Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Meni ljudi koji igraju sportske simulacije nikad nisu bili jasni. U pravom zivotu ne mogu da napucavam aliene sa BFG-om ili kasapim naciste ili seckam mitske karakondzule ili mutirane ljude u post-apokalipticnom svetu.. ali uvek mogu da izadjem da pikam basket i fudbal.

 

Sto se igrica tice.. najvise iscekujem novog Prince-a (ako izadje ove godine), Alan Wake-a, novi GTA i Assassin's Creed. (za PC)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ljudi koji igraju sportske simulacije nikad nisu bili jasni. U pravom zivotu ne mogu da napucavam aliene sa BFG-om ili kasapim naciste ili seckam mitske karakondzule ili mutirane ljude u post-apokalipticnom svetu.

 

A mozes postati manager Juventusa,raspolagati sa stotinama miliona evra,izgraditi stadion i kupiti Ronaldinja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mozes postati manager Juventusa,raspolagati sa stotinama miliona evra,izgraditi stadion i kupiti Ronaldinja?

 

:):rockdevil:

 

 

Čeka se taj Assasin's Creed, mada mu je minimum hardverska zahtevnost pregolema. Naravno, SC2 se isto čeka, ali meni bi bilo draže da je Blizzard najavio Diablo III..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...