Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvo mi je naslov teme delovao penzionerski, ali kad malo bolje razmislim, sve sto je napisano ovde je tacno. (Osim ovoga za pedofile, :) ali dobro...)

 

Jeste to krivica i drustva, i sistema vrednosti, i svega, ali sranja koja se desavaju u izlascima najvise su individualna krivica. Jesu to napaljeni klinci od 15 godina, ali nisu operisani od razmisljanja. Tj, odredjeni pojedinci jesu, pa oni i pune novinske rubrike.

Razumem da jeste sranje sto je "normalno" da neko od 13 godina dolazi kuci u 4 ujutru mrtav pijan, ali takvu fazu je bolje proci u 13-oj godini nego u dvadesetoj ili jos kasnije...

Stvarno, kad vidim da se neko ko ima 25 godina ubio od alkohola i jedva stoji na nogama, brljavi i ne zna za sebe, to mi je mnogo odvratnije nego kad u istoj ulozi vidim klinca koji ce na tome nesto nauciti i valjda ce se unormaliti za koju godinu.

Zalosno je samo sto neki na takvim situacijama nista ne nauce nego nastave sa sranjima. Mozda je to vec krivica roditelja, jer oni su ga docekali kuci i gledali kako ceo naredni dan ne moze da funkcionise od mamurluka.

 

Ali bitno da imamo crvene krugove na filmovima i serijama, da oni kojima je zabranjeno da gledaju odredjenu vrstu filmova znaju kad je vreme da se lepo pokupe, izadju napolje i napiju se kao stoka.

Tako drzava brine o mladim generacijama. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako.Ako neko zeli da se drogira i opija,on ce naci nacin i mesto.Pobeci ce iz skole ili tako nesto.

Ajde recimo da je tako. A onda pogledaj situaciju kad sam ja imao 15 godina.

 

Beše to 1996, kriza, besparica. Dragstori su radili do 8, kafići do 11, diskoteke do 1. Posle 1 nije nigde bilo ni žive duše.

 

Pivo je koštalo u dragstoru oko dinar i po (zavisno od proizvođača), a u kafiću/diskoteci 4 dinara, sećam se toga kao juče da je bilo. A ti izađeš sa 5 dinara u grad. Ko je imao 10 bio je car, sa 20 si mogao da kupiš ceo grad.

 

Rakiju i vinu je retko ko pravio kući jer se nije imalo para ni za to. Vutra je bila misaona imenica, a kamoli heroin i kokain. Pankeri su duvali lepak koji su maznuli sa časova tehničkog.

 

Sad ti meni reci da li sam ja imao način i mesto da se napijam, a želeo sam to?

 

Jesam i iz škole bežao, ali opet nisam imao u džepu za više od 2 piva.

 

Današnjim klincima je mnogo lakše, jer imaju para, dragstori rade celu noć, a kafići i diskoteke do ujutru, a naravno da ima i droge koliko voliš. Nije ni čudo što se svi napijaju i drogiraju.

 

To što nisu postojale neke naročite zabrane za maloletnike pre desetak godina ne znači da je sve bilo isto. Vremena su bila mnogo drugačija, ali toga se izgleda niko više ne seća.

Edited by Hudini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci naravoucenije je da sto nam standard vise bude skakao to ce se po geometrijsoj progresiji i broj narkosa i alkosa povecati? :D

 

Ali ipak kad malo bolje pogledate okruzenje mi smo jos i super prosli. Evo recimo Ukraina, kod njih je sida postala toliko rasprostranjena da razmisljaju da zvanicno proglase epidemiju, vise imaju obolelih od side nego od prehlade (narkomanija i kurve) znaci kurvi na svakom cosku, isto tako i Moldavija, deo Rumunije i jos masa zemalja koje su prosle ili prolaze tranziciju. Znaci nismo ni tako losi. Mada i u bogatijim i razvijenijim sredinama nije nista bolje. Moja sestra je jedno vreme zivela u Pragu i kaze da se tamo klinci sto puta vise razvaljuju od droge i alkohola, promiskuitet cveta i slicna sranja.

