Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

a ko Srbiji to treba iz Zvezde, ako bi mogli da me podsetite?

 

Vidić ne igra, Biševac, Basta i Milivojević su iz Zvezde, vala ako su se toliko uvredili neka se zahvale na pozivu

 

iskreno, mene je Mihajlović razočarao što je i on nastavio tradiciju mlakonja na klupi, kao ''smirio se, sabrao se'', čekao sam da počne da se izvinjava

 

realno hoću nekog ludog kao Hašim, da je napaljen i da se bori, da grize, i to je Stanoje

 

šta koji kurac s metroseksualcima na terenu i talijanskom poturicom

 

svaki Zvezdaš bi morao da poštuje taj stav, i da zna da se igra za repku a ne Partizan

 

kod mene na Kosovu reprezentativci se ne dele na FK Priština i Prizren, samo Republjik!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno los potez saveza.

 

Zbog toga sto je kum rekao,plus na to dodajmo da je on u svadji i sa trenutnim rukovodstvom Partizana (setite se samo na koji nacin je otisao iz kluba).Covek je prakticno posvadjan sa svima iz nasa dva najveca kluba,i oni ga dovode u reprezentaciju.Nevidjena budalastina.

Da ne pricamo o tome da je nedokazan trener,za njega je Mihajlovic izmislio fudbal.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno los potez saveza.

 

Zbog toga sto je kum rekao,plus na to dodajmo da je on u svadji i sa trenutnim rukovodstvom Partizana (setite se samo na koji nacin je otisao iz kluba).Covek je prakticno posvadjan sa svima iz nasa dva najveca kluba,i oni ga dovode u reprezentaciju.Nevidjena budalastina.

Da ne pricamo o tome da je nedokazan trener,za njega je Mihajlovic izmislio fudbal.

Apsolutno sve na mestu, jedino se ne slažem u vezi sa Mihajlovićem, jebiga Stanoje je bar nešto osvojio, makar i u Srbiji, dok Miha samo nerešeno može u Kalču da odigra... elem i jedan i drugi nisu za reprezentaciju.

Mnogo bolja rešenja postoje: Muslin, Antić, Djukić, pa čak i Tumba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je mnogo veci uspeh spasiti Kataniju od ispadanja iz italijanske lige,voditi Fiorentinu i preporoditi Sampdoriju nego voditi tamo neke kosooke.No nebitno,cinjenica je da nisu za reprezentaciju.

 

Slazem se sa kandidatima koje si naveo...ali od prve trojice nema nista,Djukic i Antic su u sukobu sa Toletom a Muslin je rekao da ne zeli voditi reprezentaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Mihajlović ni za koga ništa izmislio sem izvođenja slobodnjaka. Pa šta ako je u svađi sa Zvezdom i Partizanom, tu trenutno nema niko ko zaslužuje da bude u reprezentaciji, sem možda Lazović ako sve bude išlo po planu.

 

Ne lupaj. Bio vrhunski igrac u svakom pogledu. Ostavljao reprezentaciju na cedilu? Pa da nije njega mogli su i da ne idu ni na jedno takmicenje jer ne bi ko imao da da gol. Srati tako po jednom od najboljih fudbalera koje smo ikada imali je stvarno bezveze.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...