Jump to content

Savršenstvo Kroz Patnju


Speed_Dead

Recommended Posts

ma boli me kurac za niih ja ti pricam za FASISTE...to su neprijatelju cele jebene planete!

 

 

i ja ti pricam za FASISTE !!! pricam ti o JBN hrvatskoj i IZRAELU koji su ilustracija za najvece FASISTE...

ja gore neznam.veruj mi danasnji izrael se moze bez frke uporediti sa nemackom...niko im nista nesme ,niko nesme ni da kaze nesto lose o njima a nedaj boze da neko osudi njihove zlocine u palestini itd,,,

 

@rebel

nasao si koga ces da stavis....tog ustasu koji je ziveo da kolje srbe .problem u toj njegovoj recenici je u tome sto oni nikad nisu ni imali nezacisnu drzavu a za narod da nepricam.....nebrini iskopacemo ga jednom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi siguran da nisu nikada imali nezavisnu drzavu?

 

Establishment

- Founded First half of 7th century

- Medieval duchy March 4, 852

- Independence May 21, 879

- Elevated to kingdom 925

- Union with Hungary 1102

- Joined Habsburg Empire January 1, 1527

- Independence from Austria-Hungary

October 29, 1918

- Joined Yugoslavia (co-creator)

December 1, 1918

- Declared independence June 25, 1991

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi siguran da nisu nikada imali nezavisnu drzavu?

 

Establishment

- Founded First half of 7th century

- Medieval duchy March 4, 852

- Independence May 21, 879

- Elevated to kingdom 925

- Union with Hungary 1102

- Joined Habsburg Empire January 1, 1527

- Independence from Austria-Hungary

October 29, 1918

- Joined Yugoslavia (co-creator)

December 1, 1918

- Declared independence June 25, 1991

 

 

znas kako ..nisu...(7. vek xaxaxax)prvo tad nisu imali naciju a pogotovo ne naciju sa drzavom vec podeljene teritorije .kao i u srbiji al hrvatskih velmoza je bilo jako malo .. uvek su bili kmetovi vatikana .a i nisu bili jedinstveni tu su bili i mleci i ostali ..al dugo i beskrajna prica....takodje su bili kmwtovi austrougarske dok su srbi sa re teritorije kod granice bili slobodni gradjani jer su ziveli u vojnoj krajini,,,

 

uostalom ja ti pricam da su klali srbe i da danas nikog vise neboli paac za to i da su imali 25 logora jasenovca...za koje su nemacki logori bili decija IGRA...

sve ostalo je smeh....to sto su ih od 1991 -do sad druge drzave priznale to nas Srbe nezanima to su nasa ognjista i kuce sume i nema sta bilo ko iz evrope ili sa marsa da im to priznaje ....nikad nece to biti njihovo...

 

a ti nastavi da gledas wikipediju i sl....

 

ja nemam nameru da se ubedjujem ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas kako ..nisu...(7. vek xaxaxax)prvo tad nisu imali naciju a pogotovo ne naciju sa drzavom vec podeljene teritorije .kao i u srbiji al hrvatskih velmoza je bilo jako malo .. uvek su bili kmetovi vatikana .a i nisu bili jedinstveni tu su bili i mleci i ostali ..al dugo i beskrajna prica....takodje su bili kmwtovi austrougarske dok su srbi sa re teritorije kod granice bili slobodni gradjani jer su ziveli u vojnoj krajini,,,

 

uostalom ja ti pricam da su klali srbe i da danas nikog vise neboli paac za to i da su imali 25 logora jasenovca...za koje su nemacki logori bili decija IGRA...

sve ostalo je smeh....to sto su ih od 1991 -do sad druge drzave priznale to nas Srbe nezanima to su nasa ognjista i kuce sume i nema sta bilo ko iz evrope ili sa marsa da im to priznaje ....nikad nece to biti njihovo...

 

a ti nastavi da gledas wikipediju i sl....

 

ja nemam nameru da se ubedjujem ....

 

poceo sam da te gotivim, poklonicu ti lushu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pocetku drugog svetskog rata posto smo mi resili da stanemo na put velikom trecem rajhu na putu ka Rusiji i prihvatili "Bolje rat nego pakt" i "Bolje grob nego rob",pridruzili se crvenoj armiji itd,hrvati su naravno stali na suprotnu stranu i jos jednom im se ukazala prilika da neometano kolju srbski zivalj i brisu srbska sela sa lica zemlje sirom krajine.Na taj nacin su izgradili svoju prvu nezavisnu drzavu NDHaziju koja im je naravno odmah '45-e ukinuta.

Isti je slucaj bio i sa balistima arnautima i mudzahedinima iz Bosne(Skender beg i Handzar ss divizija).Nisu oni puno znali sta je ss i treci rajh niti koji su im ciljevi.Vazno je samo bilo ubijati Srbe na svakom koraku.

Upravo zbog svega toga Srbin tesko moze biti nacista ili fasista iako je ideja nacional socijalizma bila idealna i povoljna po bilo koji evropski narod.Moderni nacional socijalista 21. veka nema nikakve veze sa Hitlerom,Jasenovcem i trecim rajhom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunjare, aj zajebite...ako vam se bend ne svidja-zaobidjite temu.

Koji ste vi kompleksasi...

 

 

Treba da cujete Terrormachine ko vec nije.Brutalni grind/death/thrash sa desnicarskim tekstovima.Album Forward into war je sniman tokom bombardovanja od marta do maja 1999. godine.Podseca na Napalm Death,Benediction,Slayer,SOD,Berserkr (The Iceman)...