 

Znaci nije nuzno da se posipamo govnima po glavi (ali ni pepelom) ima dosta i boljih i gorih od nas, ali definitivno treba raditi na tome da sto vise popravimo tu situaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ostajao do 6 ujutru.

i to u lokalu narko dilera XD

pa ipak ne pijem, nit sam se ikad drogirao.

do koliko radi klub, nema nikakve veze.

Upravo tako.Ako neko zeli da se drogira i opija,on ce naci nacin i mesto.Pobeci ce iz skole ili tako nesto.Ja se cvrsto drzim stava da sve zavisi od roditelja i od toga sta oni deci usade ili ne usade u glavu,tj. od vaspitanja.

Malo ste pobegli od teme al' ajd.

Ako si mlad, ne mozes da se zastitis od manijaka (to je tema prvog posta) a pogotovu ako si pod dejstvom alkohola i narkotika.

I naravno da ako se takav vracas kuci u 2-3h ujutru da si laka meta lopova, silovatelje i ostalih manijaka.

Zar ne?

 

Beše to 1996, kriza, besparica. Dragstori su radili do 8, kafići do 11, diskoteke do 1. Posle 1 nije nigde bilo ni žive duše.

Pivo je koštalo u dragstoru oko dinar i po (zavisno od proizvođača), a u kafiću/diskoteci 4 dinara, sećam se toga kao juče da je bilo. A ti izađeš sa 5 dinara u grad. Ko je imao 10 bio je car, sa 20 si mogao da kupiš ceo grad.

Rakiju i vinu je retko ko pravio kući jer se nije imalo para ni za to. Vutra je bila misaona imenica, a kamoli heroin i kokain. Pankeri su duvali lepak koji su maznuli sa časova tehničkog.

Sad ti meni reci da li sam ja imao način i mesto da se napijam, a želeo sam to?

Jesam i iz škole bežao, ali opet nisam imao u džepu za više od 2 piva.

Današnjim klincima je mnogo lakše, jer imaju para, dragstori rade celu noć, a kafići i diskoteke do ujutru, a naravno da ima i droge koliko voliš. Nije ni čudo što se svi napijaju i drogiraju.

Ziva istina. :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo recimo Ukraina, kod njih je sida postala toliko rasprostranjena da razmisljaju da zvanicno proglase epidemiju, vise imaju obolelih od side nego od prehlade (narkomanija i kurve) znaci kurvi na svakom cosku, isto tako i Moldavija, deo Rumunije i jos masa zemalja koje su prosle ili prolaze tranziciju.

Razumem i to. Naše ženske su ipak imale dovoljno ponosa da ne odu na zapad trbuhom (ili bolje reći pičkom) za kruhom, a tamo je situacija bila drugačija. E, onda su te iste Ukrajinke i Moldavke odslužile svoje po Holandiji i Nemačkoj i vratile se kući sa markama u džepu i sidom među nogama, a naravno niko tamo ne koristi kurtone (loše razvijena svest) i eto ti epidemije. Da su se naše ženske tako masovno prodavale na zapadu, i kod nas bi bilo epidemije, u to ne treba sumnjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem i to. Naše ženske su ipak imale dovoljno ponosa da ne odu na zapad trbuhom (ili bolje reći pičkom) za kruhom, a tamo je situacija bila drugačija. E, onda su te iste Ukrajinke i Moldavke odslužile svoje po Holandiji i Nemačkoj i vratile se kući sa markama u džepu i sidom među nogama, a naravno niko tamo ne koristi kurtone (loše razvijena svest) i eto ti epidemije. Da su se naše ženske tako masovno prodavale na zapadu, i kod nas bi bilo epidemije, u to ne treba sumnjati.

 

Sve je to tacno, ali ima i jos jedna stvar: koliko se god te Ukrainke jebu po zapadu za lovu, jos vise su se jebale/jebu u Ukraini za lovu. Kako u gradovima (Kiev) ili lukama gde dolaze mornari puni para i zagoreli (Odesa) tako i po unutrasnjosti (znaju nase kamiondzije koje su tu u tranzitu) a njihovo shvatanje je da nije nemoralno zaradjivati za zivot pa makar to bilo i sexom. Uzasno ih mnogo ima. I naravno i u drugim slicnim zemljama. I na sve to dodaj enormnu narkomaniju i eto ti epidemije side. I kod nas je bilo/ima kurvi, ali u mnogo, mnogo manjem broju.

