Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada sam isao u Mitrovicu, prolazizli smo pored zatvora i ja sam onako pametan rekao: ''Ovde cu ja da studiram" i pokazao na tvorza :):udri: :udri: :udri: :udri:
ma tu opusteno upadas na budzet, imaces i pravo na menzu a dobijas i sobu... :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto da brane lika koji je ko zna koliko dugo silovao i izivljavao se nad detetom i to rodjenom cerkom.... a sto je najgore od svega lik se hvalio sa tim i ponosno pricao sve u detalje :violent::violent::violent:

 

 

Ja bi ga na neomascen kolac nabio picka mu materina ona nenormalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, st aje to belo roblje ?????? I really don't know :udri:

kurve

Pa nisu kurve. One nisu tamo svojom voljom, i ne sluze samo za sex, izrabljuju ih na sve nacine.

Ma Kineze je 'svercovao'

Zato i nije odgovarao. :) :) :)

:blush:

Opusteno, ucis dok si ziv. ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mladi previše rano počinju da prave sranja, za sve to treba čvrsta ruka! Evo ovaj Kirk, samo ganja maloletnice... :mhihi:

Alo bre, ja sam pokrenuo ovu temu, nemo' me pljujes, ja sam "kao uzoran gradjanin" ovde. :D

 

Moreeee, nisu to roditelji dovoljno bili bre! :D LOL

To treba bar dva puta dnevno!

Posle rucka i pre spavanja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ti se i omakne da odeš u zatvor zbog čedomorstva ili neke druge slične egzibicije, ne moraš da pričaš o tome. Kažeš da si ubio nevernu ženu i imaš duplu satisfakciju: omastio si se o mlado meso, a ona tamo ekipa te poštuje i obezbeđuje razne povlastice - cigarete, kurve, tetoviranje, droga,... ma sve prednosti zatvorskog života, barem ono što sam ja video na TV-u.

E, da! Ko se bavio belim robljem (traficking-om), taj ne može na EXIT - oni su protiv toga :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

kad god ja nepostujem, tema obično ode u kurac i stereotip,a čim se ja pojavim sa svojim true postovima, sjatite se svi na temu ko muve na balegu od ovna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosao sam u subotu uvece pored trezora i ne mogu da verujem koja deca tamo idu jebo te ono su sve 14 15 godina a bacaju muda toliko da je to prosto smesno. To samare i mrs kuci. Jebo te mi kad smo imali 16 bio nam je san da blejimo do 1 ili 2 i to u kraju jebo te gde nam ode ova omladina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Prosao sam u subotu uvece pored trezora i ne mogu da verujem koja deca tamo idu jebo te ono su sve 14 15 godina a bacaju muda toliko da je to prosto smesno. To samare i mrs kuci. Jebo te mi kad smo imali 16 bio nam je san da blejimo do 1 ili 2 i to u kraju jebo te gde nam ode ova omladina

 

kad sam studirao u beogradu,isao sam tamo.imaju dobar absint.a i dosta crnaca svraca tamo.ne znam kako je sada. i tada je bilo dece.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako ti se i omakne da odeš u zatvor zbog čedomorstva ili neke druge slične egzibicije, ne moraš da pričaš o tome. Kažeš da si ubio nevernu ženu i imaš duplu satisfakciju:

Tesko da to tako moze. Obicno i ne pricaju izmedju sebe ko je sta uradio, ali se uvek sazna.

 

Pricao mi lik koji je bio dva meseca u zatvoru, zbog neke tuce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da to tako moze. Obicno i ne pricaju izmedju sebe ko je sta uradio, ali se uvek sazna.

 

Pricao mi lik koji je bio dva meseca u zatvoru, zbog neke tuce.

 

Tacno tako..i ne daj bože da te u'vate da si lagao u vezi toga zasto si tamo.

 

Ne tebe,nego bilo koga :wink:

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta napravismo od teme!!!!??????Ontopic-ne valja ni kad roditelji previse strogo drze decu,zato sto ta ista deca polude ko psi sa lanca cim im se ukaze prilika.Treba da postoji neka zlatna sredina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bigblue: Ne mogu da verujem! Ja sam se zajebavao, ali neki od Vas i nisu.

Kao da je tema "Kako najbezbolnije provesti vreme u zatvoru".

Malo sam se uplašio jer je svako od Vas imao šta da napiše na gore pomenutu nepostojeću temu.

Odustajem od daljeg pisanja.

Edited by Rock City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sve tebitchiz od 18 i vise koje bi da luduju,oma treba savatati,karati bez kurtona i praviti im decu. praviti svakoj,a u picku materinu.Karanje,samo to i samo sklepavanje decurlije, tako ce nas biti vise i mozemo da pojedemo sve siptare,a siptarke karati i praviti im polutane-HOBITE, i onda napaszti grcku,ponovo,ko sto je to radio dusan silni.

 

praviti poroda, srbija je ovo, nije zemlja staraca,dosta penzionera,dajte karanja sto vise,sto vise karanja mlade ali zrele picetine i pravljenja dece,kad mogu siptari i cigani i crnci i kinezi,mozemo i mi,boli nas kurac.

 

nema boljeg ludovanja, od skakanja bedevija po kurcu, da izvinu na mojemu postu svi moderatori ovdekan. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bigblue: Ne mogu da verujem! Ja sam se zajebavao, ali neki od Vas i nisu.

Kao da je tema "Kako najbezbolnije provesti vreme u zatvoru".

Malo sam se uplašio jer je svako od Vas imao šta da napiše na gore pomenutu nepostojeću temu.

Odustajem od daljeg pisanja.

Ne brini, ja nisam bio u zatvoru, ali okolina nam je takva da je nemoguce da bar ne znas nekog ko ne zna nekog ko je bio, ako vec ti ne znas nekoga ko je bio.

 

Al sam zakomplikovao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...