Jump to content

Savršenstvo Kroz Patnju


Speed_Dead

Recommended Posts

imam dva demoa od ovog super...hc/OI//thrash benda..

 

imam III DEMO

IV DEMO

 

mozda gresim al pretpostavljam da postoje i I DEMO i II DEMO jel ima ovo neko?

 

super zanimljivi textovi i vokal za jagodinskim akcentom .. zabava za celu porodicu...

 

hitovi poput:

 

"mrzim muslimane" ,"slobodna evropa"."umreces pseto" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam dva demoa od ovog super...hc/OI//thrash benda..

 

imam III DEMO

IV DEMO

 

mozda gresim al pretpostavljam da postoje i I DEMO i II DEMO jel ima ovo neko?

 

super zanimljivi textovi i vokal za jagodinskim akcentom .. zabava za celu porodicu...

 

hitovi poput:

 

"mrzim muslimane" ,"slobodna evropa"."umreces pseto" ;)

Ne gotivim tu svirku, ali imam u kolikciji jagodinskih bendova njihov album "Made in Serbia" + jos 4-5 pesama. Takodje imam i neke, mozda tebi interesantne, bendove (iz Jagodine naravno), tipa Providjenje i Puni Mrznje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba da cujete Terrormachine ko vec nije.Brutalni grind/death/thrash sa desnicarskim tekstovima.Album Forward into war je sniman tokom bombardovanja od marta do maja 1999. godine.Podseca na Napalm Death,Benediction,Slayer,SOD,Berserkr (The Iceman)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hitler je bio nacista a musolini fasista...nije strasna razlika al je problem u definiciji...nacizam podriva mrznju prema bas odredjenim nacijama ili grupama nacija...dok fasizam predstavlja odredjenu ksenofobiju

 

ko sto sam rekao .. oni su svirali 90` (ne hitler i musololini vec SKP) verujem da su svirali u periodu od 2005+ drugaciji bi im bili tekstovi..malo il bar ne bi bili tako explicitni..ko sto rekoratno stanje i sl...tako da su bili extremni

 

u svakomslucaju podrzavam nacionalizam i patriotizam i nevidim nista destruktivno i lose u tome cak naprotiv ... mormalno je da jedan Srbin bude nacionalista a;i i da postuje druge nerode -to je sustina nacionalizma..i na tome se vidi koliko je neki narod veliki,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

postujem i ja partriotizam, koju drzavu ces voleti ako ne onu u kojoj zivis...o tome je glupo pricati...poenta moje price je da me boli kurac za definiciju i da je fasizam bolest (koja moze opusteno da se izleci)...takodje, kao st sam vec rekao mnogi fasisti se kriju iz maski patriota i to je kao ok??? ok je kada neko ko podrzava majmune koji su istrebili pola srbije u drugom svetskom ratu a da se ti isti majmuni iz straha da ne prodju kaznjeno (sto ih i te kako sleduje) nazivaju patriotama...kako neko moze da podrzava takve ljude???? SMRT FASIZMU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...sloboda narodu..

 

pola srbije su istrebili hrvati (NDH) tako da njih nepodnosim da nekazem mrzim..ako je to fasizam onda sam ja fasista...

takodje mrzim njihove generalne sponzore u svakom ratu-VATIKAN njih mrzim jel sam mozda zato satanista...nisam..

Nemce koji su bili protiv srba mrzim a one koji su bili za to da evropa ide narodima evrope a ne da se moze posedovati kroz kapital -podrzavam i uvek cu to ciniti...nije bitno dal su nemci il sta god bitno je da su anti globalisti ,,bar u tomaspektu..

 

ti rece da podrzavas patriotizam.. to je obozavanje grupe po teritoriji

a nacionalizam? obozavanje nacionalne grupe -grupe porekla...

 

vise postujem nacionalizam

 

a patriotizam ocekujem i od drugih naroda koji zive u NASOJ Srbiji...

 

smrt fasizmu ,smrt izraelu i NDH

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...