 

Znaci ipak smo se mi dosta sacuvali tih posasti i sad treba prionuti da se istrebi ono sto nismo do sada. Ma sta mi pricali ipak smo mi mnogo zdravija nacija po nekim pitanjima od mnogih u Evropi. Mi smo sportska nacija i to nas je dosta spasilo i spasavace (izmedju ostalog) ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali bitno da imamo crvene krugove na filmovima i serijama, da oni kojima je zabranjeno da gledaju odredjenu vrstu filmova znaju kad je vreme da se lepo pokupe, izadju napolje i napiju se kao stoka.

Tako drzava brine o mladim generacijama. :D

 

Jopet greshka. O mladima brinu roditelji, drzhava im pruzha druge stvari.

 

Nisu kriva deca. Ona su tabule raze i uche od okoline. Problem je u nama koji postajemo roditelji, pre nekih petnaestak godina smo mi bili ti koji su pomerali granice shta je prihvatljivo i normalno. A poshto je dobar deo nas potpuno nenormalno neodgovoran, nemoguche je ni da klinci budu ishta bolji (iver ne pada daleko od klade blabla...)

 

 

jedina dobra strana toga je shto kad mi klinac dodje odvaljen gajbi znachu mu po ochima od chega se odvalio i znati da imam problem :) , a ne ko neinformisani roditelji kojima klinac dodje pijan gajbi a oni misle da je gudriran ili obrnuto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ipak smo se mi dosta sacuvali tih posasti i sad treba prionuti da se istrebi ono sto nismo do sada. Ma sta mi pricali ipak smo mi mnogo zdravija nacija po nekim pitanjima od mnogih u Evropi.

 

Potpuno tačno!

 

Omladina u Nemačkoj je mnogo gora nego ovdašnja. Ne možete ni da zamislite na šta to liči u malo siromašnijim krajevima Nemačke. Prosto ti bude loše kada vidiš koliko je omladina tamo pukla. Kod nas je stanje jos i dobro, s' obzirom kroz kakva je sve sranje prošla ova država poslednjih 18 godina. Ne treba samo kukati, nego i preduzeti nešto po tom pitanju.

Na žalost zakon se ne poštuje kod nas uopšte. Treba uvesti rigorozne kazne za sve klubove koji puštaju maloletnike, i sve prodavnice koje prodaju maloletnicima cigare i alkohol!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem i to. Naše ženske su ipak imale dovoljno ponosa da ne odu na zapad trbuhom (ili bolje reći pičkom) za kruhom, a tamo je situacija bila drugačija. E, onda su te iste Ukrajinke i Moldavke odslužile svoje po Holandiji i Nemačkoj i vratile se kući sa markama u džepu i sidom među nogama, a naravno niko tamo ne koristi kurtone (loše razvijena svest) i eto ti epidemije. Da su se naše ženske tako masovno prodavale na zapadu, i kod nas bi bilo epidemije, u to ne treba sumnjati.

cek u holandiji i nemackoj ne koriste kondome?? :) ili sam nesto pogresno razumeo? Onda bi bilo da je u nemackoj epidemija side. bice da su se one vratile bez side i bez para, pa tamo nastavile bez kondoma i pocele da sire sidu..Ne znam da li se seca neko skandala kada je negde u bosni (pre mozda godinu, godinu ipo) ostavljena devojka (mozda ukrajinka) ispred bolnice, koja je umirala od upale pluca. Ispostavilo se da je imala sidu i da je radila do poslednjeg dana. Dovoljno je pozivela da posvedoci da je imala po nekoliko musterija na dan i da niko nije koristio kondom. Pitam se samo koliko je nevinih zena (u braku) bilo zarazeno, zbog muske gluposti. Kada budu poceli da umiru po srbiji ljudi, moze da bude slicno. Za sad malo njih umire od side i nema statistike. Testira se onaj ko mora.

Sto se tice dece, to je veoma kompleksno. Mozda je neka mama povela dete kada je palila kantu, zato sto nije imala struje, i nije mogla da okupa mladjeg brata. Skole odavno nisu vaspitno obrazovne ustanove, vec samo obrazovne. Sad djak ima vise prava nego nastavnik, nastavnik ne sme da povisi ton, onda se postavlja pitanje da li otac sme... Svako ima udela u tome, sto roditlji, okruzenj, drzava...svi pomalo i eto promasene generacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. cek u holandiji i nemackoj ne koriste kondome??

