Jump to content

Gwar


Nisko_Se_Mazim

Recommended Posts

Nema teme :)

Ajde da cujemo misljenje o ovim raspadacima koji su olicenje prljavosti i cega sve ne vec a tek outfit da ne pominjem-izgledaju kao da su dosli sa snimanja Mad Max-a :lol:

Pingvin Attack :lol:

 

Cisto da docaram za one koji ne znaju

 

 

s21xz7.jpg

 

s2ol9.jpg

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

O,da,likovi su keva! :rockdevil: Bend ima citavu pricu,tipa oni su cudovista iz svemira koja su dosla na Zemju da siluju ribe,drogiraju se i ostvare svetsku dominaciju... Sto je najbolje,i muzika je dobra. Ja imam samo 1 pesmu od njih na kompu,ali na myspacu ima jos. Inace,Lordi je komplet imidz drpio od njih,ali sumnjam da ce u skorije vreme izvlaciti top koji bljuje spermu na scenu!! :mhihi: :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta stvarno niste znali za bend? Cudno...

 

Garant su svi culi za njih,ja se secam da sam prvi put za njih cuo/video kada sam gledao Beavis-a i Butt-head-a...jer su se oni lozili na Gwar :opusteno:

Inace prosle godine su bili na turneji sa Municipal Waste-om,bilo je jebeno(imaju snimci po youtub).

Pevac Gwar-a se pojavio u American Hardcore dokumentarcu,bez maske naravno :bigblue:

Edited by Ultimate Bastich V.2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne cudno mi je ovde ima mase koja zna znanje pa eto, pogotovo mi cudno sto se Warrior Of Ice javio... maj bed...

ne evo kazem ti majke mi mile uopste ne znam kako mi je ovo promaklo. a jos sam i gledao bivisa i batheda sto je najtragicnije :)

evo skinuo sam ovja live album iz 2005, i ono nije loshe na prvo slusenje, videcemo kako ide dalje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok bend koji ima do jaja pesama, ali i losih.

 

Hiroshima, A shadow burned in time

Nagasaki, naked baby melts alive

Burnt flesh and rubble from sea to dead shore

Such a hideous theatre of war

But that was the end--Why?

There are so many more that must die

Is that not part of the plan?

I must use the nukes

I can't kill you all with my hands

 

Hydrogen bomb, new signs of doom

Thermo-nuclear, neutron bomb too...

You say these devices must never be used

I say you're mistaken, let's get to the fuse

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam celu diskografiju vec 3-4 godine,tako da sam imao vremena da preslusham sve albume.Shto se mene tiche bend je extra,mada nisu briljirali na svim albumima,shto je i normalno,nije im bash mala diskografija.

Bash bih voleo da vidim tu bagru uzivo,ali ne znam da li su josh koncertno aktivni...U stvari nisam siguran da li josh uvek uopshte sviraju.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja spot neki kao GWAR svira a u pojedinim delovima se pojavljuju B&B...

Ma oni su vec matori,nisu vishe popularni u Americi kao nekad,sad bi bilo po malo i smeshno da se pojavljuju sa onim kostimima i da i dalje tvrde da su sa druge planete i da im je misija da porobe ljudski rod....Mada voleo bih da vidim njih uzivo ali verovatno nishta od toga....jbg....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja spot neki kao GWAR svira a u pojedinim delovima se pojavljuju B&B...

Ma oni su vec matori,nisu vishe popularni u Americi kao nekad,sad bi bilo po malo i smeshno da se pojavljuju sa onim kostimima i da i dalje tvrde da su sa druge planete i da im je misija da porobe ljudski rod....Mada voleo bih da vidim njih uzivo ali verovatno nishta od toga....jbg....

 

Kostimi su im zastitni znak, bilo bi glupo da prestanu da ih nose, kao kada se Kiss zajebao kada su skinuli sminku, pa opet kasnije vratili.Inace gresis za to da nisu popularni u Americi imaju jaku bazu fanova, prosle godine su isli na turneju sa Municipal Waste-om, sto je privuklo i fanove potonjih da gledaju i Gwar, ima na youtube snimci sa te turneje, potrazi malo. :pivopije:

 

P.S.Nabavih citavu diskografiju, ali mi se nesto trenutno ne slusa :)

P.S.S. Jel neko ima filmove o Gwar-u?Tacnije o pojedinim albumima, napravise ljudi thrash mjuzikle, bre :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...