Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Једном је тако опасно просрало Ото Рехагела. :D

 

 

cuti, 'ocu se ubijem sto nisam stavio kintu na njih posle prve tekme, onako odokativno kazem ja, ovi su tvrdi, nece ih niko sjebati. I proguraju se u finale, ja pojeo levo, kazem dobijaju sigurno, samo gledajte, ne stavim kintu, dobiju, ja pojedem i desno :udri: :udri: :udri: :udri:

 

 

inace, Irska i Bosna da prodju, za ostale me zabole. Irska zato sto je najjaca zemlja a Bosna zato sto one portugalske smradove ne mogu da smislim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ФИФА = мафија

Матер им јебем, проћи ће оно говно од Француске и пичкице циганске, а испашће Босна која је стварно заслужила и луди Ирци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате све је на њима педерско. Изгледају као пичкице, имају уске пичкасте дресове, педерске фризуре, изразе лица к'о циганчићи, а понашају се ко јебене циганчине. Мрзим усрани Португал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu vi pricate?Kako ce zasluziti da prodju ako budu ispusili?To znaci da ne zasluzuju,zato sto su slabiji.Ko ih jebe,sto nisu bili prvi u grupama.U svakom slucaju,radije cu gledati pizdolisce i Portugal,nego ove sugave raspukle ostrvljane (iako mi je doktor Trap car) i kilave balije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brale moj,ako hoce na SP,onda neka se pomuce.I Francuzi su jaci od nas,realno,pa smo bili prvi.Zajebite te kuknjave "Zasluzili su".Zasluzili su kurac.Ako hoce prolaz,neka pobede.Ako popuse,nisu zasluzili.I cao.Puca mi kurac za bosance i irce,ocu da gledam dobar fudbal na SP,a pre ce mi to pruziti Ronaldo,Simao,Anri i Riberi,nego Dzeko,Misimovic,Ibisevic i neki tamo pjani irski raspadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, ako je ovo tebi dobar fudbal, onda ja povlacim sve sto sam ikad rekao o Portugalcima

 

E to je bila super utakmica...gomila zutih i crvenih kartona,sjajna zabava.

 

Боли ме курац ко ће да прође. Битно је да се Србија пласирала на СП.

Нек се јебу и Турко-Босанци и Португалци, у пакету са Ирцима, у шупак.

 

Upravo to. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Штета што Чеси не прођоше. У Братислави нису имали среће, а реално гледано били су бољи од Словака. А стварно нисам очекивао да Словенци оду у бараж. Надам се да ће имати више среће за ЕП 2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, смена генерације...имали су пуно проблема и са повредама.

Није то више она репрезентација која је пре пар година умела да поцепа и најјаче екипе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...