 

2. Ne znam da li se seca neko skandala kada je negde u bosni (pre mozda godinu, godinu ipo) ostavljena devojka (mozda ukrajinka) ispred bolnice, koja je umirala od upale pluca. Ispostavilo se da je imala sidu i da je radila do poslednjeg dana.

 

3. Sad djak ima vise prava nego nastavnik, nastavnik ne sme da povisi ton, onda se postavlja pitanje da li otac sme... Svako ima udela u tome, sto roditlji, okruzenj, drzava...svi pomalo i eto promasene generacije.

1. AIDS se često prenosi i preko kondoma. To bi takav pametnjaković kao što si ti morao da zna. Osim toga u Holandiji i Nemačkoj najveći centri prostitucije su upravo i najveće luke, a najbolje mušterije naravno mornari, koji nose ko zna kakve boleštine sa sobom. To je uvek bilo tako.

 

2. To je bilo pre 3, 4 godina. Devojka jeste bila Ukrajinka. Upravo zbog te devojke u domaću medicinsku praksu je ušao termin "zarazna A-bomba", jer se ispostavilo da je osim upale pluća (zbog koje je primljena u bolnicu) i AIDS-a (od kog je i umrla), imala još i hepatitis C i tuberkulozu. Ipak, skandal nije izbio zbog njenog zdravstvenog stanja, već zbog činjenice da je bila izuzetno skupa kurva čija klijentela su bili uglavnom novopečeni bosanski tajkuni.

 

3. Generacije su promašene od kraja osamdesetih naovamo. Kad sam ja bio prvi, drugi razred, bila je najnormalnija stvar da ti učiteljica (bilo tvoja, bilo neka druga) zavali šamarčinu ili ti otkine pola kose kad te počupa, a da ne pričam šta su roditelji umeli da rade. Zato u mojoj generaciji (pričam isključivo o svom gradu) ima jako malo vucibatina, narkomana i propaliteta, dok su u generacijama rođenim 7, 8 godina posle mene narkomani za primer, kakvih ima. I pedera, i dilera, i manijaka, i ubica.

Edited by Hudini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Prvo, nema potrebe da se malim govnarima izdaje licna karta dok ne napune 18. malim probisvetima ispod 18 treba zabraniti ulaz na svaki splav, u svaki klub. i da pokušaju da udju preko veze, na foru da znaju gorilu na ulazu, pedera-šankera unutra, nema! toj dvojici otkaz,a te što su pokušali da udju dandare. i marš napolje!!!

Ja ne mogu, izadjem da prošetam svoje lanene bele pantole (bez gacja ispod, mada desi se da nosim uzani slip), udjem u klub, i osetim se ko penzioner...lepo je videti sve te utegnute guzičetine, stegnute sise, napućena usta, ali kad saznaš da ta dupeta i sise imaju svega 15 godina, stvarno počinjem da se plašim, i pitam se kakvi su to roditelji, da li znaju de su im deca. posle kuku lele kad ih nadju silovate ili kindnapovane nekud u noći.

Roditelji kukaju kad se pojavi neki pedo medjed, a o tome ne razmisljaju kad puste svoje maloletne šćeri da idu u grad, napirlitane i utegnute ko bedevije od 30 godina. Znači, svim maloletnim štakorima, ulaz po klubovima da bude dozvoljen do 9 makismum,ali stvarno i posle toga, trkelj, i kuci.

