Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Kako bih ja pozabranjivao te gluposti.Jebote,uskoro ce se reprezentativni transfer market otvoriti.Ajd u kurac,mozes igrati za zemlju u kojoj si rodjen ili se gleda po nacionalnoj pripadnosti i cao.Kakvi kurac brazilci u Srbiji,amerikanci u Makedoniji,srbi u Crnoj Gori i slicna sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga nikada ne bih zvao da igra za srbiju!pa koji smo mi kurac,kada jedan volkov vaga da li ce,nece,ovo-ono...neka crkne pedercina,za srbiju se igra jer je volis,a ne zato sto tamo negde nema mesta,isprecila se administracija,bolje ces se prodati,rekla ti keva...neka se nosi u 3 pizde materine,neka crkne!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sastav je super...tole samo sto sebe ne pozove u reprezentaciju...gde su ignjovski,djuricic,ljajic,stevanovic...pa kada cemo vise krenuti sa rekonstrukcijom ekipe...nama je isti sastav opet...ako nemamo spica,kao i sto nemamo u a timu,izimamo iz mlade reprezentacije i kraj...u napadu drugoligas engleski,panj iz svajcarske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulazi,igrao je proslo kolo...on je mlad,ni stevanovic u verderu nije najzapazeniji,al je mlad i talentovan...pola nase reprezentacije ne igra nikakvu ulogu u svojim klubovima,niti igra,pa su opet tu...za smiljanica se salis jer verujem da imas vise od dve sive celije...da,tadica sam zaboravi...samo sto ja holandiju ne smatram nikakvim reperom da li je igrac dobar ili ne...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holandija je itekako reper, zato što su tu ponikli mnogi vrhunski igrači. Ljajić ne igra ni približno dobro koliko smo svi očekivali, tako da ga sada ne treba zvati. Tadić na njegovo nesto i mirna Bačka.

 

A brat Lola za kapitena. :rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i iz nase lige su potekli mnogi vrhunski igraci,pa nije reper da li je igrac dobar ili ne...da li ce dobro igrati ovde,pa ode u spaniju i ne zna gde se nalazi...tadic i ljajic nisu ista pozicija...70 posto nase reprezentacije ne igra kako smo ocekivali,pa su tu,tako da to nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...