Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Isto tako Watch Dogs ce prvo izaci za PS3 pa tek onda kroz par meseci za PC i XBOX. :D

 

Sto se tice Splinter Cella, valjda sto tolko volim MGS pa je meni uvek to bila veoma losa zamena za MGS. U pocetku su nekim delovima kopirali MGS bezobrazno ali su sa Double Agentom, malo izasli iz copycat moda i nasli malo svoj identitet.

Last of Us izgleda obecavajuce, i krajnje mi je logicno da je ovo PS3 ekskluziva. Ovakva igra ne bi imala prolaznost sa PC publikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Splinter Cella, valjda sto tolko volim MGS pa je meni uvek to bila veoma losa zamena za MGS. U pocetku su nekim delovima kopirali MGS bezobrazno ali su sa Double Agentom, malo izasli iz copycat moda i nasli malo svoj identitet.

kad pomenu MGS... na E3-u je prikazan novi trailer za Metal Gear Rising. imam utisak da se igra nece narocito dopasti tvrdokornim ljubiteljima Metal Gear serijala, u koje i sam spadam. uostalom, sam Kojima je rekao: "If somebody thinks 'I love Snake' and just really wants traditional stealth gameplay and that experience, then it may be hard to get into Rising, but for people who are more open and willing to try new things, it shouldn't be a problem."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danny: Alan Wake je XBOX eklsuziva, to dosta menja stvari. Ali ranije, pre nego sto je izasla igra, bio je plan da izadje igra i za XBOX i za PC. Ali zbog budzeta, ostala je igra samo na XBOXu. I onda je pokupila igra veoma dobre kritike, i posle ogromne debate resili su da je konvertuju i za PC.

 

Forever: Ma ja to i ne cekam. Ako budem imao prilike da je igram, igracu ali nisam nesto narocito hajpovan za igrom. Vise cekam novi Kojimin projekat, da vidim sta ce to biti.

 

Danny: Jbg. nema edit. Ono sto sam hteo reci sa prvom recenicom, je da je mnogo teze konvertovati igru sa PS3 nego sa XBOXa.

 

A za ovo kasnije igra je trebala da bude kao sto GTA izlazi, prvo za PS3, pa onda godinu dana kasnije za PC. Ali oni su igrali na sve ili nista zbog budzeta, i stavili su sve nade na XBOX ekskluzivu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da li neko moze da okaci visoko kvalitetan in game snimak? Sve sto sam gledao jeste full hd ali kao da su detalji na osrednjem ili cak mozda niskom kvalitetu pa me igra zbog toga neodoljivo (graficki) podseca na lineage 2..sto bi bilo sramota. Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam igrao betu, mogu ti reci da je grafika duvanje svih ostalih iz branse, cak i na ovako low settings :) Landscape je prejebeno uradjen, jos imaju neku tehniku za pejzaze, ne znam tacno kako se zove, ali uglavnom fora je u ubacivanju artwork-a kao pozadine, i kako se vise priblizavas sve je dinamicnije. Veoma realno izgleda. Kada se grune full grafika, bice jebanje keve. Sve u svemu, beta me je dovoljno kupila, iako je bilo totalno neizbalansirano u prve dve bete. Ova treca kazu da je bila super balansirana, brzo su ispravili greske iz prethodnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...