Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

hahah...rekoh,da sam musko... e sad,posto sam zensko, to bas i ne bih... jer me klinci ne zanimaju... i stvar je drugacija jer bi ovako mene jebali...a da sam musko ja bih jebala...komprende?

 

lame.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nja...stagod... ako ja sad imam 18 god a neki klinac npr 15...dajte ljudi pa sta ce mi to... to nije ni za kurac.a da sam tip od 18 godina s klinkom od 15...to je vec druga prica...hahahaa

 

lepo receno ;) Devojkama trebaju stariji momci, iskusniji, sta da rade sa svojim glupim vrsnjacima ili ne daj Boze mladjim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo receno ;) Devojkama trebaju stariji momci, iskusniji, sta da rade sa svojim glupim vrsnjacima ili ne daj Boze mladjim ;)

 

Piletina se za prste lepi.... :twisted:

Uostalom, godine nisu neko merilo stanja u glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piletina se za prste lepi.... :twisted:

Uostalom, godine nisu neko merilo stanja u glavi.

 

Tako obicno razmisljaju cice preko 30 godina ;)

 

E sad opet dolazimo do namene. Drugacije je ako covek trazi cisto nesto za pod noz, a drugacije ako trazi nesto ozbiljnije. Meni je licno, kada je ozbiljna veza u pitanju, mnogo vazniji softver od hardvera, mada ni hardver nije totalno nebitan, ali jbg, softver vremenom postaje sve savrseniji i prilagodjeniji dok hardver neminovno propada i ako se vezes uglavnom za hardver sve je osudjeno onda na propast ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako obicno razmisljaju cice preko 30 godina ;)

 

E sad opet dolazimo do namene. Drugacije je ako covek trazi cisto nesto za pod noz, a drugacije ako trazi nesto ozbiljnije. Meni je licno, kada je ozbiljna veza u pitanju, mnogo vazniji softver od hardvera, mada ni hardver nije totalno nebitan, ali jbg, softver vremenom postaje sve savrseniji i prilagodjeniji dok hardver neminovno propada i ako se vezes uglavnom za hardver sve je osudjeno onda na propast ;)

Nije ti bas najbolji primer. Obicno ti za dobar softver treba i jak hardver, a to je u ovom slucaju uglavnom obrnuto.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas danas sam obracao paznju dok sam setao psa,u centru grada proslo je dosta riba,kontam negde 25+ i to je zlo koliko su dobre.Nisu bile atraktivno obucene,vise onako zenstveno.Ne znam,meni se to svidja,kad vidim ribu u minicu koji ima svrhu da pokaze a ne da sakrije picku zgadi mi se zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ti bas najbolji primer. Obicno ti za dobar softver treba i jak hardver, a to je u ovom slucaju uglavnom obrnuto.

 

Naravno, ali nista preterano, nappucano, da svi ostaju bez daha kada vide ;)

 

Inace slazem se sa Sigalom da je mnogo lepse kada vidis zenstvenu devojku, koja je lepa kada je obucena normalno, obicno, a te cice koje pokazuju picku ispod minica svojom pojavom pokazuju sta zele - da ih tretiras kao meso i nista vise. I posle se cude kako ne mogu da nadju "normalnog" tipa i tako ta sranja. Ako pokazujes sise i picku normalno je da ce te startovati neko koga to prvenstveno zanima i nista vise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zasto se toliko insistira na duplim standardima.

Ako je ok da decko nadje devojku sa kojom se super kapira i koja je mladja od njega, zasto onda nije ok i suprotno?

 

Vise ne zivimo u vreme kada su nama nejakim devojcicama (mladim rodiljama) potrebni iskusni macho muskarci koji ce da nas cuvaju od vukova, divljih svinja i da love za porodicu posto su nas kozama otkupili od oca....

 

Ne, nisam feministkinja, actually, one mi se gade.

Danas se toliko insistira na toj jednakosti - u obrazovanju, samostalnosti, poslu i slicno...

Shvatam ja - balkan i slicna sranja... Ali ipak :)

 

Mozda sam previse "moderna" devojka :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise ne zivimo u vreme kada su nama nejakim devojcicama (mladim rodiljama) potrebni iskusni macho muskarci koji ce da nas cuvaju od vukova, divljih svinja i da love za porodicu posto su nas kozama otkupili od oca....

 

Nema to veze sa vukovima i divljim svinjama, u pitanju je neko drugo iskustvo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zasto se toliko insistira na duplim standardima.

Ako je ok da decko nadje devojku sa kojom se super kapira i koja je mladja od njega, zasto onda nije ok i suprotno?

 

Pravo pitanje. Recimo, kod mene je u odeljenju bilo sasvim normalno što je jedna riba bila sa likom koji je 8 godina stariji od nje, ali kad sam se ja smuvao u 4. godini sa isto toliko starijom ribom, to je bio neviđeni skandal. A ni sa kim se u životu nisam bolje kapirao. I bili smo 4 meseca zajedno.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao riba od '88-og do '79-og uz nesto jako kratko sa ribom '77. I mogu vam reci da je retrospektivno jedina riba koja mi nije zadavala muke zbog svoje emotivne nezrelosti ova '88. Tako da godine nista ne znace, definitivno, ALI SAMO kada se predje odredjena granica. Medjutim, likovi (i ribe) koji pokusavaju da me ubede da je neko klince od 17 (ili nedajboze 15) godina zrelo za vezu ... bitch, please. :rolleyes: A sto rece neko pre mene, ako ce ribe da u prvi plan izbacuju svoje fizicke atribute i samo to, onda nek se ne cude sto ih samo na osnovu njih i procenjuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEmam svedoke, ali zna se za tu pricu po Rumi. Sto je jos gore, ona se svima hvalila, ne ja.

Ууу, па мора да је била нека црњак риба! :) :) :)

 

Recimo, kod mene je u odeljenju bilo sasvim normalno što je jedna riba bila sa likom koji je 8 godina stariji od nje, ali kad sam se ja smuvao u 4. godini sa isto toliko starijom ribom, to je bio neviđeni skandal.

Да те не зову можда Гојко сиса, па због тога? :) :) :)

 

Шалио сам се! :D

Пардон обојици, ово су ми биле тренутне инспирације! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...