Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Sad mi je jasno sto je propao Kalco i sto vise niko ne gleda tu njihovu ligu! Pa vise sam popizdeo koliko se bacaju po travi, cim im pridje igrac, ne daj Boze da udju u duel omah padaju. A u picku materinu. Najvise me je nervirao onaj mali budjavi sto lici na fetus, sto je imao najbolju sansu. Ko mu je kriv sto ima 30kg ....

 

Dobar je momenat bio kad je Kacar u vazdusnom duelu laktom zakacio cini mi se Boketija , nebitno, zabar krenuo da se nesto koprca , vice , a Kacar ga samo pogleda krene , a ovaj se usro od straha :) , zabari-picketine klasicne , dobro je komentator rekao , zna iz kakve bokserske familije potice Kacar: D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi je jasno sto je propao Kalco i sto vise niko ne gleda tu njihovu ligu! Pa vise sam popizdeo koliko se bacaju po travi, cim im pridje igrac, ne daj Boze da udju u duel omah padaju. A u picku materinu. Najvise me je nervirao onaj mali budjavi sto lici na fetus, sto je imao najbolju sansu. Ko mu je kriv sto ima 30kg ....

 

Sta si ocekivao od Zabara?

 

 

Lose. :no:

 

@Lemi

Niko ne rece da li je Zvezda dobila neke pare za Tomovica.I da nismo super je sto smo se otarasili te rupcage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sada to koji kurac?!?!?

 

Od iskusnijih igrača ostaće Đorđe Tutorić i Nikola Lazetić dok je neizvesno šta će biti sa Ognjenom Koromanom. On ima visok ugovor pa su na Marakani voljni da ga puste. Ugovori i pozajmice istekli su Gvozdenoviću, Kleu, Fereiri, Pekariću i Pejčinoviću. Takođe, na prozivci u sedu neće biti ni Tomovića i Milijaša koji su već ostvarili inostrane transfere. Tomović je prešao u Đenou, a Milijaš u Vulverhempton.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od iskusnijih igrača ostaće Đorđe Tutorić

 

Mislim ,ali nisam 100 % siguran , da se Tutoric ozenio u subotu , tu u komsiluku u Subotici bila svadba dva dana , sa drugaricom iz osnovne , lepa cura . Cestitam , sve najbolje , naravno izuzimajuci uspehe sa Zvezdom . :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...