Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Ali Pantina provala sa štrumfove! Da su ostali plavi dresovi, to je sada mogao da postane novi nadimak! :haha:

 

 

Od ekipa koje su do sada overile plasman, mi smo 8 na FIFA rang listi, nešto su pisali ovih dana po novinama, valjda ćemo, ako pobedimo Litvaniju, po završetku kvalifikacija biti ukupno 10. (trenutno 13.) kako god okreneš, ne gine nam drugi šešir, valjda.

A Južna Afrika naravno automatski nosilac u grupi A, šabani, to me uvek nerviralo (pogotovo kad su 2 domaćina :uhoh: ), kao da im nije dovoljna prednost što igraju kući i automatski se kvalifikovali nego još sa žrebom petljaju (setimo se na prošlom u kakvoj je grupi bila Švabija a u kakvoj mi npr), mada u ovom slučaju cenim da bi nam bilo skroz kul da upadnemo sa domaćinima u grupu. ;)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE MOŽE se saznati odakle Sharbiniju čvoruga ili zašto su iz rovinjskog Edena protjerani Križanac i Šimunić, ali procurilo je tko je bio najveći "Džek".

 

"Zaklela se zemlja raju da se tajne sve doznaju" kaže drevna poslovica, a dok naši nogometaši, izbornik i ostali u reprezentativnom okružju glume profesionalizam kada su u pitanjuu razlozi udaljavanja stoperskog dvojca iz mamurnog okružja selekcije, u javnost izlaze "bitni" podaci, odnosno tko je i kako platio lumpovanje u konobi More.

 

Vedran Ćorluka je sam podmirio cijeli ceh jela i pila u sada već zloglasnom ugostiteljskom objektu. Jutarnji list piše da se popularni Čarli isprsio s tri tisuće eura, čemu je priložio još jednu tisuću za ono što se u ugostiteljskom žargonu zove "kalo, rasip i lom", a u fudbalersko-cajkaškom "čaše lomim, ruke mi krvave".

 

Ćorlukin potez je samo prividno galantan običnim smrtnicima, jer iznos koji je izbrojio za veselje predstavlja manje od desetine njegovih tjednih primanja u Tottenhamu. Dok je Ćorluka plaćao novcem, Dario Srna se odlučio na vid robno-tamburaške razmjene koju je na ovim prostorima popularizirao Dinamov gazda.

 

U trenutku preplavljenosti emocijama, Srna je kao i Zdravko Mamić, pokazao da je srce i duša momčadi i muzičarima koji su im gudili na uho, dao ono najvrjednije - Rolex.

PIMP :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Господин је и даље на тешким дрогама ако мисли овај састав да изведе Romero, Demichelis, Schiavi, Heinze, Otamendi, Mascherano, Gutierrez, Brana, Veron, Messi and Higuain. Ови би од Србије примили 5 лагано..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije li Argentina protiv nas 2002. imala najduži napad u istoriji svetskih prvenstava sa tridesetak dodavanja ili tako nešto :)

 

Тачно. СП, само 2006. године, рокнуше нас са 6:0. Наши сви шунтави били, клизали се по терену, очај. На крају је резултат био последње место на шампионату... А исто смо млели у квалификацијама, Шпанија је била иза нас у групи...

 

Зато се не треба претерано уздизати тиме што смо се квалификовали, лепо је то, али треба бити јак када је најтеже (ЈАР).

Share this post


Link to post
Share on other sites

stormtrooper,

 

Слажем се са овим што си рекао, али мораш у обзир да узмеш чињеницу да смо тада у квалификацијама примили само један гол. Значи, играли смо чврст фудбал. Касније је су до изражаја дошла "српска посла" и заузели смо последње место.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, samo jedan i to u Madridu valjda, ali zato sam i rekao ziher. To je nosilo rizik, jebiga, sto se i videlo, Vidic debil dobije crveni i ode sve zdravo. A klupa nikakva, sad kontam da imamo i malo tzv. dubine u ekipi. Pa imamo i opasnu kvlt himnu koju su svi jedva cekali da cuju i pevaju itd itd. Mada, da se ne lazemo, Radomir je za Petka izmislio fudbal :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није добио црвени, него је био повређен. Тако гласи званична верзија, али сумњам да је тачна, мислим да је ту било свакаквих сукоба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма тад смо једино имали јаку одбрану у квалификацијама, ал та чувена четворка није наступила заједно на првенству. Остатак тима катастрофа, зато смо тако и прошли.

 

Него, како би супер било да Андора победи Украјину!

 

 

 

 

 

 

 

А да ови изгубе од Казахстана. хехехехе

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уопште се не сећам тога. :confused:

Колико утакмица суспензије је добио? Немогуће да је пропустио све три због тога.

У сваком случају, на првенству су играли Дудић и другари и уништили нас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...