Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

Pravo pitanje. Recimo, kod mene je u odeljenju bilo sasvim normalno što je jedna riba bila sa likom koji je 8 godina stariji od nje, ali kad sam se ja smuvao u 4. godini sa isto toliko starijom ribom, to je bio neviđeni skandal. A ni sa kim se u životu nisam bolje kapirao. I bili smo 4 meseca zajedno.

To je bio skandal bratac jer su ovde mnogi zatucani, ako je vama bilo lepo, bolite uvo za komentare nekih ljudi koji nemaju svoj zivot, pa komentarisu tudji.

Ne razumem zasto se toliko insistira na duplim standardima.

Ako je ok da decko nadje devojku sa kojom se super kapira i koja je mladja od njega, zasto onda nije ok i suprotno?

Slazem se.

Pa bas danas sam obracao paznju dok sam setao psa,u centru grada proslo je dosta riba,kontam negde 25+ i to je zlo koliko su dobre.Nisu bile atraktivno obucene,vise onako zenstveno.

Ako ti se svidi neka riba nije toliko bitno kako je obucena.

Ako se meni neka riba svidi ona ce meni biti lepa i da obuce neke stare izlizane farmerke i neku najobicniju majic

 

Jedno vece ulazimo mi u diskoteku i jedno 15 devojcica stoji ispred i moli obezbedjenje da ih pusti,nisu imale 17 godina pa nije moglo.I ja kako sam skot i volim da podjebavam ljude,okrenem se i kazem im 'mrs kuci,jos vam je mleko toplo'

E ova ti je zlatna, moram da zapamtim da ponekad i zezam klince. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, kod mene u razredu ako se moze reci da su ribe, imaju po tri dechka za jedan mesec(valjda se ne jebendishu sa njima), shto je najgore, svi su stariji po 3,4,5 godina !!! ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ajde shto su one glupave, nego shto su ovi pedofilchine nevidjene !!!!!!!!!

Ako ja nadjem devojku za 2,3 godine, koja je normalna, bice fest !!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga vremena se menjaju,kad je za nas mobilni bio misaona imenica danas deca imaju telefone koji vrede kao 15 mojih...

A šta mi još matoriji da kažemo? Kad sam ja završavao gimnaziju (2000), onda su klinci iz moje generacije dobijali mobilni od matoraca kad upišu faks, pa i to samo oni bolje stojeći. U mom razredu u gimnaziji mobilni je imao samo jedan lik, i to truli bogataš, čiji ćale je bio pilot. Ja sam prvi mobilni kupio tek 2003 kad sam išao u Pariz, da mogu da se čujem s matorcima.

 

Sad ako u četvrtom osnovne nemaš mobilni, to mu dođe isto kao da dolaziš bos u školu...

 

kod mene u razredu ako se moze reci da su ribe, imaju po tri dechka za jedan mesec(valjda se ne jebendishu sa njima), shto je najgore, svi su stariji po 3,4,5 godina !!! ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ajde shto su one glupave, nego shto su ovi pedofilchine nevidjene

Još jednom ću ponoviti, videćeš ti ko je pedofilčina kad budeš 5 godina stariji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ууу, па мора да је била нека црњак риба! :) :) :)

Pa bas i nije. Metalka koja se palila na klinacke stvari u metalu, tipa, smrt, pakao i sl, pa je htela na groblju. Ja klinac, zeljan sexa, pa mi nije smetalo. Veza je trajala citavih 5 dana. :)

 

Crnjak ribu sam karao u podrumu neke zgrade. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta mi još matoriji da kažemo? Kad sam ja završavao gimnaziju (2000), onda su klinci iz moje generacije dobijali mobilni od matoraca kad upišu faks, pa i to samo oni bolje stojeći. U mom razredu u gimnaziji mobilni je imao samo jedan lik, i to truli bogataš, čiji ćale je bio pilot. Ja sam prvi mobilni kupio tek 2003 kad sam išao u Pariz, da mogu da se čujem s matorcima.

 

Sad ako u četvrtom osnovne nemaš mobilni, to mu dođe isto kao da dolaziš bos u školu...

 

 

Još jednom ću ponoviti, videćeš ti ko je pedofilčina kad budeš 5 godina stariji...

 

Brate, a;li sa onima koji imaju 13 godina nikad !!!!!!!!!!!!!! To sebi ne bi dozvolio nikada !!!!!!!!!! To je meni bolesno, ali kako kome, nisam rekao da si ti pedofil, samo mislim da je bolesno !!!

 

 

@Sisus za preCednika !!!!!!!!!!!! hahaha :) :) :)

Edited by _lolz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crnjak ribu sam karao u podrumu neke zgrade.

