Jump to content

Frizure 80-ih


Whitesnake_Zr

Recommended Posts

ne kenjaj... Svi ovi bendovi postoje duze od Tokija pogotovo od te Bilove frizure koja mu je od prosle godine... To sto neko ima istu frizuru ne znaci da mu je sranje. Bob Marli ima istu frizuru ko brat od Bila... uuuuu fuuuuuujjjj

 

Uostalom negde sam procitao da su njihovi najveci uzori glemeri iz 70ih pogotovo Dejvid Bouvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bitno da li je tru ili ne, muzika je muzika i svako ima svoj ukus. Ovde se raspravlja o frizurama 80-tih, a ove gore iznad to nisu. Pa cak je i Nikki Sixx oduvek odskakao od glam frizura, imao je neki "svoj fazon" koji su kasnije preuzeli novopeceni "kosijaneri"...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ovo gore nije glamurozno nego emocijalno? Jer to ocete da kazete?

 

Lucky_charm ti oces da kazes da se ja nisam "naslusao muzike 80ih" ? ROFL LMAO LOL a pa ti nisi mormalan niko me ovako nije nasmejao vec duuuuuuuugo vremena :D :D :D :D :D :D :D :D Os da kazes takodje da ovake frizure nisu bile u 80ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1115_photo.jpg NITRO

ccdevillepinkhair2iv.jpg C.C. DeVille gitarista Poisona

tuff.jpg TUFF

c4713230061_1.jpg HANOI ROCKS

Jon-Bon-Jovi-Photograph-C10043051.jpeg JON BON JOVI, pevac benda Bon Jovi

axl2.jpg AXL ROSE, peavc Guns N Rosesa

 

aj mi sada kazi kakve ima razlike u frizurama?

 

Ja se ne razumem u glam :D LOL LMAO ROFL pa ti nisi pri sebi, e castim te picem ako se vidimo ikada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1115_photo.jpg NITRO

ccdevillepinkhair2iv.jpg C.C. DeVille gitarista Poisona

tuff.jpg TUFF

c4713230061_1.jpg HANOI ROCKS

Jon-Bon-Jovi-Photograph-C10043051.jpeg JON BON JOVI, pevac benda Bon Jovi

axl2.jpg AXL ROSE, peavc Guns N Rosesa

 

aj mi sada kazi kakve ima razlike u frizurama?

 

Ja se ne razumem u glam :D LOL LMAO ROFL pa ti nisi pri sebi, e castim te picem ako se vidimo ikada :D

 

Ti ne kontas razliku izmedju cupavo i natapirano sa natrpano gelom, i ostro u "cickove" :D ??

 

U sustini nebitno je, nikome ovo nista ne znaci niti je od bilo kakvog znacaja...

Ali te novije frizure nisu fazon ROCKA 80tih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ne kontas razliku izmedju cupavo i natapirano sa natrpano gelom, i ostro u "cickove" :D ??

 

U sustini nebitno je, nikome ovo nista ne znaci niti je od bilo kakvog znacaja...

Ali te novije frizure nisu fazon ROCKA 80tih.

 

bas tako!

 

 

pff, mada meni je sve to tako gay da je to strasno! muzika je dobra, ali izgled glamera... nisam neki simpatizer svega toga... :tongue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ne kontas razliku izmedju cupavo i natapirano sa natrpano gelom, i ostro u "cickove" :D ??

 

U sustini nebitno je, nikome ovo nista ne znaci niti je od bilo kakvog znacaja...

Ali te novije frizure nisu fazon ROCKA 80tih.

 

cekaj ti ocec da kazes kako te frizure nisu u fazonu 80ih???? Ono izvini ali ti onda nisi normalna iskreno brate...Ovo su i onako samo fotosesn slike gde svako stavlja frizurice da mu izgledaju sto vece i natapiranije! A i svi oni se tapiraju tako da ne vidim razliku... uostalom stvari EVOLUIRAJU... ionako tipicna 80's frizura je bio mulet...

 

Ako nisu fazon roka 80ih ove frizure kazi mi koji su fazon?

 

I nemoj molim te da kazem EMO jer emosi ne nose takve frizure cak nemaju ni duge... All American Rejects, Fall Out Boy, Tokio Hotel, Cinema Bizzare... daj molim te...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako malo uporedis videces koliko su ove starije frizure spontanije i drugacije, dok ove nove nisu cak ni tapirane vec samo nakostresene, ispeglane, upicanjene, iste, svaka dlaka na svom mestu itd, sto je po meni totalno bzvz...Cak im je i stil oblacenja postao upicanjeniji i urbaniji..jednostavno nije isto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbte postao "upicanjeniji i urbaniji" ... :D

 

Oba odgovaraju modi toga vremena... Ovako kako su obuceni / natapirani ovi novi bendovi je moda u Skandinaviji ( jeste, znam ) a onakva je bila moda u 80ima. EVOLUCIJA BRATO!

 

I sta os da kazes da nisu u fazonu 80ih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

manje vise lupetate gluposti... lik nije trazio old school fazon nego slike rock bendova iz 80ih i glam frizure...

 

Ne znam ko ovde prica o old school fazonu ( ako tako nesto i postoji ). Evo pogledaj ove frizure koje sam uploadovao od 80's bendova. Jer ima Dzim Zilet ima na spic frizuru? Ima. Ima li Michael Monroe? Ima. Koj onda qrac pricas?

 

Prvo si poceo da pricas kako su to emo frizure, pa kako ja nemam pojma sta je glam (svaka ti cast za to) a sada neki old school. WTF?

 

Ovake frizure sada nose NEKI glam bendovi. ja sam te postovao jer ih volim... Postoje glam bendovi koji uopste ne tapiraju ili ju samo razbaruse ili uopste nemaju dugu kosu... Sve to zavisi od benda do benda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...