Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

Ja sam jednom jebao na groblju.

 

Majke mi, nisi normalan !!!! ahahaha

Ne verujem !!! :) P:) :)

 

Ja imam gori telefon od svih vas... Niko nece da me zove, jer ode baterija posle 5 sekundi razgovora... ahaha :) :)

Edited by _lolz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se i dalje zgrazavam.Iskren sam jebiga,i stvarno bi me bilo sramota da imam sisatu ribu koja ima pileci mozak.Onda bi ja verovatno bio jos veci idiot kad bi bio sa njom na duze...

Samim tim sto bi bio sa takvom ribom sam sebi bi bio nevidjena budala a to ne bih dozvolio

Ovo je tacno. :pivopije:

Pre mesec dana sam izasao u diskoteku i u roku od pola sata njih dve su prisle da mi traze broj telefona.Jedna je '90 a druga '91.Naravno nisam im dao.Imao sam dosta riba ali u zadnje vreme uglavnom se klinke lepe za nas starije.Ko voli nek izvoli,sto se mene tice neka hvala

Ispravan postupak.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto ne volim klinke,pa imam vise razloga.Oduvek sam imao devojke koje su tu mog uzrasta i slicnih shvatanja,slicnog mentalnog sklopa.Navikao sam na tako nesto,jednom sam se zajebao i upoznao sa nekom klinkom sa kojom nisam znao o cemu da pricam.Sve moje teme su njoj bile smor i obrnuto,onda sam rekao da vise nikad necu sa tako necim da se mlatim.

 

A da bih stvarno bio sa nekom devojkom prvo i osnovno mi je da bude pametna,ako je za kresanje za jedno vece,od takve i ne mogu da ocekujem da bude pametna.Takve obicno uspeju da se probiju zbog sisa i dupeta,a probiju se kod onih koji su jos gluplji od njih samih.Cast izuzecima ali ja tako gledam na te stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja najvise mrzim kad devojka meni pridje da se upoznamo. to mi je prvi znak da ona hoce samo da joj neko plati pice, a mozda i dva pa posle ili ostane s njim pa zavrse kod njega u gajbi, kolima ili vec negde, ili nadje nekog ko ima vise para

 

Ja pice mogu da platim svojoj devojci i drugarici,a nekoj ribi koju poznajem 5 minuta ne bih nikad platio.Ne zbog para nego zbog principa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jeste sad ispada da su svi iskusni u vezi usrane decurlije.Sa koliko ste klinki bili?Koliko ste ih jebali?

Iz mojih postova verovatno moze da se zakljuci da nikad nisam jebao klinku,meni je to odvratno i ogavno.Pogotovo sto vecina glumi ludilo a kurac nisu ni na televiziji videle.

 

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...