Jel se sećaš kako si pričao kako ćeš jednog dana kad neka tvoja bivša dobije dete reći tom detetu "jebo sam ti mamu"? E sad možeš njenom... :mhihi:

 

Brate, a;li sa onima koji imaju 13 godina nikad

Pazi, pazi, pazi! Ako ona ima 13 godina, a njen dečko je 5 godina stariji od nje, onda je i on običan balavac pa mu tako nešto i priliči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice neka luduju!

I te klinke '92, '93 godiste treba iskoriscavati.

Daklem jebati ih do iznemoglosti dok ti mudanca ne zatrnu...razvile su se u lepe devojke,mutirajuci geni, ko da nisu deca. Ja sam na primer pre mesec dana imao iskustva sa

10 god mladjom od mene ribicom.

I mislite da sam joj bio prvi? Ne varate se, pouzdano znam da se

trsila na redaljci a ovako solo - pitaj Boga.

Svejedno dobro se pokazala,teram dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice neka luduju!

I te klinke '92, '93 godiste treba iskoriscavati.

Daklem jebati ih do iznemoglosti dok ti mudanca ne zatrnu...razvile su se u lepe devojke,mutirajuci geni, ko da nisu deca. Ja sam na primer pre mesec dana imao iskustva sa

10 god mladjom od mene ribicom.

I mislite da sam joj bio prvi? Ne varate se, pouzdano znam da se

trsila na redaljci a ovako solo - pitaj Boga.

Svejedno dobro se pokazala,teram dalje.

 

opa bato...Razbijac dobija konkurenciju - barem sto se duhovitosti tice :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Sto se mene tice neka luduju!

I te klinke '92, '93 godiste treba iskoriscavati.

Daklem jebati ih do iznemoglosti dok ti mudanca ne zatrnu...razvile su se u lepe devojke,mutirajuci geni, ko da nisu deca. Ja sam na primer pre mesec dana imao iskustva sa

10 god mladjom od mene ribicom.

I mislite da sam joj bio prvi? Ne varate se, pouzdano znam da se

trsila na redaljci a ovako solo - pitaj Boga.

Svejedno dobro se pokazala,teram dalje.

 

 

Ако имаш проблема са трњењем у муданцима, ја ћу са чекићем орашаром да ти средим проблем, кучко дегенеритативна болесна!!!

Имао си искуства са десет година млађом од себе и причаш како се трсила на редаљци? воајерисао си или учествовао....мислим, погледај се, имаш 26 година, на тој слици изгледаш ко са потернице, и уместо да јуриш рагаче својега и мојега годишта, ти искоришћаваш клинке, и причаш колике су курве, па ти си већа курва од њих. '93 годиште? ти то јебеш мандовке? ај реци да их јебаваш и у пркно и нестављаш куртон?

И верујем да се та клинка добро показала, сигурно боље од тебе, јер ко зна можда ти је била и прва, не она теби ти њој, па су ти зато и трнула муда.

 

али размисли, како те није срамота тако нешто да пишеш, ако ћеш мене да прозиваш и моје писанје,слободно ме се напаси тарзанова из дупета,али ја за разлику од тебе,мудро зборим,причам истину,ја сам даун фор лајф бич!

 

а не ко ти сад си фаца што јебеш децу од 13-16 година. па и Драгиша Бинић који јебе младе бедевије би те због овога плјунуо посред лабрње. ја верујем да не можеш да нађеш нешто својег годишта па блејиш по двориштима средњих и основних школа, и дружиш се са децом за време великих одмора, али није то поента, изађи у неки клуб ди се на улазу не траже личне карте. металац си, има толико сисатих маторих рагача са прдарама величине варбурга, трси то, па да виш лебац ти јебем болесни како ће се оне показати, пушење, пркнолиж, влажна минџара, а не ово...причаш како се клинка јебавала соло и на редаљку...божем ме сачувај, и замисли да је нјен отац неко од ових овдекан на форуму,а ти тако причаш-...за забелу су мајке ми, а такве у забели карају. карају их у дупе.НА СУВО!!!

 

и на послетку, и шта да се мала јебавала, дете воли да се јебе, ти као не волиш? питај кога год хоћеш на форуму да ли воли да се јебе? и ја волим да јебем, само о јебачини и пички мислим,кад појебем рибу, и она оде кући, мислиш да ми је доста?не,пустим порнић,дајем му га, у стражарском положају ми је нонстоп. излази бре по граду тражи пиздулјине,не децу, немој ти се неко смеје за ова говна што пишеш. мани се деце, ако не можеш нешто својега годишта да нафаташ, онда боље укради неком тикву из њиве или козу,овцу из штале, и то јеби, а не децу. јеб'о те срђан драгојевић и ми нисмо анђели 2.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...