Jump to content

Frizure 80-ih


Whitesnake_Zr

Recommended Posts

Bilo je i kod nas i u Americi i lepih i odvratnih frizura 80tih.

Ja na svirkama vidjam jednu ribu ima natapiranu plavu kosu, meni je to toliko smesno ali to je samo moje misljenje, ako je njoj to lepo ok.

Њој и не стоји лоше, али је фризура као фризура фуј!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта ти имаш против аеродинамике, мајке ти.. :) И није, ево овај РНА је имао баш фину дугу кос'цу

Тачно тако, имао. А немам је више противно својој вољи, али биће, биће!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imala sam friz kao Bleki (ko zna zna :D ) doduse u ljubicasto/beloj varijanti... Pre godinu i po dana i bila chupe dok mi shishke nisu porasle, a sad ne znam da li ponovo izvodim nesto ili da nastavim da je pustam...

 

Sad mi je kosa manje vise stepenasta kao kod recimo Sebastian Bacha ..sa ostalim belim pramenovima (zulufima) koje takodje dugo imam, samo moje kose ima malko vise nego u Bacha :D

 

Njah...bitno da je zdrava i da je duga!

 

Evo jedne OD frizura 80tih:

2695439_e6a1f48f3e_m.jpg

 

Google je cudo!

 

KAKO si dosla do belih pramenova??? si prirodno svetla? ili shta shta kako kako kako dodjavola KAKO???

 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam frizure iz 80.-ih.Pogotovo muske. :opusteno:

Kad sam bila mladja,imala sam obicaj da ponekad tapiram kosu.Ali,posto je ravna i crna,izgledala sam kao Blackie. :meshuggah::bigblue:

U septembru sam se osisala do ispod usiju(ceo zivot sam nosila dugu kosu,pa mi je tesko palo :rolleyes: ),ali,pustam da mi opet poraste do stare duzine,da bih opet mogla da uradim nekadasnje natapirane shishke. :rockdevil:

 

 

Inace,ima u BG jedan lik,vidjam ga stalno na konc. i svirkama,a ponekad i u gradu-totalno cool izgleda,skroz fazon 80.-ih-frizura,rokerica,kaubojke......Znaci,savrsenstvo!

Jebiga,mi u Cacku nemamo takvih muskijeh primeraka. :icon_ne:

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тачно тако, имао. А немам је више противно својој вољи, али биће, биће!

 

Биће.. Јеј!!! :) Једва чекам да опет пустиш онако лепу косицу... :meshuggah:

 

Црна Дама > гарант мислиш на Мајора.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али, неће ови моји из бенда да ме послушају да урадимо једну зајебантску фотку, да натапирамо косе (сад ће морати да се сачека док моја порасте) и да се сликамо у дречавим хеланкама са напућеним уснама и бедрима избаченим у страну, рани Пантера фазон.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace,ima u BG jedan lik,vidjam ga stalno na konc. i svirkama,a ponekad i u gradu-totalno cool izgleda,skroz fazon 80.-ih-frizura,rokerica,kaubojke......Znaci,savrsenstvo!

Jebiga,mi u Cacku nemamo takvih muskijeh primeraka. :icon_ne: [/b]

 

Da, ti misliš na Majora, ali nije on jedini! :P

 

I ja imam 80s frizuru i rokericu i uske duboke farmerke i trešerice, ali mi je ravna kosa, pa nemam onako ogromnu kosu. -.-

 

 

Али, неће ови моји из бенда да ме послушају да урадимо једну зајебантску фотку, да натапирамо косе (сад ће морати да се сачека док моја порасте) и да се сликамо у дречавим хеланкама са напућеним уснама и бедрима избаченим у страну, рани Пантера фазон.

 

E, to bi bilo do jaja! :lol:

 

Јооооооооој.... хвала Богу да неће да те послушају. Мислим, јес да ја тебе готивим и све то, али ти у хеланкама....... Мушко у хеланкама.. пих фуј :)

 

Ja bih nosio helanke, samo kad bih našao iste negde. -.-

 

mislim da su ovi iz twisted sister-a imali ubedljivo najgore frizure 80-ih :P;):) :)

 

posed_01.jpg

 

KAKO SU DO JAJA (za jedan fensi bend)!!! Kose su im VRH, osim pevaču. :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam,od celog tog 80s fazona helanke se mi oduvek jedine bile neprihvatljive,ja licno nikada ih ne bih obukla....a musko u helankama mi je smesno,pogotovo ako ima krive noge. :lol:

Ne,uopste nisam za helanke na muskarcu,dok su uske farmerice ili kozne pantalone vec druga stvar.... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...