Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Нисмо их овако пунили од Цера!

 

Иначе, ко год је пљувао Антића нека попуши и њему и мени.

 

 

ja sam, ne bezim od toga.

i tad sam rekao, volim kad se zajebem ocekujuci lose..

 

mogao bih sad jos da tupim o tome, ali necu, najvaznije je da dobijamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav sex!!! Sad ce austrijanci bes da iskale kuci na decu koju drze po podrumima :lol:

 

Lepa atmosvera na tribinama, ni na Marakani nije bilo onoliko nasih zastava

 

Montenegrinima zelim punu mrezu, hajde Italijani, napunite ih kao sarance!!!

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krasic kralj, steta za Pantelica, zasluzio je gol, Obradovic pokidao, Lukovic rupa, Zigic klovn, znaci kao pinjata, okrece se samo oko svoje ose, Jovanovic standardno ubica, steta sto Bambi nije usao ranije, a cak je i Stankovic bio dobar, odgovara mu ova nova pozicija ocigledno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,jos jedna odlicna igra nase repke.Ali zaista odlicna.Dobro,u drugom poluvremenu su smirili igru,ali sasvim dovoljno za ubedljivu pobedu.Jedina greskica po meni je izvodjenje Pantelica,posto je u tom sistemu igre u drugom delu,on mnogo korisniji od Zigica.No dobro,rezultata je dosao.

Nadam se nastavku ovakvih sjajnih partija i u 2009.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rout nema nikakve potrebe da se pravdaš. Igra reprezentacija, sasvim je normalno da navijamo za nju ko gof igrao. I nikada mi do sada nije ni palo na pamet da uopšte razmišljam ko je iz kog kluba došao, tj. dok se nije oglasio Imrahil.

 

ne zanima ni mene ko je iz kog kluba, ali bas i nemam priliku da pljujem nekog iz Partizana, kad samo jedan igra :)

 

uzgred, odlicna igra danas, ali smo jako jeftino primili gol.

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krasic kralj, steta za Pantelica, zasluzio je gol, Obradovic pokidao, Lukovic rupa, Zigic klovn, znaci kao pinjata, okrece se samo oko svoje ose, Jovanovic standardno ubica, steta sto Bambi nije usao ranije, a cak je i Stankovic bio dobar, odgovara mu ova nova pozicija ocigledno

 

Stankovic je igrao ono sto igra i u Interu,i to je pozicija koja njemu najvise odgovara.Lukovic je bio dobar.A za Zigica se slazem,lik je stvarno bio jako slab i totalno neupotrebljiv.Kao sto rekoh,bolje da je izveo njega nego Pantelica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ne kontam kako mozes da branis to djubre od coveka. Pa seti se samo njegovih izjava o Partizanu i kako se pravio pametan iz Spanije dok je bilo najteze u klubu, a pucala mu je ona stvar da se prihvati nekog ozbiljnog posla.

Za mene je taj covek tesko djubre.

 

Човек жели да сам одлучује, то није било могуће у оно време. Антић је цар, има одличну тактику (само нападачки, калкулисао је против Француске и то нам се обило о главу), Обрадовић и Лане (суграђанин ми Јовановић) су прави потез, чак је и од Пантелића направио играча (играо је добро вечерас), још само да избаци Жигића и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antic ih je zlostavljao kao sto oni zlostavljaju decu po podrumima :lol:

 

A Italijani su zvizdali himni crne gore jer je premijer te banana drzavice ostetio njihovu drzavu, jebena mafija, ko je voli?

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se,ali koga staviti?Mozda bi trebalo Lazovicu dati sansu,cisto da se vidi kombinacija Lazovic/Pantelic.Ali objektivno,mi smo najtanji u napadu,i nemamo bas neki veliki izbor.

 

Пробати са Лазовићем. Стварно је рупа Жигић, видео се није, Пантелић је ббио лош у прошлој, али је сад играо добро, имао пречку, асистирао код два гола...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробати са Лазовићем. Стварно је рупа Жигић, видео се није, Пантелић је ббио лош у прошлој, али је сад играо добро, имао пречку, асистирао код два гола...

 

Nije on bio los u prosloj,pravio je prostor na bokovima.Ok je bio.Danas je bio odlican.Kao sto vec rekoh,u napadu treba eksperimentisati,traziti tandem...ili onda igrati sa jednim napadacem,i poluspicem,da Jankovic bude izbuljeni veznjak.

 

U ovoj ekipi mora da ima mesta i za Kacara! I Miralema!

 

Apsolutno se slazem.Ali,recept iz prethodne dve utakmice je bio vise nego uspesan,tako da oni moraju cekati svoju priliku.Iako bih ja pre stavio Kacara na zadnjeg veznog,nego Kuzmanovica.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...