Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Додић селектор. Да не идемо у даљу расправу.

 

Имам информацију да је спопадао неку клинку из Крушевца, пратио је на сваком кораку, у намери да је упропасти.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidalov Ferari crveni neće večeras da bude ničiji konjić drveni, ali boli ih kurac. Mogao moj miljenik Pipita da reši, samo da mu je Laveci bolje poslao pas, ali jebiga. Bolje je ovako, kapiram da će danima ludilo u Čileu biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj mi Pipitu, to je jedan veliki majstor. Da je igrao od starta dobila bi Argentina, Aguero se po službenoj dužnosti raspada u reprezentaciji. Mada ne bi bilo fer da su dobili, izginuše ovi, a ovamo Zabaleta najbolji igrač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah, izduvao ga midzet opet. Mnogo mi je drago za Cile, igraju ljudi generalno super fudbal ali nikako da nesto znacajnije urade. Sa druge strane, kriminalno je da ovako OP Argentina nikako ne moze nista da osvoji, iako su u teoriji za dve klase bolji od ostalih. Ali teorija..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bre Vels SKK jebote. Pa jebote jel to onaj tim protiv kojeg MI, 43. tim na listi ima gol razliku u poslednja dva meca tipa 11-1 ili tako nesto? Smejurija.

 

Beše smo njima dali svih 6 golova koje smo postigli u kvalifikacijama za prošlo EP? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...