Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

:haha:

 

Al' bas pateticno...sta onda treba da rade Englezi za "boziju ruku"?Ovo je vec tesko preterivanje,koliko sudijskih pogresnih odluka je bilo u istoriji fudbala,i u vecim utakmicama od ovog pilicarskog meca,pa se nije dizala tolika prasina.Sugetina ostrvska,kuci popuse a oce na svetsko...u pravu je Roj Kin sto ih napusava.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није лоше, стварно. Можда ишчупамо бод Немцима а заиста очекујем да победимо Аустралију и Гану, мада су ћумури загуљени, јебеш им матер. Изнервирало ме је што су се жапци опет извукли и добили неке леве тимове. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I stigose Nemci...nije losa grupa,realno bi trebali ovde proci bez problema,i pucati na prvo mesto.Ali,treba se cuvati Gane,imaju dobar tim,Australija jeste ozbiljan tim ali mislim da tu dobijamo bez problema.

Grupa G je jebacka,sve ostalo manje/vise balansirano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desilo se ono što sam priželjkivao, Nemci, po treći put otkako pratim mondijale. :)

 

Što nisam pogodio prognozu, dobro je, neka nisam. Ključna utakmica nam je prva, protiv Gane, definitivno. Dobro je što nam je najslabiji protivnik, Australija, poslednji, ako treba nešto da se kalkuliše. Dobra je i susedna grupa. Ako tamo Englezi budu prvi, što se očekuje, a mi zauzmemo prvo mesto u našoj, u osmini finala idemo na nekog od protivnika koga možemo da pobedimo - Sloveniju, SAD, ili Alžir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Charlize :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Inace svidja mi se kako je izvukla nasu kuglicu, lepa grupa, mozemo biti prvi u grupi, bez problema. Ako ovo ne mozemo da prodjemo, bolje onda da se nismo ni kvalifikovali :)

 

Charlize :wub: :wub: :wub:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prizeljkivao sam da upadnemo sa Englezima i Amerima, ali nam je ipak bolja ova D grupa... Bez problema mozemo do prvog mesta...

 

A Charlize nam je bash ulepsala zrebovanje, jedino me iznervirao ovaj nas komentator koji uvek konstantno smara sa nekim podacima ne moze covek da prati program normalno od njega... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...