricamo o bolji za dlaku...kao sto kazem svi su odlicni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...