Jump to content

Diablo 2


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

a kako to napravite? :D vrhunac mog "varanja" je bilo ono kad treba u prvom gradu da ti ucini neki item posebnim pa onda sacuvam, odaberem motku, njaaah nije neka, otvorim opet ajde da mi uradi mach njaaaah pa onda vidim sta je najbolje ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је socketed item, само додаш руне. Сада сам се сетио зашто ми је defense био тако низак, армор који сам ја нашао није био ethereal. Ethereal предмети имају већи defense и attack.

Edited by Brock Samson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam cuo za ove (Barbarian only) bonuse...

 

Mountain king?

A nisi provalio i broj socketa? ;)

Narandzasta boja je za custom-izirane iteme...

Ko god da je radio ovaj, ochigledno je petljao nekim alatom...

Mada, svi ti super nabudzeni item-u su mi bezveze. A opet, sve shto vredi u D2 od itema ima da crknesh dok sakupish...

Iskreno, krivo mi je shto u D2 nisu stavili bar neki legalni vid varanja. Makar u single player, da se jednom ljudi izdivljaju sa svim kombinacijama i da ih posle mine zelja za igranjem D2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mod zaboravio kako se zove plus neki item editor ne znam sta drugo moze da napravi item tipa requiers lvl.36 a pola runa koje se koriste ovde su prejake za taj level (pricam o poslednjoj fotci).Drugo da li je neko primetio koliko mesta ima u inventaru..visina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

није из двојке, ал ко га фука, ово је један од врхунских елемената кеца.

 

Први део је ионако био бољи од другог. Невероватна атмосфера и убедљиво бољи саундтрек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Igram ovu legendarnu igru sa ortakom preko hamacija vec skoro mesec dana, ja sam carobnica lvl 89 a on nerko lvl 88, i postalo je stvarno prelako, on baci boun prizn, lover rezist, ja statik fild, frozen orb, na imune meteor,umre par njih, ortak baci korps, i svi mrtvi...jel zna neko mozda dal ima neki mod koji dodaje 4tu tezinu posle hella ili mozda nove tamnice i tako to? na hell smo ubili sve bosove (cak i duriela) jedno 1000 puta do sad...teleport cini cuda :P it's just too easy :D

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...