Jump to content

Upcoming Games


Sinstrel

Recommended Posts

Meni nije jasno zasto ovaj Demo uopste ima ukljucenu opciju da trazi Steam pa onda moras da se zezas da krekujes Steam. Kad sve to obavim pukne igra za vreme ucitavanja :haha: Mislim da cu cekati bolji Demo, ovaj su neki shalabajzeri krekovali.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo dragon age i igrao 5 min..ne jer je sranje jer nisam imao vremena :D

prvo da kazem da je onaj recomendended sys requirements koji je naveden preteran! citao sam na forumima da je igra odlicno optimizovana i da radi odlicno i na slabijim konfiguracijama.

danas cu da sudim o igrivosti i grafici..mada sam primetio da se lik dosta cudno krece..kao u mass effect-u.naginje se ko sleper u krivini kad skrecete :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam juche jedno pola sata Dragon Age i moram reci da je prilicno zanimljiv. Sada jedva cekam gajbi pa da sednem ko covek da opicim po igri.

Nego mnogo me smara sto mesecima nista nije bilo zanimljivo od igara i u roku od dva dana izadju tri rpg. :rolleyes:

Izasao je i Divinity II: Ego Draconis. Nisam igrao prvi deo pa ne znam o cemu se radi ali izgleda zanimljivo. Opet neki zmajevi. :haha: Jel igrao neko prvi deo odnosno ovaj drugi deo? Valja li cemu?

 

He he ovo je dobro:

http://games.ign.com/articles/103/1039025p1.html

 

 

Meni kaze: Japanese RPGs :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gomila ortaka me je pitala za dragon age i mrzi me da se ponovaljam pa cu samo reci da je to najkompletnija igra koja je skoro izasla! prica, grafika, combat sistem i ostali sistemi..sve je maltene S.A.V.R.S.E.N.O.! preporuka na kvadrat za igru!

ako nekog nesto zanima bolje da pita jer bi ovako samo pisao hvalospeve :D

mogu samo da kazem da je laz zahtevnost o kojoj se prica..ja sa 2 giga rama, 3850 grafom i e5200 procesorom teram sve na full i 2x antilajzing bez i jednog seca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to lepo ali bi ja toj tvojoj savrsenosti igre dodao jednu enormnu glupost :

 

Gde si ti video da Elfovi mogu da gube kosu ?

 

AHahahah , umro sam od smeha kada sam video da Elf ima gnezdo ....

Edited by Kvrag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bio na hemoterapiji.

 

Nervira me malo sto ima suvise cinematica. Inace sve ostalo je ok. Nisam se jos primio na prichu iskren da budem. Verovatno ce posle biti zanimljivije.

Zahtevnost... sta znam meni je sve na max i radi sve glatko.

Inache ja igram sa humane mage. Vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bio na hemoterapiji.

 

Nervira me malo sto ima suvise cinematica. Inace sve ostalo je ok. Nisam se jos primio na prichu iskren da budem. Verovatno ce posle biti zanimljivije.

Zahtevnost... sta znam meni je sve na max i radi sve glatko.

Inache ja igram sa humane mage. Vi?

U pravu si..ima dosta cinematica a i dijalozi su takvi da ma sta odaberete prica ce se razvijati po planu..nema odsupanja. samo sam citao da ce se likovi drugacije ponasati prema vama u zavisnosti kakve odgovore izaberete.

ja sam uber gay vilenjak :D svideli mi se talenti :D jel neko zna na kom se nivou bira klasa?

 

@Zrakomlat: left 4 dead 2 izlazi 17 novembra a COD 6 (Call of Duty: Modern Warfare 2) 10 novembra.

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...