Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Odlicno smo igrali. Da smo malo sigurniji u zavrsnici resili bismo ovaj mec jos u prvom poluvremenu. Standardna srpska prica.

 

Mali solidna ekipa, nisu cak ni puno igraca prosvercovali sa laznim podacima o godistu. Rekao bih samo golman i mozda jos jedan igrac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ali ne brigaj - upropastice ga vec

 

Живковић је таква класа, фантазија од играча, фантазија.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi iz Malia trcali kao navieni, cak su dobro staiali tehnicko-takticki, naterase nas na duge lopte...ebe ih domoradcko nasledje, cim su primili gol, pucau svi sistemi i krenu da se nervirau i divljau :D

 

Mi lepo sacekali svoe sanse, dosta promasaia, ona precka bas nesrecna (bio bi gol prvenstva)...odlika pobednickih ekipa i kad ne stoe bas naibolje u polju, da se saceka svoa prilika i umulja gol...prekid, bomba sa 30m, sta god

 

Sa Brazilom na 0:0 i onda penali...ne znam koliko cemo moci fizicki da im ispariramo, vec delue da smo se istrosili...doduse Andria delue kao da moze da igra 180 minuta u cugu, treba ga naivse eksploatisati, kao i do sada

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требао је да оперише крајнике, па је одустао тј. одложено је.

Лука Јовић је повређен, а лечен је без икакве терапије. Ко зна каква је ту мувачина.

 

Да ли је била фамозна операција крајника?

Не, што је најгоре... Вратили су ме из болнице. Све анализе сам радио, имао заказану операцију, али је установљена бактерија у грлу. Упозорили су ме на опасност, да бактерија може да уђе у крвоток и могу да умрем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvo povlacenje, to pilicarenje i jeste nasa odlika. Neki put se zajebemo ovako kao ovi klinci, pa lepo igramo ofanzivno, i kad dodjemo u neku poziciju d'uradimo nesto mi to sjebemo jer se useremo pa kao povlacenje ovo-ono.

Fakat - mi ne znamo da se branimo, a zeleli bi, kao Italijani. Zato neka nasi igraju kako su igrali i do sada, pa neka nas brazilci naduvaju i 7-0, ako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...