Jump to content

Morbid Saint


Angelystor

Recommended Posts

  • 5 months later...

cuo sam se sa patrikom pre neki dan i evo sta kaze

hey Darko the songs are done in the final mixing stage wich seemes to be taking forever .you might also like to know the will also be two live videos from a never before seen show we did in Racine WI with WRATH should be cool. I think it is still supposed to be released on relapse records when its done but we will see...later

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

videcemo :bigblue: mada mislim da bi posle toga ostao u debelom minusu jer retko ko bi kupio kartu za morbid saint.sve bi se zavrsilo na obecanjima kako bi ljudi dosli,a naravno 50-60% njih bi ostalo kuci ili u gradu da cugaju dvolitre i pricaju kako su treseri :]

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcemo :bigblue: mada mislim da bi posle toga ostao u debelom minusu jer retko ko bi kupio kartu za morbid saint.sve bi se zavrsilo na obecanjima kako bi ljudi dosli,a naravno 50-60% njih bi ostalo kuci ili u gradu da cugaju dvolitre i pricaju kako su treseri :]

 

Njihov izbor je da biraju na koji ce bend ici a na koji ne,to ako recimo ne slusaju 50% nekih thrash metal bendova koji nisu njihov ukus ne znaci da nisu tresheri,nije da branim ali mi je muka od price ako ne dodjes na svako govno da si izdao metal i da si pozer.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal i treba izdati zbog ovakvih smecarskih bendova.

Ma buraz ako nesto ne volis jednostavno ne trebas doci da bi "podrzao" ili iz tako nekog lejm razloga i to te nece ciniti nista manje "metalcem" od nekog idiota koji ide na svako govno koje dodje :da:

Edited by BruceBruce
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njihov izbor je da biraju na koji ce bend ici a na koji ne,to ako recimo ne slusaju 50% nekih thrash metal bendova koji nisu njihov ukus ne znaci da nisu tresheri,nije da branim ali mi je muka od price ako ne dodjes na svako govno da si izdao metal i da si pozer.

sustina je u tome kako vecina tih tresera vice thrash till death i slusaju te bendove,a kada im ti bendovi gostuju u gradu oni pricaju kako su ti bendovi zakon,do jaja,obozavaju ih ali ce radije da popiju dvoguzu nego da ih gledaju.nekome je to normalno,meni nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sustina je u tome kako vecina tih tresera vice thrash till death i slusaju te bendove,a kada im ti bendovi gostuju u gradu oni pricaju kako su ti bendovi zakon,do jaja,obozavaju ih ali ce radije da popiju dvoguzu nego da ih gledaju.nekome je to normalno,meni nije.

 

Zasto generalizujes stvari?ako ti poznajes neku ekipicu i u nekom slucaju je bilo tako to je ok baciti kao komentar ali ne treba generalizovati stvari,danas je izgleda postalo trendy pljuvati po "metalcima" koji imaju svoje stavove po pitanju odlaska na svirke,ja licno posecujem svirke ali nemam nista protiv ljudi koji jednostavno nece da se pojave na istim,njihov izbor i njihovi razlozi u koje se ne mesam niti mi bilo ko daje za pravo da se mesam u to.

 

PS. Ako je za tebe "metalac" svako ko obuce crnu majicu sa natpisom nekog benda i dodje da se pravi faca zbog tinejdzerica ne bi li zabo prvi put prst u picku onda batice ti imas pogresnu predstavu o tome sta je "metalac" :)

Edited by BruceBruce
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene ne postoji neko pravilo ko je metalac ili ko nije jer je meni sama ta rec glupa,a ako neko nosi majice bendova zbog picaka onda je pogresio taktiku.tu riba bas puno i nema,a i ovo sto ima to je vecinom... znam dosta ljudi koji ce takvo nesto reci i ja sam rekao nekome je to mozda normalno da se odvali od par dvolitri i leluja po gradu,meni je draze da odem na svirku benda koji slusam i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za mene ne postoji neko pravilo ko je metalac ili ko nije jer je meni sama ta rec glupa,a ako neko nosi majice bendova zbog picaka onda je pogresio taktiku.tu riba bas puno i nema,a i ovo sto ima to je vecinom... znam dosta ljudi koji ce takvo nesto reci i ja sam rekao nekome je to mozda normalno da se odvali od par dvolitri i leluja po gradu,meni je draze da odem na svirku benda koji slusam i to je to.

Ali oni cak i ne slusaju te bendove shvati to :))),mani brate ta posla nema puno leba ni od toga da te te stvari uopste tangiraju. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

na reunionu se radi,re izdanje se naravno oteglo,a koliko se da naslutiti postava za reunion je sledeca:

Patrick Lind vokali

Jay Visser Gitara

Jim Fergades Gitara

Bob Zabel Bas

Randy Wall Bubnjevi

 

e sad kad ce do reuniona doci to je stvarno veliko pitanje.nadam se da ce to dobro zvucati jer ipak velika je to pauza od 17 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

evo malo lepih vesti

 

 

Morbid Saint is going to release there first official 3 Disc CD/DVD set on there own label, as talks with Relapse records has stalled. To expedite this long awaited release we will be releasing this via/pay pal on our soon to be acquired web site morbidsaint.com. the discs will include never before seen live, digital, multicamera footage from a show in Racine WI. As well as the purest forms of Spectrum of death and Destruction System with full lyrics Straight from the band. The official release date will be announced in Dec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovo je genijalno!Kakve je sve same bisere davnih osamdesetih izrodio ovaj americki thrash metal underground!Ovakvu energiju je imao malo koji bend,a ovi matorci su uspeli da je zadrze i nakon toliko godina!Je ste li provalili koliko je starih riba bilo na certu a i onaj lik sa possessed prisivacem na jakni je samo deo celog folklora,uh kad bi ih neko prevario i doveo u Evropu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...