Klinke sa 15 ne nose gacje, bruseve, sminkaju se gore nego kurve kod temerina i bača. Ja kad sam imo 15 godina vidim gaće bubrežnjače u neke klinke pa mi lepo, i zamisljam sta je ispod, a sta ovi klinci, imaju sve na tacni, zato su svi i prsli mamicu im jebem štakorsku. pa ja da imam dete, jebo bi mu mamicu (ali zaista), reko bi mu jebaću ti mater što kasno ižlaziš, i posle bi mu stvarno jebao mater. njega bi otero u sobu da uči, a ja bi sproveo u delo ono što sam mu rekao da ću da uradim. deca treba drzati na uzici do 18-e,i vaspitati ih ko u zabeli dok ne sazriju, i ne shvate šta je život. a ne da idu u klubove de dolaze neizivljene voline sa pezoima u zatamljenim staklima. mrcine koje ne mogu da pojebu nista preko 30, jer su jadni, jer imaju patkove velicine zrna pasulja, jer osim love samo suntavilno sivilo imaju u glavi i ondak startuju te pink klinke koje eto, u njima vide priliku da budu vidjene. zimi nose kratke majice di sevaju goli bubrezi i krivi se kičma, i odose jajnici brale, ali ne,male glupace oce da udovolje sominama celavima, a ovima bitno da istresu svoj pasulj, i da ih sutra odjebu uz frazu ''bez kuci kurvo''. znaci, deci zabraniti pristupe pre 18-e,a celavima pesnice u glavu i kolac u prkno.jebo im ja pas mater!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. AIDS se često prenosi i preko kondoma. To bi takav pametnjaković kao što si ti morao da zna. Osim toga u Holandiji i Nemačkoj najveći centri prostitucije su upravo i najveće luke, a najbolje mušterije naravno mornari, koji nose ko zna kakve boleštine sa sobom. To je uvek bilo tako.

 

2. To je bilo pre 3, 4 godina. Devojka jeste bila Ukrajinka. Upravo zbog te devojke u domaću medicinsku praksu je ušao termin "zarazna A-bomba", jer se ispostavilo da je osim upale pluća (zbog koje je primljena u bolnicu) i AIDS-a (od kog je i umrla), imala još i hepatitis C i tuberkulozu. Ipak, skandal nije izbio zbog njenog zdravstvenog stanja, već zbog činjenice da je bila izuzetno skupa kurva čija klijentela su bili uglavnom novopečeni bosanski tajkuni.

 

3. Generacije su promašene od kraja osamdesetih naovamo. Kad sam ja bio prvi, drugi razred, bila je najnormalnija stvar da ti učiteljica (bilo tvoja, bilo neka druga) zavali šamarčinu ili ti otkine pola kose kad te počupa, a da ne pričam šta su roditelji umeli da rade. Zato u mojoj generaciji (pričam isključivo o svom gradu) ima jako malo vucibatina, narkomana i propaliteta, dok su u generacijama rođenim 7, 8 godina posle mene narkomani za primer, kakvih ima. I pedera, i dilera, i manijaka, i ubica.

1.ok ja pametnjakovic. I prija mi i ne prija. Sida preko kondoma? u laboratoriji je sve moguce. Danas niko ne kaze da nije nesto nemoguce, jer je sve moguce, samo se operise sa nekom verovatnocom. Sex na ex, kao sto rade takve kurve, sa kondomo je veoma siguran. Nema poljubaca, lizanja bla bla...sve je to glupo raspravljati. Ali nije glupo raspravljati da su te zene donele sidu u ukrajinu, a da nisu pre toga rasirile po zapadnim zemljama. To ispada da su one radile samo po mestima na kojima nisu htele domace. Ukraina nema mornare, tako da je sve bolesti uvezla preko nemacke i holandije. Ajd jos jednom razmislis pre nego sto nekom nesto,kazes pametnjakovicu.

2.Pametnjakovicu, skandal je izbio zato sto su tako jeftinu kurvu (ostavljena na ulazu u bolnicu), posecivali svi redom. Zato sto je bila lepa, a jeftina. Jeste da novine lazu, ali uvek mozes da razmislis pre nego sto nesto zakljucis.Skupa kurva koja je drogirana lezala na krevetu, dok su se redjali celu noc ... skupa kurva, pametnjakovicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nema potrebe da se malim govnarima izdaje licna karta dok ne napune 18. malim probisvetima ispod 18 treba zabraniti ulaz na svaki splav, u svaki klub. i da pokušaju da udju preko veze, na foru da znaju gorilu na ulazu, pedera-šankera unutra, nema! toj dvojici otkaz,a te što su pokušali da udju dandare. i marš napolje!!!

