Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

:)

 

Pa o tome i pričam, JESTE rođen u Čačku i odrastao je u srpskoj Bajinoj Bašti, te i igrao za Slogu ... a ćale mu je službovao jer je radio u vojsci. Siromašno je detinjstvo imao. Inače su šumadijska loza, po dedi :da:

 

Grobar je, po navijačkom opredeljenju, baj d vej. :mhihi:

 

Kaко се мени чини, они су сви цигани, и ћале и он. Мада, проверићу. Ипак је он неколико година млађи од мене па се и нисмо дружили, али га знбам, наравно. Не, они су пореклом из РС. Можда му је мама из Шумадије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neee,Djukic je mnogo bolji,potraznja na trzistu,ovo/ono...

 

 

nerezonski je smenjen. bez prave sanse.

 

ali najvaznije je da za sad dobro ide sa anticem, neka tako nastavi pa nek budem ja i 100 puta u krivu...

 

laneta je hteo psv ovog leta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da je dobar igrac i da igra za Srbiju svim srcem , a da li je grobar, delija , ofkovac ili Nislija manje je vazno.

 

Uglavnom mislim da je dovodjenje Antica pravi posao, jedan od naj boljih u poslednje vreme.

Ljudi pa s njim ne moze da se pogresi a i Djukic realno nije bio ni desetina ovog karaktera i nije dao rezultate. I ja sam bio protiv njegove smene, ali kad sam cuo za Antica, rekao sam BRING IT ON !!!

 

Zdravica za selektora i preporodjenu nam reprezentaciju

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerezonski?Pa jel' si ti video kako smo igrali?Djukic nije nikakav trener.

 

 

covece, to su bile prijateljske utakmice, utakmice u kojima se isprobava.

 

 

 

 

 

--

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

niposto u junajted, da greje klupu i propadne, bolje da ode u portsmut i bude glavni igrac :rockdevil:

mada, jebiga, junajted je junajted, ako bi tamo uspeo... uh... nije ni to nemoguce...

 

 

edit

ili u neki od ovih

 

Pari Sen-Žermen, Hamburg, Verder i Porto

 

 

pametno kaze jedan u komentarima

Ne moze Krasic u Manchesteru da bude standadan igrac. Njima treba dobar igrac za klupu.

 

velika bi kocka bila da ode u junajted, veliki ulog ali vrlo mala sansa za uspeh...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

да се осврнем на тему. дефинитивно Аргентина! тамо је навијачки фанатизам већи него у Бразилу, а и људи стварно имају феноменалан однос према игри. поред њих, Шпанија. исти случај као Аргентина. јебига, ја заступам став да је циљ постићи што више голова, а не примити што мање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...