 

 

Odlican svirka, nema sta!

 

Jel to bese Balcin bend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komunjare, aj zajebite...ako vam se bend ne svidja-zaobidjite temu.

Koji ste vi kompleksasi...

 

 

 

 

 

Odlican svirka, nema sta!

 

Jel to bese Balcin bend?

 

Komunjare? Haha! Ako ti se ne svidja (a ocigledno ti se ne svidja) sta pisemo zaobidji temu. Sta je, da nismo nekom stali na zulj, aaa???

Ma nosite se bre i vi i vasi majmunsko fasisticki bendovi! Sta se vi proseravate, kao nekakvi nacionalisti, kurac-palac...haha, pa vi bi prvi pobegli iz drzave da dodje do sranja! Internet face...kurcina moja! SMRT FASIZMU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

speed_death - ti si najnepismeniji chovek koga sam ikada video, tako da je teshko ochekivati da iko iole normalan tvoje prosipanje mudrosti shvati drugachije od crtanog filma za retardirane.

 

S.K.P. - uzhas zhivi.

 

prvo. nije speed_death nego Speed_Dead

drugo.zabole mene kurac sta ti mislis o meni ,ja samo znam da nema potrebe da se raspravljam stobom,nisi u zivotu procitao nesto konkretnije od harija potera i sl..a vamo ti nalazis sebi za pravo da kritikujes moj mentalitet...

necu trositi recina tebe...misli sta god hoces...ako ista i mislis

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Grad nije mesto gde ce tebe da se plaše

i debele domacice da pricaju o tebi

razmisli dobro i ostani na livadi

tu udari temelje i cobanice jebi

 

Marš u Bataju!"

 

lepo reche jedan pesnik...

 

Hahah znao sam da se druzis sa novopazovackim pankerima.Vidim da uzivas krijuci se iza tastature ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo. nije speed_death nego Speed_Dead

drugo.zabole mene kurac sta ti mislis o meni ,ja samo znam da nema potrebe da se raspravljam stobom,nisi u zivotu procitao nesto konkretnije od harija potera i sl..a vamo ti nalazis sebi za pravo da kritikujes moj mentalitet...

necu trositi recina tebe...misli sta god hoces...ako ista i mislis

 

Ja se s tobom nisam ni raspravljao (vrati se, pa pogledaj), samo ti prijateljski sugerishem da ako mislish da te iko shvati ozbiljno, uzmes koji chas srpskog jezika. Malo je ironichno glumiti patriotu, a ne poznavati svoj jezik.

Edited by The Carver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se s tobom nisam ni raspravljao (vrati se, pa pogledaj), samo ti prijateljski sugerishem da ako mislish da te iko shvati ozbiljno, uzmes koji chas srpskog jezika. Malo je ironichno glumiti patriotu, a ne poznavati svoj jezik.

 

a jos zanimljivije kad se neko ko nije nacionalista poziva na poznavanje jezika...

a jesi se samnom raspravljao jer si napisao :"speed_death..itd " pogledaj malo sta pises...

 

ko sto rekoh da si procitao nekad(ikad) nesto raspravljao bi se s tobom,a sve da si i lektor Srpskog jezika i da si napisao 10 romana itd to ti nikako nedaje ni kredibilitet,,,,ako imas neki komentar koji ima veze s mozgom aj da ga cujemo..ako ces da prdis i da gledas dal je malo -veliko slovo zarez i sl ...ond nemoj ni da pises na ovoj temi...

 

a i inace ako imas neki argumet -izlozi ga ,ovako ispada ..da nemas nista pametno ni da kazes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jos zanimljivije kad se neko ko nije nacionalista poziva na poznavanje jezika...

a jesi se samnom raspravljao jer si napisao :"speed_death..itd " pogledaj malo sta pises...

 

ko sto rekoh da si procitao nekad(ikad) nesto raspravljao bi se s tobom,a sve da si i lektor Srpskog jezika i da si napisao 10 romana itd to ti nikako nedaje ni kredibilitet,,,,ako imas neki komentar koji ima veze s mozgom aj da ga cujemo..ako ces da prdis i da gledas dal je malo -veliko slovo zarez i sl ...ond nemoj ni da pises na ovoj temi...

 

a i inace ako imas neki argumet -izlozi ga ,ovako ispada ..da nemas nista pametno ni da kazes...

 

Kazhem, nisam se s tobom raspravljao na datu temu, tako da je to shto mene proglashavash nenacionalistom demagogija kroz primenu apsolutne budalashtine. Da ne pominjem ta baljezganja sa tim shta sam ja prochitao. Jedina chinjenica ovde je da se ti ovde pravish nekim velikim Srbinom, a od tebe bolje jezik poznaju jebeni Shiptari. Jadni mi sa takvim nacionalistima.

 

Edit: I kamo srece da je zarez ili veliko slovo, crni nepismeni sinko...

Edited by The Carver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazhem, nisam se s tobom raspravljao na datu temu, tako da je to shto mene proglashavash nenacionalistom demagogija kroz primenu apsolutne budalashtine. Da ne pominjem ta baljezganja sa tim shta sam ja prochitao. Jedina chinjenica ovde je da se ti ovde pravish nekim velikim Srbinom, a od tebe bolje jezik poznaju jebeni Shiptari. Jadni mi sa takvim nacionalistima.

 

Edit: I kamo srece da je zarez ili veliko slovo, crni nepismeni sinko...

 

pali ... smorio si ko zmaj

a pojma nemas sa zivotom

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...