Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

ti prati fudbal,pa pricaj o njemu...imaj dozu bilo kakve objektivnosti,pa sudi o coveku...zakljucujem o stvarima koje su se desili,a ne preko licnih pobuda i zelja da neka stvar treba da se desi jer ce tako da se uklopi u pricu koja mi se svidja i koja ce mi biti bliza...najlakse je reci nekom da ima predrasude kada se ne slaze sa tvojom vizijom...

 

Mislio sam i na neke predrasude o meni.

Nema veze ovo je gotova priča, svako je rekao šta ima i to je to. Zaustavimo se ovde. Pozdrav. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох:

Истински духовник и пастир српског народа.

 

Пантелејмон. Још да му се прикључи Свети отац Матеја, какав би то тандем био. Покрштавали би све редом, и Руни би постао православац под њиховим утицајем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle ne znam kolko sam gledao profesionalni sport, radio sam na srbija italija kao redar i shokirao sam se. trenirao sam balfu celu osnovnu shkolu u fk sindjelicj i vishe znam o fudbalu od ovih pacijenata na terenu. neznam kako ih nije sramota da igraju za reprezentaciju i josh uzimaju neke pare.

 

secjam se da nam je trener prichao o podeli terena na defanzivni deo (odakle se lopta shto brzhe i bolje izbacuje), srednji deo (odakle se gleda da se napravi dobra akcija za ofanzivni deo), i ofanzivni deo (gde se finishira) i da jedino u ofanzivnom delu sme da se zajebava, a ko se glupira sa loptom na srednjem il mozhda na defanzivnom delu, njega odma treba izbaciti iz igre. po tome pola nashe reprezentacije treba na klupu, neznaju ni da vode loptu, ni da dodaju.

 

onaj krasicj kad vodi loptu gleda sebi u noge sve vreme, a vidim da pominjete pantelicja, taj chovek neznam zashto uopshte da igra fudbal, ne zna da se krecje kao shpic, ne zna da se otvori, ne zna da utrchi u pas, ne zna da primi loptu, a i kad ga usere da ima shut (poshto ne ume da napravi sebi priliku za isti) ne zna ni da shutne kako treba. jebo mater; samo videh da sam u pravu shto ne pratim vishe te pizdarije...

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca Stojanovic je potpuni idiot. Zna koji broj cipela nosi cija baba i kako se svakom igracu albanske opstinske lige zove prvi ljubimac, ali ne zna koliko ko od nasih ima kartona. Tek sad shvatih da Zoran Tosic ipak moze da igra.

 

Inace, lepe kvote su na nas, na pobedu Slovenije nijedna ispod 4,5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

s'razlogom su tolike...

 

ja se nadam da mi danas necemo igrati zigic taktiku kada njega nema...posto njega nema,da nam igraju 2 napadaca,a krasic i tosic da imaju i defanzivne zadatke...neka igraju jovanovic i mrdja u napadu...mrdja da igra kako bi se tukao sa njima posto je jak ko' konj...mozda se nesto i izrodi...u sredini stankovic i ninkovic...stankela sa strogo defanzivnom igrom,a ninkovicu zadatak da siri igru...valjda se tole dogovorio sa slovencima oko raspodele plena,pa ne moramo da brinemo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...