Jump to content

Diablo 2


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

sta pricas ?

hoces da kazes da ce sada gomila klinaca koji igraju wow da dobiju diabla3 za dzabe i da ce (posto su oni "glupi klinci") tebi da pokvare multiplejer ?

 

:haha:

 

uostalom, ti isti klinci bi i ovako kupili diabla, nemoj da sumnjas u to. Ako imaju svakog meseca za pretplatu nece im biti problem ni ovo.

 

Ni jedan valjan argument nisam cuo

 

Pokvarice ga isto kao sto su pokvarili i wow koji je bio dovoljno los. Bice im pretesko, trazice lakse. Dobicemo gomilu gej nepotrebnih patcheva. Znas valjda kako to ide.

Da nema ovoga sa wowom, mnogo tih klinaca ne bi cak ni culo za diablo,

1) zato sto su previse mali

2) pa zbog toga znaju samo za wow a ne i za cari diabla

3) i zavrsicemo sa ekspanzijom crnih panda propasti nase, kao i wowasi koji pizde i odricu se daljnjeg igranja igre (koja je ionako otisla predaleko)

I da, ovo je jos samo jedan komercijalni potez Blizzarda, koji sam, iako je to eksponencijalno opadalo od 2005. godine, veoma postovala i idealizovala.

 

Ovo je naravno, moje skromno misljenje, sta znam, malo sam besna sto pokusavaju da provuku tu igru koja mi je na neki nacin upropastila odrastanje kroz sve sto sam volela (a da je imalo veze sa njima).

 

Emotive much? :redface:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledaj, ja razumem rage ljudi protiv wow-a, nikada ga nisam ni instalirao i uvek mi je bio smesan koncept igranja igre koja nema kraj, godinama i godinama u nedogled...

Ali mislim da su ti argumenti pogresni. Oni mogu da se obistine, to necu da sporim, moze igra da ispadne losa i zaglupljena, ali da mi neko tvrdi da ce igra ispasti losa zbog poklanjanja diabla pretplatnicima wow-a. rofl...

 

U sustini, Diablo 3 je zavrsen pre pola godine, mozda cak i pre godinu dana. Blizz dugo testira, ispravlja najsitnije bagove i balansira. Ubacuje auction house itd... Zato sve ovo traje u nedogled, bilo koji drugi izdavac bi igru izbacio jos krajem 2009g.

 

1+2)nisu previse mali da igraju wow i da placaju pretplatu, da vide reklame za diablo i da im se to ucini dovoljno epic da probaju i diabla, pogotovo posle onakvog cinematica :)

3)vec se zna da ce diablo imati 2 ekspanzije isto kao i za Starcraft2 i prica u njima je manje vise vec definisana.

Naravno da je potez komercijalan, oni su kompanija i zele da zarade pare :) Pogledaj sta rade ostale kompanije ovih dana. Izbacuju konzolne portove, pc verzije kasne mesecima i pune su bagova itd...

 

Ne znam kakva ce igra ispasti, ni betu nisam igrao (95% onih koji jesu kazu da ima isti smek kao d2, da je odlicna, nekome se ne svidja grafika ali jbg, na gameplay niko nema zamerke).

Znaci na zavrsenu igru oni daju vest o poklonu za wow pretplatnike, i javlja se gomila rage komentara :confused:

 

A to sto kazes da ce je vremenom patchevima olaksavati. Hmm, mozda ali deluje nerezonski.

Prvo, za wow placas pretplatu, pa aj kao, ljudi se zale, ti prepravljas igru da se svidi vecini kako bi nastavili da placaju.

Ovde toga nema.

Mnogo ce uzeti igru da predju kampanju sami gomilu puta i da se malo igraju multiplejera. A sta tu mogu da olaksaju.

U stvari pravi diablo igraci koji igraju godinama jedino kukaju za jos vecim tezinama.

Izjavili su da im nije fokus na pvp, iako ce ga biti ne balansiraju igru za njega.

 

Meni je fascinantno da se neko uopste buni za ovo.

Aj nekako (jedva ali nekako) da razumeme ljude koji se bune sto se D3 radi i za konzole...

Edited by DBrave
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na sta je ovaj svet spao.D1 i D2 ispadose tezak hipsteraj.Ja sam igrao Diablo pre nego sto je to bilo kul.I onda su dosla nekul deca i sve upropastila.Vau.Kako god Blizzard i pod Activision-om pravi dobre igre.Jeste da nastavci imaju limunada elemenata,ali i kao takve su pojam za sve ostale igre.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Odavno jos, da. Mada, brutalno je nebalansiran, klase tipa Nekro i Druid nemaju sta da traze, Paladin je god tier (ja vodio), a Barbika i Amazonka su cist hax.. ovaj prvi te sasecka dok ima invincibility frames a Amazonke dok trce u krug oko tebe posto su fazon duplo brze od drugih klasa.

 

Koji ti je nick bio, možda smo se poznavali? xD

 

Jeste malo neizbalansirano, u smislu da je Hammerdin jaci od svega ostalog i pvp je instagib fazon, ali baš i nisi u pravu za većinu ostalog, za Necra su bila dva dobra pvp builda, za Druida isto par komada, svaka klasa je imala dobre pvp varijante... Za Barba recimo prvi put čujem da postoje invincibility frejmovi, a znao sam napamet sve žive te frejmove, attack speed, cast rate, hit recovery, block rate, itd... Mada se ti i nisi nešto preterano mlatio ako si igrao samo Paladina?

 

Slabo sam ja igrao pvp, baš zbog tog instagib momenta, zanimljiviji mi je bio low-level dueling s vremena na vreme xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

NWN sam prešao keca sa sve ekspanzijama, još tad mi se smučio, NWN2 igrao sat vremena i terao u majčinu. Gameplay je živo govno, ne bih ni najgorem neprijatelju preporučio to da igra.

 

Dobre strane su pričica, itemi, featovi, multiclass i ostale zajebancije, ali sama ta polupotezna D&D borba i engine su očaj. Sećam se kad sam prvi put uzeo cleave svom (naravno xD) patuljku, i reko sad kad mazne dvojicu sikirčetom, kad on zamahuje dvaput, al' u istom potezu, vrištao sam od smeha. xD

 

Javi ti ako budeš hteo D2 da djuskamo malo zajedno, mada ne garantujem da ću da igram, ne znam da li to opet da radim sebi :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa ortakom presao, bilo sto puta zanimljivije, ja uzeo Varvarina a on Paladina, al se nisam nesto proslavio.

Super je kada cavrljate i sprdate se. :-D

 

Demone, koji te creep najvise nervira u igri? :-)

 

Mene definitivno male seronje iz dzungle, dodje mi da im one njihove nozeve nabijem u dupe. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...