Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

али просто је невероватно како је лик успео да упропасти репрезентацију! јеботе, Аргентину волим још од малих ногу, и није ми баш свеједно да гледам нешто овако!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda su mu bili dileri pa im ostao duzan,i vraca dugove na ovaj nacin.

 

Mozda je Bog uslisio njegove silne molitve pa se javio Antari u snu i rekao "Aj Antara molim te ubaci Pantelica u tim, ubija koliko me smara" i sta covek da radi posle toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mladoj reprezentaciji nemacke igraju neki neodredjeni...neki turci i neki crnkasti,da ne kazem cigani...bilo je 3-4 nemca u prvoj postavi...a ovo ostalo sve cigani...ozil,aogo,boateng,marin...i jos njih koje ne mogu da se setim..imaju i nekog vehabiju...celavi bradonja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mladoj reprezentaciji nemacke igraju neki neodredjeni...neki turci i neki crnkasti,da ne kazem cigani...bilo je 3-4 nemca u prvoj postavi...a ovo ostalo sve cigani...ozil,aogo,boateng,marin...i jos njih koje ne mogu da se setim..imaju i nekog vehabiju...celavi bradonja...

 

Хица се у гробу преврће. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji.Koliko je Seko mutav govori i cinjenica koliko se vise jebeno natezu sa D'Agostinom,ko da je jebeni Mesi.Ne bi ni Diega doveo da ovaj nije toliko zeleo igrati u Juventusu.

No,nebitno,jebes Rosija.Vise bih voleo Lavezzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma budale,natezu se oko njega ko da je Mesi.Onaj idiot iz uprave Udinezea trazio 30 miliona ili Djovinka i Markizia.Ej!!!Trazili vise para nego Verder za Dijega.A Seko se nesto kao cima.Umesto da ih otera u pizdu materinu i kaze "Mi smo Juventus.Mi smo za vas gospodari univerzuma.Vas igrac hoce da predje kod nas.On vredi 10 milja.Ili tako ili vam damo 5 milja i Paolucija.Ako necete,nosite se u kurac a mi idemo dalje".I dovidjenja.A ne praviti spansku seriju.

Ja bih voleo da D'Agostino predje...opasan igrac,bio bi koristan jako.Odlican kreativac,opasan pas i centarsut.On zeli da predje,zarko,i nije problem u njemu.Vec u debilima iz Udinezea koji misle da je on Mesi,i Selji koji ne zna kako da ih spusti na zemlju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...