Ja ne mogu, izadjem da prošetam svoje lanene bele pantole (bez gacja ispod, mada desi se da nosim uzani slip), udjem u klub, i osetim se ko penzioner...lepo je videti sve te utegnute guzičetine, stegnute sise, napućena usta, ali kad saznaš da ta dupeta i sise imaju svega 15 godina, stvarno počinjem da se plašim, i pitam se kakvi su to roditelji, da li znaju de su im deca. posle kuku lele kad ih nadju silovate ili kindnapovane nekud u noći.

Roditelji kukaju kad se pojavi neki pedo medjed, a o tome ne razmisljaju kad puste svoje maloletne šćeri da idu u grad, napirlitane i utegnute ko bedevije od 30 godina. Znači, svim maloletnim štakorima, ulaz po klubovima da bude dozvoljen do 9 makismum,ali stvarno i posle toga, trkelj, i kuci.

Klinke sa 15 ne nose gacje, bruseve, sminkaju se gore nego kurve kod temerina i bača. Ja kad sam imo 15 godina vidim gaće bubrežnjače u neke klinke pa mi lepo, i zamisljam sta je ispod, a sta ovi klinci, imaju sve na tacni, zato su svi i prsli mamicu im jebem štakorsku. pa ja da imam dete, jebo bi mu mamicu (ali zaista), reko bi mu jebaću ti mater što kasno ižlaziš, i posle bi mu stvarno jebao mater. njega bi otero u sobu da uči, a ja bi sproveo u delo ono što sam mu rekao da ću da uradim. deca treba drzati na uzici do 18-e,i vaspitati ih ko u zabeli dok ne sazriju, i ne shvate šta je život. a ne da idu u klubove de dolaze neizivljene voline sa pezoima u zatamljenim staklima. mrcine koje ne mogu da pojebu nista preko 30, jer su jadni, jer imaju patkove velicine zrna pasulja, jer osim love samo suntavilno sivilo imaju u glavi i ondak startuju te pink klinke koje eto, u njima vide priliku da budu vidjene. zimi nose kratke majice di sevaju goli bubrezi i krivi se kičma, i odose jajnici brale, ali ne,male glupace oce da udovolje sominama celavima, a ovima bitno da istresu svoj pasulj, i da ih sutra odjebu uz frazu ''bez kuci kurvo''. znaci, deci zabraniti pristupe pre 18-e,a celavima pesnice u glavu i kolac u prkno.jebo im ja pas mater!!!

 

Mudro receno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ste pobegli od teme al' ajd.

Ako si mlad, ne mozes da se zastitis od manijaka (to je tema prvog posta) a pogotovu ako si pod dejstvom alkohola i narkotika.

I naravno da ako se takav vracas kuci u 2-3h ujutru da si laka meta lopova, silovatelje i ostalih manijaka.

Zar ne?

 

 

Ziva istina. :D

 

 

Ajoj!

pa svidja mi se tema!

zbog ove teme su me na krstarici proglasili za pedofila.

netju navoditi imena, al tamo je 2-3 ljudi sralo po

meni u istom trenutku. zasto?

zato sto sam ja srao po klinkama kojima visi pola dupeta

i kache golishave slike na net. pa se posle chude

sto ih neko silovao. dotichna devoja koja je

kenjala po meni, i rekla da branim pedofile, isto

naravno kachila u to vreme svoje golishave slike na

njen myspace nalog (chak sam i sejvovao slike <3)

i pitala me ovako:

"sta ako se ja obuchem provokativno i ako me neko siluje bitju ja kriva za to?"

 

pa naravno da otjesh tjurko jedna! :D

budala i psihopata tje uvek biti, ne mozhemo

ih sve pohapsiti. pedofili i psihopate su medju nama

izgledaju kao ja, ti ili wi....

ALI shto mozhesh uraditi, je da ne privlachish toliko pazhnje!

zar ne?

nauchish lepo svoju decu, da se lepo ponashaju, ne prichaju

sa nepoznatim chikama, i da se ne oblche ko da tje im sisa ispasti,

i da ne kache golishave slike na net

eto.

 

....

Klinke sa 15 ne nose gacje, bruseve, sminkaju se gore nego kurve kod temerina i bača.

.....

 

 

U temerinu ima kurvi?!?!?!?!

GIVE INFO NOW!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...